Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Sta vas uopste vuce da kupujete preko Ali Expressa? Ja probao pre par dana sa onom maskicom za Iphone i sad to cekam... ko zna kad i ko zna gde :d Mogu da razumem da se poruci nesto jeftino sto nema kod nas da se kupi, a porucivati nesto vrednosti par hiljada dinara, bar za mene nekako...
Steta sto nisam otvorio neki youtube kanal sa otvaranjem kutija :d I ne kupujem samo alate, nego sta mi se dopadne, a da u tom momentu imam toliko love, bude tu svega, cak je bio jednom i @vladarko -v LC Power :D
Cek, sa postarinom izadje nekih 900 dinsa? A koja je cena kod nas? I u kom smislu je odlicna? Stiti od padova ili ima jos neke karakteristike?
Ja porucih ovo :D
Davno bese kad sam ucio o njima pa se vise i ne secam, Special Edition je mozda zbog usb C izlaza, kontam da je pre to nego zbog RGBa... vidi kod sebe, ako nemas usb C (mislim da je to u pitanju) onda je to razlika