Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Koliko god zvucalo tebi smesno,lik kad je otvorio kutiju bila je bar 3kg sitne zemlje i milion mrava... u svim onom prikljucnim spojevima,sve zardjalo.... kad se ocistilo i zamenile te klemice odmah bilo bolje i stabilnije
Ma moze biti milion resenja.Najrealnije je da je spliter,ali kad se setim kakvih sam sve problema imao... uglavnom problem je instalacija. Takve simptome mozes da imas i ako je npr. razvodna kutija Telekoma u ulici puna mrava i blata,ili ako je ostecena pa kad pada kisa :D
Najludji problem koji...
Ma vagam.... raspao mi se model preteca ovog,prosle zime... i juce gledam (posto adidas na etiketi ima mesec i godinu proizvodnje,ne znam mozda i svi ostali to imaju) 4.mesec 1997.godine :D :D :D Odradio je svaku marku :D :D :D I sad gledam,ovaj model im je naslednik... al onda opet ostadoh bez...
Ma gde njega nadje!? :D Nema misice kao ti,al je zilav decko :D:D:D Dobar kao lebac... Slucajno ga znam licno :D Ljudina!!!!
A kao sto ti napisao ovaj LC-Power (@vladarko ) gore,masinu sam kupio :D
Pa topic i jeste zamisljen da se neko javi i kaze sta mu je na nisanu,a da ga drugi podrze (da lakse donese odluku o kupovini) ili argumentima odbiju od kupovine
Sad kad te neko sa Pcpractica cita ovde i kaze,daj da trpamo ovog,znamo koliko ima u novcaniku,a on ne zna sta bi hteo od tog novca,ajd da malo ulepsamo radno vreme :D
Kao ja kad sam kupovao nesto sitno od nekog nemca sa oglasa,a njima valjda u krvi da se cenkaju tj.da im cena na oglasu nije fiksna.Proizvod bio 15e i ja mu saljem poruku da zelim da kupim to,on salje pitanje koju cenu zelite!? :D Kazem mu pa pise 15e,jel ta cena,kaze moze i nize :D Pitam...
Ma to za DTS me nije iznenadilo jer sam znao za to,ali da secka na videu mi je poprilicno iznenadjenje (bukvalno ga pustam sa istog HDa kao i na Philipsu).A o crnoj podlozi za titlove da ne pricam,jer sam to imao i na LGu starom desetak godina,a meni to vazniji detalj nego dal je film 1080 ili...
Ajme meni,ajme meni... razmazen,glup,ne zna,gleda zadrugu... par sati nisam sa vama i ocrniste me OLED crnom :D:D:D
Ok.OLED je najbolji na svetu!!! Jesam li sad vas? Jel me volite? :D
Valjda covek ima pravo na svoje misljenje. Ili nema!?
Naravno da je OLED bolji,ali sam rekao da mi nije izazvao...
Rekoh ja 50PUS8807 :mir
amazon.de/dp/B0B3S2KQRP?linkCode=xm2&camp=2025&creative=165953&smid=A3JWKAKR8XB7XF&creativeASIN=B0B3S2KQRP&tag=geizhals1-21&ascsubtag=tttKDbJyslDkmfbah5gPhQ&th=1
Moram ovako,jer u drugim varijantama forum sakrije link