• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
DeRadicci
Rezultat reagovanja
98

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O vama...

  • Pomoc u vezi misa:Budzet 5000 dinara,drzim mis celom sako,velicina srednja,do sada sam koristio uglavnom simetricne miseve mada prodao bi i asimetricne samo da su kvalitetni i da ima dobar senzor tako da predložite?Ono sto je meni zapalo za oko je steelseries rival 110 a zanima me da li je mozda bolji logitech g402 i da li se isplati doplatiti takodje me zanima i vase misljnje o a4 tech x7HL747H
    nasteezy
    nasteezy
    Mogao si jos kog clana da ispamujes na profil postu o predlogu za mis..
    Pozdrav,

    Ako i kada budes imao vremena, zanima me tvoja preporuka gde i koje komponente kao i monitor da potrazim za game-ersku konfiguraciju, stari racunar mi je prilicno gotov, moram ga zameniti.

    Unapred hvala.

    Ivan.
    Vladimir xd
    Vladimir xd
    Treba mi pomoć imam 6 ventilatora 2 gore 1 pozadi i 3 napred koji da izvlači a koji da uvlači vazduh?
    druže izvini na smaranju ali vidim da si ti expert za moj problem!!! želeo sam samo da te pitam koju grafičku da uzmem!!!:
    1.XFX RX 470 4GB GDDR5 RS Hard Swap-210e
    2.MSI RX 470 Gaming X 4GB GDDR5-210e
    3.ASUS Dual RX 480 4GB GDDR5 OC!!-209e!!!
    trebalo bi da javim digitalu ali nemogu da se odlučim zbog ove 480-ce!! pošto je jeftinija ali ipak ima neke mane...kao bučnija,nema bakarne cevi za hlađenje...jbg ja se mnogo nerazumem pa rekoh tebe da pitam za savet!!!
    Hvala ti puno i izvini na smaranju!!!!!!!
    Cool :D Ja kad sam video potpis baš sam se iznenadio! Odgledao sam do s03e04 i nema više, baš mi krivo što sam uopšte počeo kad nije završila serija, sad sam ostao na sredini.
    Aj mi daj realnu procenu za ovo kuciste..
    Kuciste: NXTZ GUARDIAN 921

    Napajanje: Chiftec 550W + 80W OC

    Procesor: AMD Phenom X6 1090 T Black Edition 3.2 GHz (6 cores)

    Kuler na procesoru: Cooler Master TX3

    Maticna ploca: Gigabyte GA-MA770-UD3P

    RAM memorija: 2 x 4GB DDR3 1666 MHz

    Graficka kartica: ASUS R9 380X STRIX 4GB GDDR5 OC

    HDD: 500GB Seagate

    SSD: Patriot SSD 120GB Blast SATA3

    SA I BEZ SSD.. HVALA
    mb:asus rog maximus ranger
    cpu:i5 6600k
    hladjenje:nepton master 240m
    evga super nova 750w
    hyperx 16gb
    gigabyte 1070 g1
    i neki ssd

    tako sam nesto zamislio, ne znam dal je to ok za tu cenu ne razumem se preterano.. mozda mi mozes pomoci
    Cao meni si pomogao oko konfuguracije za kompjuter kupio sam sve to pa sad hocu da kupim novo kuciste ako mozes da mi kazes neko koje kosta najvise do 5000 din moze i preko ako bas ne moze tako
    sta da se radi :D Nzm dal svako kuciste odgovara svim delovima :D
    Da li ce na ovoj konfiguraciji moci najnovije i nadolazece igre na rezoluciji 1600x900 i 1280x720.
    Amd x4 860k
    r7 370 2 gb
    8 gb
    500 w raidmax napajanjei
    a88xm-plus
    zdravo druze,
    zovem ceo dan danas po radnjama i nigde nema cooler master cc120 na stanju...
    ali malopre nadjem ovde na forumu u oglasima polovan CM Hyper 212 Evo.
    koja je razlika medju ova 2?
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Vrh