Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Na nekim mestima ga hvale kao TOP, na nekim sa prejakim cenama za ono sto nude.A nekako sto vise citam Corsair mi sve dalje... a zanima me zasto kod tebe napajanje te snage? Tako se pogodilo ili ima neki rezon?
Fractal,Seasonic i TT mi nekako najblizi. A opet,Seasonic Prime PX recimo 40ak eura...
A sta recimo kod Seasonic napajanja znace kategorizacije Focus,Prime? Kakva je sustinska razlika? A pretpostavljam da su oznake GX,PX i TX Gold,Platinum,Titanium!? Kakva su Thermaltake napajanja? Kod njih opet vidim oznake GF1 i GF2 u cemu se tu razlike? Pitam da bih naucio nesto. I da li se...
Pa da,isao bih bez razmisljanja do 200,nije problem ni koji eura vise ako ima potrebe,ali ako ima i kvalitetno za 150 nemam nista protiv. Jednostavno treba mi dovoljno jako (nadam se da je 850w dovoljno za gore navedene komponente),dovoljno kvalitetno i najbolje za ulozeni novac.
I sto se tice...
Veruj mi jos nisam poceo da analiziram kuciste :D Hoce prvo da resim napajanje,pa cu tek onda da se prebacim na kucista... Nemam jos ideju da l da idem na neko svedeno ili neko sa RGB napred
Prvo da vas sve pozdravim,novi sam na ovom forumu,nikada pre nisam dolazio ovde ni kao gost.... Jednostavno tek sad provalih da forum postoji.
U fazi sam sastavljanja nove konfiguracije i do sada sam nabavio:
Ryzen 5 5600x
Gigabyte x570 Aorus Master
Sapphire RX 6800 XT Nitro+ SE
2x16GB G.Skill...