Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Sve zavisi od igre do igre, ali ako juris recimo 60 fps-a, i ne zelis vise, rx580 je ok za tvoj cpu,
klokni cpu malo, nekih 400-500 mhz ako imas lufta sa temperaturama i to je to.
U drugom kompjuteru imam 280x koji je sad zamenila gtx 970,
vidim nesto se malo vise greje u poslednje vreme, pojacao malo profil za hladjenje u msi afterburneru pomoglo je, i reko ajd to je to, matora karta nista cudno.
Medjutim izvadim kartu i vidim da je jedan ventilator pokvaren, ne vrti se...
Povezao sam mu traku direkt na plocu, i svetli samo belo na 3 sekunde, i onda se gasi na tri sekunde, i tako u krug.
Uzeo sam mu ovo: Napajanja i dodatni ventilatori | RGB kontroler Raidmax HUB | Emmi online shop, prodaja: racunari, laptopovi, TFT monitori, netbook i notebook računari, foto...
Ne vidim temu za ovu godinu, ako je vec ima brisite temu.
komp kod mojih na selu, divljaju temperature, imao sam ista da vidim zbog cega...
Mozda ovo treba da ide u temu zalosne slike :)
Gledao sam razne klipove ako cvrci zavojnica koja je dostupna/vidi se/nije zatvorena samo se zalije i cao.
Na kraju cu sam da uradim, ima neki crveni silikon za temperature do 200c, uzeo sam crni koji trpi do 1000c :)
Zalivam pa javljam.
Dakle napajanje u pitanju je : Corsair 850w CX
Uzeto u Kanadi za male pare na akciji, garancije kao i da nema, radi odlicno, naponi sve ok, par sati 100% load, nista da stucne secne i slicno, samo crvci jedna zavojnica.
To je jedini problem, vise je iritantno nego sto je problem/kvar.
Posto se...
Za 2080 i 2080 ti, sam cuo da imaju problema za krljavim ramom, i druge falinke,
a za 2070 za takve probleme nisam cuo, tj. da karte masovno stizu mrtve iz kutije.
16k madjari i 32k kod nas obrni okreni meni usteda nije mala.