Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Za koliko se moze prodati i5 13400? U principu nov je, samo upaljen Lenovo pre-built sa njim i zatim apgrejdovan
Uz to takođe odmah izvađeno 16gb rama i SSD sa slike, koliko i to vredi?
Još me zanima koliko bih mogao prodati ove nove ali bez ambalaže i garancije ploče
Pa i taj procesor više nije nešto, nije isključeno da zbog njega hoće da secne, pa još ako je i ram sporiji to moze da bude haos. Ali meni najviše i deluje da je SSD problem, sve danas zahteva da bude malo brzi
Na KP ni ne može da se orijentiše po polovnim cenama jer su retko niže od novih, a češće iste ili čak i više. Nego gledaj za koliko najjeftinije može novo to da se nađe, pa onda smanji od toga
Najpogubnija varijanta po bateriju, tether mnogo troši i greje bateriju a još kad se dogreva i sa punjenjem bukvalno je urniše, ja sam tako davno koristio, za mesec dana ponekad korišćenja ode mi health sa 100% na 95%
https://www.kupujemprodajem.com/kompjuteri-desktop/modemi-i-ruteri/mifi-4g-ruter-zte-mobilni-ruter-300mbps/oglas/132184731
Pretrazuj net za takve 4g rutere, meni ovaj deluje skupo pa pogledaj šta se može naći. Moj savet ti je da tako koristiš, ubaciš tvoju SIM karticu u njega i povežeš ga sa...
Nije popust ali možda nekoga zanima ova opcija, ja sam tražio sve živo i ovo mi iskočilo kao najbolja varijanta sa obzirom da samo želim da odigram story mode jednom i ništa više.
Iznajmljivanje naloga na 30 dana ili koliko vam je već potrebno, mnogo dobra stvar, definitivno ću i ubuduće ovako...
Pa upravo tako, mogao sam. Ima ih krševe i Antec i CoolerMaster i FSP, Chieftec iako su deklarisani sa gold/plat. Upravo u tome i jeste poenta da ti efikasnost ništa ne govori. Sam si sebi odgovorio i protivurečio, gold standard i modularno je a ipak low tier trash. Dakle kad se gleda napajanje...