• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
bleyach
Rezultat reagovanja
5

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O vama...

  • Da sam u srbiji radio bi to, jer tamo amd platforma je jeftinija nego ovde, ja sam iz sarajeva i skroz druge su cijene...al ne bitno, nisam zaokupljen tim da mora sve biti full hd i na max, bitno mi je da moze sve, 4 gb rama ce dobro doci, a sto se ostalog tice polako :)
    Ma za mjesec dana uzimam 4 gb rama, pa cu nekad na kraju ljeta uzeti neku grafiku mislio 280x, ali trosi 250w a ja imam "LC Power 600W v2.31 Super Silent" i ne bi mogo izvuci sve to, tako da trazim neku grafu do 200w... ali ne neki mali upgrade nego bas veliki da se osjeti, a sto se tice procesora to necu mjenjat nemam para na bacanja da mjenjam mada nisu mu boltneck grafike moze izgurat
    ***eno jeftino ... u kojoj to firmi.. mislio da predjem na jacu grafiku pa zato, mislio da kupim tamo i da mi familija vamo posalje !?

    jel winwin?
    Jeli se meni cini, ili si ti rekao da je u srbiji, fx6300 95 e ? ili si rekao za neki drugi procesor
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Vrh