Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Mnogo zavisi i od toga koji deo kicme je problem i na koji nacin. Ako je lumbalni deo u pitanju, na tvom mestu bih jedno mesec dana radio strogo vezbe za "core" (advanced core exercises) i mnogo istezanja (strech hamstrings, quads, hip flexors - strech exercises for back pain).
Ovo u zagradama...
MSI 470 ima golu memoriju. MSI 480 ima onaj metalni profil koji ide ispod hladnjaka, takav su stavljali i na 280x Gaming.
Nije velika razlika kod 480 modela, ali i moj glas ide za Sapphire Nitro+ zbog par sitnica, bas lepo odradjena kartica.
Kod 470 modela Sapphire Nitro+ je osetno...
Neko iznudjeno resenje za taj referentni RX480 je undervolt. Cak u nekim situacijama kartica je brza kada se spusti napon zato sto ne trotluje (ne spusta GPU takt zbog visoke temperature).
Imam par pitanja vezanih za Punta 1.3mjet, mislim da je 2005. Ortakov, vozio sam juce.
Kvacilo hvata na samom podu, uopste nema hod, na centimetar od patosa krece. Kao da je prekidac, a ne kvacilo. Takodje, pri ubacivanju u rikverc zakrlja u 90% slucajeva.
Kvacilo je staro, ali zar ne bi...
Smederevo je dobilo prvi kruzni tok ikada :)
https://www.facebook.com/micikaa.stevanovic/videos/928832693913084/
EDIT: Tu je bila raskrsnica na kojoj su se stalno desavali udesi. Nije bila ni opterecena niti nepregledna, jednostavno kao da na toj lokaciji nekima mozak prezubi. Ovaj gore cak...
Probaj da pozoves tehnicku sluzbu ili svratis u poslovnicu i podneses zahtev da tehnicar dodje i premeri na licu mesta. To bi trebalo da je standardan protokol i za 50Mbit i za 20Mbit, cudi me da to nisu uradili svakako. I kad dodje, neka premeri u uticnici i na kraju kabla gde ti je modem, meni...
Kad smo kod Staropramena, u Segedinu sam kupio par komada mutnog piva. Bas je po mom ukusu, jedno od boljih koje sam ikada probao. Mislim da ga nema kod nas, nazalost.