• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Cooler Master Balkan

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O vama...

  • Pozdrav! Imam napajanje Cooler Master V1200 Platinum. Još je 3 godine u garanciji. Poslednja 2 meseca "zadrnda" ventilator napajanja prilikom paljenja ako je na auto modu. Ako je na Hybrid modu onda "zadrnda" na svakih desetak minuta, što počinje bivati stvarno iritantno. Ne znam da li je to vredno reklamacije. Inače napajanje radi bez greške.
    • Like
    Reagovanja: mrlexter
    M
    mrlexter
    :mirLežištima samog ventilatora potrebno podmazivanje. Imas tutorijale na netu, lako je. Pogledaj ih cisto da bi imao predstavu. Ja sam nekoliko puta resavao takve probleme. Posle ubacivanja masti sam ukljucivao i okretao u vise smerova kako bi se mast rasporedila ravnomerno u tom prostoru, 10 min mi je trebalo za sve. Posle toga videces da radi kao nov! :) Ipak , 1. bi isao na reklamiranje kod mene. Good luck! :mir
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Vrh