Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Pušim, posle pauze od 6 godina, što bi dakula rekao, nadoknadio sam, nešto mi ne ide da batalim sada, nije da nemam volju, nego mi je karakter oslabio. :thumb:
Ja bih se samo nadovezao, ako birate sami komponente, izbegao bih ova kućušta sa staklom sa svih strana, prednost bih dao nečem provetrenom kao što je ovo LINK
Ja prelazim iz telekoma kod A1 što se tiče neta i TV, za paket DUO plus, brzina 600/300, u tv paketu dobijam HBO i HBO Max, I Arena Premium kanale, cena je 4500rsd dobijam i tv Hisense TV 50A6S 4KUHD smart za 1rsd, sa trenutnog Samsunga od 43" nije loš upgrade.
Ja danas gledah njihovu ponudu i odlučio sam se za Duo plus paket, na optici uz UO od 24m po ceni od 4500 rsd plus nude tv Hisense TV 50A6S za 1rsd. Ili neki Šljamsung od 55" za još 350rsd mesečno, odlučio sam se da probam Hisense, budući da prelazim sa 43" i tv mi je prilično blizu, malo preko...