Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Auuuu.... pa ja pojma nemam o tome :D :D :D Al ajd evo guglao sam i pogledao,prijavljuje u zadnjih 7 dana tj.zadnja 24h 1 kriticnu gresku ID41 Source: Kernel-Power.To se verovatno odnosi na to sinoc,ali sad gledam ID41 sirok pojam. Inace obicnih gresaka u 7 dana pokazuje 22,jel to...
Ja sinoc prvi put u zivotu doziveh cuveni plavi ekran :confused: Ako je to sad uopste plavi ekran,sve se na brzinu odigralo,podeli mi se ekran na tri dela,gornja polovina jos na dva jednaka dela po vertikali i oni su bili plavi sa nekim silnim obavestenjima u dominantnim tuznim smajlicem,a donja...
Ovaj topic treba regulisati na drugi nacin,bas kad pocnem da uzivam u slici ona se smakne jer se ucitava neka druga tamo negde... Novosadjanine,za koga navijas? :D
oko toga nemam ama bas nikakvo predznanje,a vidim da ukucani sve cescu spominju tako nesto,pa sam mislio mozda si upucen da predocis na sta obracati paznju
ne znam,nisam gledao video,sta uopste radi... pretpostavljam da samo stvara ambilight efekat... ne znam,ali podrzavam tezu da nijedno zadovoljstvo nije skupo :)
Za kupovinu je najmanji problem. Sam nadjes link,posaljes im i oni samo obave kupovinu,sacekaju posiljku kuci i to je to.Bukvalno 5 minuta posla. Mnogo lakse nego da ih zamolis da ti kupe paketic limenki koka kole kad ti krenu u goste :D A ovaj drugi deo...vecinom nikad ne bude problema
Cek bre,nisam ispratio vise posto me LG Team (da ne kazem neku drugu rec :D ) bombarduje porukama (ne pratim vise ni ko sta pise :D ),koji ti model ono imas? Uz tog Philipsa? Ako uskoro budem kupovao TV ili PUS8807 ili Oled807... taj tvoj Philips nazalost ne dolazi u obzir :D