• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Da li i sta trenirate?

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER
Pa brate opet mesas babe i zabe ;)

Normalno je da Bodibilder nema sta da trazi protiv coveka koji je majstor brazilske,isto kao sto ovaj nema sta da trazi na bench presu,i mrtvom i ne znam ti ja cemu :),tako da brate sad si izmeso babe i zabe ;)

Pa pazi,sirova snaga bez bilo kakve tehnike je nista,slazem se,ali sa malo tehnike,moze mnogo stete da ucini,takodje ne znam sto smatras,tj poredis bodibildera kome profesija nije fight,a za protivnika mu umesto prosecnog coveka,stavljas profi borce ???Pa stavi bilo kome od nas za protivnika ne svestki poznate sampione,stavi neke nase,pa ce nas opet odrati ko macke :d
 

warmaster

Moderator
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.687
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
4690k 4.5ghz 1.25v EK custom
Motherboard:
Gigabyte Z97n Gaming5
RAM:
eXceleram 2x4Gb
VGA & cooler:
Gigabyte gtx970 itx
Display:
LG 42" LW4500 3D SBS
HDD:
Seagate Barracuda ST3000DM001
Sound:
Storm Sirus/Telefunken TLX 22/4 on Telefunken TA750
PSU:
SilverStone Strider 650W Gold
Mice & keyboard:
G105 MW3, Logitech G5
OS & Browser:
Win7 x64
Other:
Take me to the hospital
Pa brate opet mesas babe i zabe ;)

Normalno je da Bodibilder nema sta da trazi protiv coveka koji je majstor brazilske,isto kao sto ovaj nema sta da trazi na bench presu,i mrtvom i ne znam ti ja cemu :),tako da brate sad si izmeso babe i zabe ;)

Pa pazi,sirova snaga bez bilo kakve tehnike je nista,slazem se,ali sa malo tehnike,moze mnogo stete da ucini,takodje ne znam sto smatras,tj poredis bodibildera kome profesija nije fight,a za protivnika mu umesto prosecnog coveka,stavljas profi borce ???Pa stavi bilo kome od nas za protivnika ne svestki poznate sampione,stavi neke nase,pa ce nas opet odrati ko macke :d
Stavljam iron dragana xD bivsi sampion u mma ;)
Jeste, ali teze je bodybilderu koji i krene da uci neku borilacku vestinu jer veci misic limitira kretanje, a da ne pominjem bespotrebne misice koje BB ima ;) Sto nas opet dovodi na brzinu od pocetka xD mozemo ovako do sutra xD. Iskreno mislim da su najjaci ljudi tajlandjani koji treniraju muay thai od 6e god. Snaga, brzina, preciznost, da ne pominjem muda koja su najvanija xD (nevezano za diskusiju o brzini)
 

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER
Slazem se...Ja u klin ti u plocu,tako da ovo ne ide :)

Al samo cu reci,da sto se tice muda,ipak mislim da su tu medju hrabrijima nasi ljudi(mi,Bosanci,Hrvati...),jer ovi ljudi sa nasih prostora su prosli mnoogoooo toga po ulicama,sto je za svaki respect
 

warmaster

Moderator
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.687
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
4690k 4.5ghz 1.25v EK custom
Motherboard:
Gigabyte Z97n Gaming5
RAM:
eXceleram 2x4Gb
VGA & cooler:
Gigabyte gtx970 itx
Display:
LG 42" LW4500 3D SBS
HDD:
Seagate Barracuda ST3000DM001
Sound:
Storm Sirus/Telefunken TLX 22/4 on Telefunken TA750
PSU:
SilverStone Strider 650W Gold
Mice & keyboard:
G105 MW3, Logitech G5
OS & Browser:
Win7 x64
Other:
Take me to the hospital
Hahhahaa to jeste xD.. Mi smo navikli da se tucemo ko budale, evo uzmimo nas, ili bar sto se tice mene, to mi je bio vid zabave od 7og razreda osnovne do 2og srednje xD
 

bungynik

PCAXE Member
Učlanjen(a)
27.08.2009.
Poruka
132
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core2Duo E8400 + Xigmatek HDT-D1284 poliran + Gelid GC-2 pasta
Motherboard:
Asus P5Q-E
RAM:
4Gb Kingston HyperX KHX8500D2T1K2/4G 1066Mhz Extended hetasinks
VGA & cooler:
Asus EN9800GX2 TOP
Display:
Asus VH242H 24" WIDE, 1920x1080 (16:9), Full HD 1080P
HDD:
4xWD750Gb RE2 + 2xWD500Gb RE3 + WD500Gb Black
Sound:
Creative AudigyII Platinum eX
Case:
Lian Li PC-71 Full Tower (Enermax front Multipanel)
PSU:
Chieftec APS-750C
Optical drives:
Optiarc AD-7200A
Mice & keyboard:
Gigabyte GM-M8000 Laser Gaming Mouse, MS Sidewinder X6 keyboard
Na onim snimcima Majka Tajsona ni jednog trenutka nisam video da je demonstrirao brzinu... stvarno neznam sta podrazumevas pod brzinom. Pokazao si zavrsne trenutke kada nokautira protivnika, ali ne zahvaljujuci brzini. Ali evo malo fizike Kineticka energija je jednaka masa puta brzina na kvadrat pa sve kroz dva. Dakle sa malim povecanjem brzine, drasticno se povecava energija koja se prenosi na neko telo. Dakle duplim povecanjem nase povecaces duplo i energiju dok ces duplim povecanjem brzine energiju povecati cet6iri puta.Dakle ako neko ima 100kg a drugi 50 kg ovom drugom je dovoljno da bude 40% brzi pa da ima isti efekat. Ono sto mozda nisi znao je da recimo brzina pesnice prilikom udarca majstora tajlandskog boksa, ima od 4-8 puta vecu brzinu nego kod boksera. Brus li je mogao udarcem sa 20 cm rastojanja da ubije coveka, ali ne zato sto je bio teskas vec zato sto mu je brzina kretanja pesnice bila enormna!!
 

SuperStarr

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
1.342
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD DA-C2 @ 3,66Ghz (1.4V) under Alpenföhn Broken
Motherboard:
DFI LANParty JR 790GX-M2RS @ 1,8Ghz
RAM:
4x 2Gb "Crne Dragane" @ 866Mhz CL5 1.95V
VGA & cooler:
PCS 6770 1Gb feat. Scythe Musashi + PAPST 12cm @ 5V
Display:
ASUS VW222U
HDD:
1x Maxtor, 3x WD, 1x Hitachi
Sound:
SB0460 feat. Creative Fatal1ty Gaming Headset
Case:
kinez čisto da zašrafim ploču da se ne krivi...
PSU:
ZM850-HP
Optical drives:
LiteOn always & forever :P
Mice & keyboard:
GA GM-M6800 & Microsoft Multimedia 1.0A
Internet:
Telekom ADSL 1Mbps
OS & Browser:
xDark W7 x64 SP1 /// Google Chrome
Other:
2x Doggy Dog ?
Prijatelju ti svakako mnogo znaš i lepo objašnjavaš.
Trebao si da budeš profesor, sigurno bi te đaci voleli. :)
:wave:
 

monteboy

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.019
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II X4 965
Motherboard:
Asus M4A79T Deluxe
RAM:
2048 G.Skill 12800HZ
VGA & cooler:
NV 7900 GTO
Case:
no case
PSU:
Silverstone Olympia 1000W
Internet:
DSL-16000
OS & Browser:
Windows 7 Ultimate
Nekad se treniralo .....



Sad sam se opustio posebno od kad se cerkica rodila .....
Sto bi rekli pustio stomak po uzoru na Al Bundy'a :) :D
 

bungynik

PCAXE Member
Učlanjen(a)
27.08.2009.
Poruka
132
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core2Duo E8400 + Xigmatek HDT-D1284 poliran + Gelid GC-2 pasta
Motherboard:
Asus P5Q-E
RAM:
4Gb Kingston HyperX KHX8500D2T1K2/4G 1066Mhz Extended hetasinks
VGA & cooler:
Asus EN9800GX2 TOP
Display:
Asus VH242H 24" WIDE, 1920x1080 (16:9), Full HD 1080P
HDD:
4xWD750Gb RE2 + 2xWD500Gb RE3 + WD500Gb Black
Sound:
Creative AudigyII Platinum eX
Case:
Lian Li PC-71 Full Tower (Enermax front Multipanel)
PSU:
Chieftec APS-750C
Optical drives:
Optiarc AD-7200A
Mice & keyboard:
Gigabyte GM-M8000 Laser Gaming Mouse, MS Sidewinder X6 keyboard
A ja zadnjih pet godina, svakog ponedeljka krecem da ponovo treniram.. onako tvrdo resen i odlucan... samo godine cine svoje, izgleda... senilnost... nikako da nadjem put do teretane... :P
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Ono sto mozda nisi znao je da recimo brzina pesnice prilikom udarca majstora tajlandskog boksa, ima od 4-8 puta vecu brzinu nego kod boksera. Brus li je mogao udarcem sa 20 cm rastojanja da ubije coveka, ali ne zato sto je bio teskas vec zato sto mu je brzina kretanja pesnice bila enormna!!
Sa 20 cm da ubije choveka? Mozda nekog etiopljanina :D Shta to znachi da nekog mozesh sa 20 cm da ubijesh? Da se taj neko ne pomera, pa da ga udarish u potiljak u neku tachku? Pojasni ;)
Mozesh choveka i dodirom da ubijesh, sa nultog rastojanja... Definishi to malo bolje ;)

Bruce Lee je domonstrirao udarac sa jednog incha, bar kazu da je jedan inch u pitanju, ali se vidi da je udarac napravljen sa produzenom rukom, tj putanja nije jedan inch vec daleko veca. Tako da toliko o tome, chist show ;). Kasnije su merili. Udarac koji je izveo je jedanak sili od 65kg, koliko je Bruce za vreme demonstracije bio tezak. Dakle, svu tezinu tela je preneo u udarac. Stolica je stavljena iza da sve bude teatralno i da bi se sila dalje prenela, bla bla...



4-8 puta je prevelika cifra... pre ce biti da su brzi manje od 2x. Mozda chak i napishem time warp ekipi mail da probaju da istestiraju to. Da dovedu majstora tajladnsok boksa i profi boksera. Ako je tvrdnja koju si izneo tachna, onda bi tajlandski bokser trebao da vec ima ispruzenu ruku u laktu, dok bokser nije stigao ni da "zamane" sa shakom, shto je nemoguce. Niko toliko brz nije...

@warmaster

Koji je sledeci klip? Baba od 100 kg se boksuje sa bokeserom pero lake od 50 kg? A da ;) Ubacili su babu jer je iskusna :D Mislim...Shta ti poredish...

:wave:
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Nekad se treniralo .....



Sad sam se opustio posebno od kad se cerkica rodila .....
Sto bi rekli pustio stomak po uzoru na Al Bundy'a :) :D
Overklokuje za WR, programira, zna oko elektronike, trenira borilachke veshtine uspeshno. Da tebi nije Klark Kent u srodstvu? :) Poshto me sve vishe iznenadjujesh :)

:wave:
 

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER
Sa 20 cm da ubije choveka? Mozda nekog etiopljanina :D Shta to znachi da nekog mozesh sa 20 cm da ubijesh? Da se taj neko ne pomera, pa da ga udarish u potiljak u neku tachku? Pojasni ;)
Mozesh choveka i dodirom da ubijesh, sa nultog rastojanja... Definishi to malo bolje ;)

Bruce Lee je domonstrirao udarac sa jednog incha, bar kazu da je jedan inch u pitanju, ali se vidi da je udarac napravljen sa produzenom rukom, tj putanja nije jedan inch vec daleko veca. Tako da toliko o tome, chist show ;). Kasnije su merili. Udarac koji je izveo je jedanak sili od 65kg, koliko je Bruce za vreme demonstracije bio tezak. Dakle, svu tezinu tela je preneo u udarac. Stolica je stavljena iza da sve bude teatralno i da bi se sila dalje prenela, bla bla...

Bruce Lee's One-Inch Punch

4-8 puta je prevelika cifra... pre ce biti da su brzi manje od 2x. Mozda chak i napishem time warp ekipi mail da probaju da istestiraju to. Da dovedu majstora tajladnsok boksa i profi boksera. Ako je tvrdnja koju si izneo tachna, onda bi tajlandski bokser trebao da vec ima ispruzenu ruku u laktu, dok bokser nije stigao ni da "zamane" sa shakom, shto je nemoguce. Niko toliko brz nije...

@warmaster

Koji je sledeci klip? Baba od 100 kg se boksuje sa bokeserom pero lake od 50 kg? A da ;) Ubacili su babu jer je iskusna :D Mislim...Shta ti poredish...

:wave:
Amin to that :)...Momak vam je sve lepo objasnio,jer ja stvarno nisam imao vise snage da se raspravljam,jer nekad je najbolje povuci se :D
Konacno jedan realan i razuman post :rule::rule::rule::rule::rule:
 
Poslednja izmena od urednika:

warmaster

Moderator
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.687
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
4690k 4.5ghz 1.25v EK custom
Motherboard:
Gigabyte Z97n Gaming5
RAM:
eXceleram 2x4Gb
VGA & cooler:
Gigabyte gtx970 itx
Display:
LG 42" LW4500 3D SBS
HDD:
Seagate Barracuda ST3000DM001
Sound:
Storm Sirus/Telefunken TLX 22/4 on Telefunken TA750
PSU:
SilverStone Strider 650W Gold
Mice & keyboard:
G105 MW3, Logitech G5
OS & Browser:
Win7 x64
Other:
Take me to the hospital
@animaN

Nemoj sad o babama od 100kg :P Pa ja sam samo navodio sta se dobija a sta gubi dobijanjem kilaze, to je sve ;)
 
Poslednja izmena od urednika:

misticx

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
957
Rezultat reagovanja
20
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
MacBook 12" 2017
CPU & cooler:
AMD TR2 2920X @4.3GHz @ EK-FB ASUS X399 Monoblock & 2 x EK-CoolStream SE 360 @ Corsair LL120 RGB
Motherboard:
ASUS X399 ROG ZENITH EXTREME
RAM:
32GB DDR4 CORSAIR VENGEANCE RGB PRO 3000MHz
VGA & cooler:
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 3080 Ti OC Edition
Display:
27" ASUS VG278Q 144Hz + 27" ACER V276HL + 27" LG 4K UK650-W
HDD:
Samsung 950PRO 512GB M.2 NVMe + 2x Samsung 860 EVO 1TB + 2x Samsung 850 EVO 250GB & QNAP 12TB
Sound:
Logitech Z-5500 Digital & Razer Mano' War 7.1 Wireless
Case:
NZXT H9 Flow
PSU:
EVGA SuperNOVA 850 G2 850W
Optical drives:
none
Mice & keyboard:
Razer Lancehead TE @ Razer Gigantus & Corsair Vengence K90
Internet:
SBB 100/10Mb
OS & Browser:
Windows 10 x64 Pro
ova baba moze da ubije gajbicom sa rastojanja manjeg od jednog inca :D
 

bungynik

PCAXE Member
Učlanjen(a)
27.08.2009.
Poruka
132
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core2Duo E8400 + Xigmatek HDT-D1284 poliran + Gelid GC-2 pasta
Motherboard:
Asus P5Q-E
RAM:
4Gb Kingston HyperX KHX8500D2T1K2/4G 1066Mhz Extended hetasinks
VGA & cooler:
Asus EN9800GX2 TOP
Display:
Asus VH242H 24" WIDE, 1920x1080 (16:9), Full HD 1080P
HDD:
4xWD750Gb RE2 + 2xWD500Gb RE3 + WD500Gb Black
Sound:
Creative AudigyII Platinum eX
Case:
Lian Li PC-71 Full Tower (Enermax front Multipanel)
PSU:
Chieftec APS-750C
Optical drives:
Optiarc AD-7200A
Mice & keyboard:
Gigabyte GM-M8000 Laser Gaming Mouse, MS Sidewinder X6 keyboard
Sa 20 cm da ubije choveka? Mozda nekog etiopljanina :D Shta to znachi da nekog mozesh sa 20 cm da ubijesh? Da se taj neko ne pomera, pa da ga udarish u potiljak u neku tachku? Pojasni ;)
Mozesh choveka i dodirom da ubijesh, sa nultog rastojanja... Definishi to malo bolje ;)

Bruce Lee je domonstrirao udarac sa jednog incha, bar kazu da je jedan inch u pitanju, ali se vidi da je udarac napravljen sa produzenom rukom, tj putanja nije jedan inch vec daleko veca. Tako da toliko o tome, chist show ;). Kasnije su merili. Udarac koji je izveo je jedanak sili od 65kg, koliko je Bruce za vreme demonstracije bio tezak. Dakle, svu tezinu tela je preneo u udarac. Stolica je stavljena iza da sve bude teatralno i da bi se sila dalje prenela, bla bla...

4-8 puta je prevelika cifra... pre ce biti da su brzi manje od 2x. Mozda chak i napishem time warp ekipi mail da probaju da istestiraju to. Da dovedu majstora tajladnsok boksa i profi boksera. Ako je tvrdnja koju si izneo tachna, onda bi tajlandski bokser trebao da vec ima ispruzenu ruku u laktu, dok bokser nije stigao ni da "zamane" sa shakom, shto je nemoguce. Niko toliko brz nije...

Pa udarac od 1 in znaci da je ruka presla put od pocetne tacke do dodira tela put od 1 incha. To sto ruka nastavlja put i posle dodira sa telom je prenosenje energije na to telo. Kda te metak pogodi, on nastavlja da se krece kroz telo prenoseci mu svoju energiju. Ako te neko upuca sa 1 metra, a metak te odbaci dva metra, to ne znaci da te neko upucao sa tri metra :D U balistici je osnovno da metak nesme da prodje kroz telo ( sto znaci da nije uspeo da prenese svu svoju energiju na to telo), i da je idealna dubina penetracije 10cm, sto znaci da cxe za kratko vreme da PRENESE SVU SVOJU KOLICINU ENERGIJE NA TELO. To isto vazi i za udarac, samo sto pesnica ne prodire u telo vec pomera telo zajedno sa njom unazad i time prenosi svoju energiju na to telo. Osnbovno u borilackim sportovima je da kada zadajes udarac, ne zadajes ga tako da je putanja ruke do povrsine tela koje udaras, vec zadajes udarac kao da ce ruka da penetrira (prodje) kroz telo i time svu energiju udarca prenosis na to telo.
A cisto da ti kazem da se kod nekih majstora borilackih vestina za snimanje udarca koriste specijalne ultra brze kamere koje se koriste i za snimanje ispaljenih projektila iz vatrenog oruzja, jer normalna kamera nije u stanju da zabelezi kretanje ruke ili noge! Veruj mi jeste toliko neko brz... i vise od toga!!




 
Poslednja izmena:

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
A cisto da ti kazem da se kod nekih majstora borilackih vestina za snimanje udarca koriste specijalne ultra brze kamere koje se koriste i za snimanje ispaljenih projektila iz vatrenog oruzja, jer normalna kamera nije u stanju da zabelezi kretanje ruke ili noge! Veruj mi jeste toliko neko brz... i vise od toga!!
Ja sam tebi reko to vec ;) Time warp

U svakom sluchaju 4-8 puta je po meni neizvodljiva razlika... Ovaj drugli klip koji si okachi je dokaz toga. I bokser moze da zada bar 4-5 puta udarac za ovo vreme.

Shto se tiche rasprave o odarcu sa jednog inacha, sve sam vec rekao shto imam, tj nemam shta da dodam.

:wave:
 

ivke76

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
190
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Imate onog nekog lika izraelca (krav maga, pojavljuje se i u "Bas Rutten's Big DVD's of Combat") koji ima 105kg i razoruzava lika s'pistoljem opusteno :eek:
Reaguje brze nego sto ovaj moze da povuce oroz ;) (neposredna blizina je u pitanju naravno ;) al'opet :eek:)
To je takodje snimano "hi-speed" kamerom u nekom dokumentarcu zaboravih kom jbg
Pre toga je isti lik btw trcao na traci sa par "kw" reflektorima uperenim u njega i za sat vremena izgubio 5kg tezine :eek: temperatura tela mu otisla na preko 40 :cool:
Prica neki doktor koji se setka tu po "stage-u" da bi "average joe" odavno pao mrtav jbg
U istom dokumentarcu pre njega neki lik "trpi hipotermiju" :)
Sat vremena sedi u bazencetu punom leda :) (sve ovo navodim ne bi li se neko setio imena dokumentarca ;) mislim da je bio na explorer-u ili ng-u )
Obojica su naravno "special forces" drnde-mrnde :D
"Practice makes you perfect" :D

p.s. Malo "igoritza style-a" jbg i meni starom skeptiku bilo "wow" kad' videh pomenuti dok.
 

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER
@Ivke: Mislis na onog Bear Grylls-a sto je proso obuku u legiji stranaca i vodi emisiju na Diskoveriju i na Fox-u,u izbace ga u razlicitim predelima(zaguljenim naravno)i on mora da prezivi???Ako na to mislis,emisija se zove:"Kako preživeti u opasnim situacijama"
 
Poslednja izmena:

ivke76

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
190
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
@Ivke: Mislis na onog Bear Grylls-a sto je proso obuku u legiji stranaca i vodi emisiju na Diskoveriju i na Fox-u,u izbace ga u razlicitim predelima(zaguljenim naravno)i on mora da prezivi???Ako na to mislis,emisija se zove:"Kako preživeti u opasnim situacijama"
Uh, ne :) Ovi su "malo" zahebaniji likovi ;) sad'cu da ga izguglam jer mislim da je u krav magi on bas neka faca ;)
Dokumentarac je definitivno iz serijala iz koga je i: "National Geographic Superhuman Strongman" ;) ovo btw imam i tu su ona dva ogromna brata amera sto razbijaju blokove glavom, rukama, ramenima :) drze par svetskih rekorda u "tome" :) lik se zaleti i "generise" oko 2 tone sile u trenutku razbijanja betonskih blokova :eek: isto je "wow" efekat zagarantovan kada se pogleda :)


ovi likovi ;) i ovaj "stage setup/serijal"

samo jos da djemna izraelca lol

nadjoh :)

"National Geographic Fight masters: Special forces"

Evo ga lik:



od 1:30 ;)
 
Poslednja izmena:

nano.tube

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
214
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Brzina. :)

 
Poslednja izmena:

FantomX

GPU Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
4.849
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
iMac 24"
Other:
¿ʞɔnɟ əɥʇ ʇɐɥʍ
Bump :D

Trenirate li i dalje? :D
 

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER
Naravno :) Malo manje i slabije u zadnje vreme , nesto sam se ulenjio, ali treniram aktivno... Sad od prvog treba da krenem bas ozbiljno(kupljeni su preparati :d , volje ima, samo ostaje No Pain No Gain :D )
 

blackmore1911

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
07.02.2010.
Poruka
5.025
Rezultat reagovanja
2.402
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
BLAIDD DRWG
CPU & cooler:
Intel® Core™ i7-7700K [DE-LIDDED] @ 4.9GHz w/ EKWB EK-Supremacy Evo Elite Edition
Motherboard:
Asus PRIME Z270-A
RAM:
Kingston HyperX Predator Black 16GB (2x8GB) 3466MHz DDR4 CL16
VGA & cooler:
Inno3D GeForce GTX1080 Twin X2 HerculeZ 8GB GDDR5X
Display:
Alienware AW2518HF [240Hz] × LG 24GM79G [144Hz]
HDD:
Samsung 850 EVO 2.5" 250GB × Western Digital RED 1TB
Sound:
FiiO K5 Pro + beyerdynamic Custom Studio & Sennheiser HD515
Case:
Lian Li PC-O11 Dynamic DW w/ 3 x Corsair LL120 × Phobya G-Changer v.2 280/60mm w/ 2 x Corsair ML140
PSU:
Seasonic FOCUS Plus Series SSR-750FX 750W 80+ Gold
Mice & keyboard:
Razer Deathadder Elite @ SteelSeries QCK Heavy × Razer Huntsman Elite
Internet:
SBB 300/30 Mbps
OS & Browser:
Windows 11 & Opera GX
Other:
iPhone 15 Pro Max 256 GB Midnight Green, EK-XTOP Revo D5 × EK-RES X3 250, Mayhems Ultra Clear Tubing
Malo sam se ulenjio , ali idalje kosarku :)
 

misticx

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
957
Rezultat reagovanja
20
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
MacBook 12" 2017
CPU & cooler:
AMD TR2 2920X @4.3GHz @ EK-FB ASUS X399 Monoblock & 2 x EK-CoolStream SE 360 @ Corsair LL120 RGB
Motherboard:
ASUS X399 ROG ZENITH EXTREME
RAM:
32GB DDR4 CORSAIR VENGEANCE RGB PRO 3000MHz
VGA & cooler:
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 3080 Ti OC Edition
Display:
27" ASUS VG278Q 144Hz + 27" ACER V276HL + 27" LG 4K UK650-W
HDD:
Samsung 950PRO 512GB M.2 NVMe + 2x Samsung 860 EVO 1TB + 2x Samsung 850 EVO 250GB & QNAP 12TB
Sound:
Logitech Z-5500 Digital & Razer Mano' War 7.1 Wireless
Case:
NZXT H9 Flow
PSU:
EVGA SuperNOVA 850 G2 850W
Optical drives:
none
Mice & keyboard:
Razer Lancehead TE @ Razer Gigantus & Corsair Vengence K90
Internet:
SBB 100/10Mb
OS & Browser:
Windows 10 x64 Pro
Naravno :) Malo manje i slabije u zadnje vreme , nesto sam se ulenjio, ali treniram aktivno... Sad od prvog treba da krenem bas ozbiljno(kupljeni su preparati :d , volje ima, samo ostaje No Pain No Gain :D )
Ne, ne, ovaj, ne, gresis, ovaj momak :) Hard gainer nikako ne moze biti neko ko uzima bilo kakve preparate,ma koliko vezbao. Hard gainer je neko ko ne uzima nista i zna da ce tek posle najmanje 6 do 8 meseci moci da primeti neku vidnu razliku i zato vezba napornije od bilo koga.
Easy gainer-i su oni koji uzimaju preparate i koji u zavisnosti od preparata postizu vidne rezultate vec posle 30-40 dana, a ko je ozbiljnije isao u teretanu zna da je taj period jako kratak za neke vidne ucinke ;)

Pozdravlja vas neko ko je mukotrpnim svakodnevnim vezbanjem (bez uzimanja bilo cega) postigao to da je radio bench, celu seriju sa 140KG :D

(morao sam malo da bocnem da dodatno ozivim temu :D)


Sto se mene tice, ja evo slabije sad idem u teretanu i dugo nisam bio na muay thaiu, tako da planiram da se od februara ponovo vratim na tabacinu :D
 

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER
Sto bi CAR reko - evo ga jos jedan teoreticar :rotf:

Ja se borilackim vestinama bavim od 14 te Misticni a tegove dizem od svoje 16te, znaci skoro vec 6 godina, tako da tesko da sam Easy Gainer...

Dalje da razjasnimo jos nesto : Evo ja cu tebi, dati sve preparate koje i ja planiram da uzmem(al ti necu objasniti svoj trening, ishranu, nacin uzimanja i slicno), pa cemo nakon 30-40 dana da uporedimo formu kao i ko je bolje napredovo ;) (to mozemo prosto da odradimo slikanjem sad i nakon 40 dana ;) )

Poenta price je: Nemoj da potcenjujes bilo koga ko uzima bilo sta i da mislis da je sve to postigo zahvaljujuci tome... Evo javice se i CAR pa nek ti i on decko objasni ;)
 
Vrh