• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Vrlo rado bih, al trenutno imam neki strah od postovanja po forumima, jer sta god napisem popijem kaznu. Neverovatno, ali istinito. Odakle sad da znam da li ce vam nesto zasmetati u recenziji (ej pa to je minimum 10 recenica) kad naje*bem za sliku i 12 reci npr. Uglavnom porucih ga za 18.88...
  2. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Koliko je ova slika negativnih poena?
  3. Pinocio

    Šta slušate sada... ?

    :d
  4. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Znaci ostalo jos samo bajs da kupis!? :troll:
  5. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    U skladu sa topicom, danasnjom temom i.... @vladarko :d
  6. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Au brate sta vam je za tim auticima (i traktorce), kao deca ste :D:D:D
  7. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Pa i napisao sam da ih NE moras seci :d:d:d
  8. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Moras nekog terenca na te stene. :d Ja nabavljam samo modele ciji sam bio vlasnik, trudim se da nabavim i istu boju, mada ih fabricki nema bas u svim bojama, pa ih saljem u komoru :D Daaa... mislim, ne moras nokte seci, dakle ostalo samo da se urami :troll:
  9. Pinocio

    Računar se restartuje - verovatno grafička

    I meni kao laiku lici na napajanje, jer jednostavno graficka povuce vise nego sto ono moze da pruzi, kad raskacis grafu napajanje moze da se nosi sa integrisanom :geek:
  10. Pinocio

    Računar se restartuje - verovatno grafička

    Jel to onaj za koji trazis bese 900e (u danasnjem oglasu)? :d
  11. Pinocio

    Blic pitanja

    Onda ja to ne kupujem, ni pod razno... dosta mi je :D:D:D
  12. Pinocio

    Blic pitanja

    Dvoje? Jesi li dobro, jesi li povredjen, jel enterijer ok? :d:d:d
  13. Pinocio

    Blic pitanja

    A sta fali ovoj sto kolega @EmeraldCube kupio pre godinu mislim? Cak i cena ostala ista. Bila mi je zanimljiva, al potrosih lovu na drugu stranu :D https://kancelarijskestolice.com/ergonomske-stolice/ergonomska-radna-stolica-wau-2/?show-all-questions=4715 I sad mi opet na neki nacin postaje...
  14. Pinocio

    Blic pitanja

    Bogme, svele mi se kupovine na sve ispod dolara od kako naucih to sa novcicima i kodovima :D :D :D
  15. Pinocio

    Blic pitanja

    Najpovoljnija ti je opcija da udjes u aplikaciju pa na Coins i da gledas ponudu Use Coins for Discounts ili da trazis sta te zanima na Discount finder. I onda kad dobijes cenu onog sta te zanima, pored cene ti pise Extra xx%, to ti je popust koji mozes da ostvaris uz novcice. A da bi ga...
  16. Pinocio

    Blic pitanja

    Jednu ili 3? :d Praticu preporuke i meni treba jedna... za stolicu nikad lovu da skupim :(
  17. Pinocio

    Blic pitanja

    Bice rata :troll::d
  18. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Ja vise ne kupujem, sve sto mi treba nacrtacu :d
  19. Pinocio

    Blic pitanja

    Svi moraju od necega da zive, samo mi ne moramo, mi mozemo samo od foruma da zivimo :troll:
  20. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Onda meni kupovina ne bi bila zanimljiva, a @vladarko bi uzivao jer mu ne bi postavljao stvari kad porucim vec (za dan/dva) kad stignu :D
Vrh