Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Bio sam ja merdevinama i pod naponom sam je bacio na beton poiskakali osiguraci i sklopka. Kad sam sisao sa merdevina onda je doziveo tu sudbinu, a mac sam ja iskrivio.
Ova masina je bila nesposobna za bilo koji zadatak sve sam te poslove obavljao pre sa makazama za orezivanje btze nego sa ovom...
Svaki Einhell, Parkside i slicni mogu samo ovako da zavrse.
Smece je za smece
Ima li neko predlog za trimer za zivu ogradu na benzin moze i ovako standardni, a u razmatranje moze i teleskopski.
Koristim ih za male povrsine koje gore navedeni brendovi ne mogu da pipnu, a da ne izvuku tonu zivaca.
Pusio godinu dana kao klinac paklo dnevno. Zapoceo tako sto se rodjaka krila od svojih da pusi pa i ja tako uz nju. Krio cigare i upaljac na bojleru. Jednog dana zapalio i cadio kroz prozor povukao par dimova, pogledao u onu cigaru rekao koji ce mi ovo k u zivotu zguzvao bacio i vise nikad...
Pregledaj vizuelno ima i kakvih ostecenja na 24pinskom prokljucku na ploci. Pregledaj jesi li sve dobro prikljucio, ukljucio.
Velika je sansa da je ploca spaljena ili jos gore da je povukla neku komponentu za sobom.
Cudi me da si toliko dugo pustio za zuji kako kazes.
Pravilo ne pise, ali im se to podrazumeva. Nikada me taj forum nije privlacio ali je ociglegno da njime upravljaju teski namcori. Valjda me zbog toga i nije privlacilo.