• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Dexter013
Rezultat reagovanja
332

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O vama...

  • kakav je taj fx 8xxx, za razliku od fx 6xxx... mozel taj 8xxx da parira i5-tici u gamingu i to.. znm da ima yt .. al zelim da cujem od nasih ljudi kakav je procesor i to ... kolko jezgri prikazuje i task menager .. 4c4t ili 8c8t ... posto fx 6xxx prikazuje kao 3/6 .. i 4xxx kao 2/4
    Ja sam onaj lik sto ne zna kao da kupi cs go
    Ako hoces da me dodas na stem jer ja tebe ne mogu . Nemam nista kupljno pa zato...
    cuo sam se sa drugarom,ovako on dodje po tebe u nedelju kad se dogovorite odvezete do ade sa sve cumurom i posle dodje po tebe i vratite kuci...trazi covek 1500din ako hoces javi mi pa da vas spojim da se dogovorite
    Sad izvini ako pisem u nezgodnom trenutku vidim ti imas gtx 970 gigabyte g1 a ja zelim da uzmem asus gtx 970 strix u cemu je razlika?
    izvini, ako smaram al hocu da znam na cemu, sam ... r9 280 bez X .. ona trosi 200 w dok ova sa X 250w... dali bi sta mislis mogla ona, ti si rekao da ti je napajanje bilo 550w.. meni je jaci model .. 600w
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Vrh