• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

NBA

mINUS

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.353
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II [email protected] + Prolimatech Megahalems
Motherboard:
Gigabyte GA-790XTA-UD4
RAM:
12GB DDR3 HyperX 1600
VGA & cooler:
MSI GTX660 Twin Frozr
Display:
Benq G2420HD 24"
HDD:
SSD 840EVO 250GB, 2x1TB Samsung
Sound:
Audigy 4 + Altec MX5021 + Sennheiser HD555@HD595
Case:
CM HAF932 + Zalman MFC1 Plus
PSU:
Chieftec APS-750C Modular
Optical drives:
Pioneer DVR-216D 20x DVD-RW
Mice & keyboard:
MS Sidewinder + Logitech ultraX
Internet:
30+ MGbit
OS & Browser:
Win 8.1 x64
Other:
Nexus 4
^ To stoji, ali gledajuci snimak ne da je pokidao, nego je odvalio sutersko vece, sa svih mogucih pozicija.
 

Никола

Shop manager
Učlanjen(a)
05.09.2011.
Poruka
848
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Klip koji sam linkovao, na 45 sekundi. Problem je desna noga koja je u ovom slucaju stajna. Pomerio je napred desnu nogu sigurno 40cm. Levom je pivotirao i taj iskorak je po pravilima, ali desnu nije smeo da pomera.

Na tvom linku, Hidu su svirani koraci za identicnu situaciju. Pomerio je desnu nogu i to dosta manje, ponela ga inercija. Ali i za to malo se sviraju koraci. Iskorak levom nogom bi bio OK, normalan pivot, ali je desna proklizala.
Da, mislimo na isti napad. Ne vidim po čemu mu je desna noga stajna. Bio je sa obe noge na podu kad je uhvatio loptu rukama a poslednjom je stao levom.
Govorim o njegovoj desnoj/levoj nozi, ne iz naše perspektive desno/levo naravno.

Hidu nisu svirani koraci zbog desne noge već zbog leve, prvo je nju pomerio pa onda još dva koraka.

Zvanična pravila su prilično konfuzna (da bi sudije mogle lakše da nameštaju utakmice :D).
Section XIV-Traveling
a. A player who receives the ball while standing still may pivot, using either foot as the pivot foot.
b. A player who receives the ball while he is progressing or upon completion of a dribble, may use a two-count rhythm in coming to a stop, passing or shooting the ball.
The first count occurs:
(1) As he receives the ball, if either foot is touching the floor at the time he receives it.
(2) As the foot touches the floor, or as both feet touch the floor simultane- ously after he receives the ball, if both feet are off the floor when he receives it.
The second occurs:
(1) After the count of one when either foot touches the floor, or both feet touch the floor simultaneously.
c. A player who comes to a stop on the count of one may pivot, using either foot as the pivot foot.
d. A player who comes to a stop on the count of two, with one foot in advance of the other, may pivot using only the rear foot as the pivot foot.
e. A player who comes to a stop on the count of two, with neither foot in advance of the other, may use either foot as the pivot foot.
f. In starting a dribble after (1) receiving the ball while standing still, or (2) coming to a legal stop, the ball must be out of the player's hand before the pivot foot is raised off the floor.
g. If a player, with the ball in his possession, raises his pivot foot off the floor, he must pass or shoot before his pivot foot returns to the floor. If he drops the ball while in the air, he may not be the first to touch the ball.
h. A player who falls to the floor while holding the ball, or while coming to a stop, may not gain an advantage by sliding.
i. A player who attempts a field goal may not be the first to touch the ball if it fails to touch the backboard, basket ring or another player.
PENALTY: Loss of ball. The ball is awarded to the opposing team at the sideline, nearest spot of the violation but no nearer the baseline than the foul line extended.
Upravo tako !

@ Nikola
Koraci su 100% ! To pravilo sto si okacio je svugde isto da kada preuzmes loptu u trku da mozes dva koraka da napravis bez tapkanja , ali lebron je STAJNU nogu pomerio pola metra TO NIJE SMEO NIKAKO ! Cak je i komentator rekao na ovom klipu :wave:
Komentatori su možda mislili na onaj mali pokret levom nogom pre nego što je napravio poslednja dva koraka.
Izgleda da ću morati da pretražujem Džordanove klipove da bih dokazao, ne vredi drukčije. :D
 
Poslednja izmena:

mitarus

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
03.04.2009.
Poruka
1.097
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 2500K & LC-CC-95
Motherboard:
Gigabyte GA-H77M-HD3
RAM:
2x8GB Kingston HyperX FURY 1866MHz
VGA & cooler:
XFX RX480 8GB
Display:
AOC Q3279VWFD8
HDD:
Samsung 850 EVO 250GB
Sound:
Creative X-Fi XtremeGamer SB0770
Case:
Fractal Design Arc XL
PSU:
Thermaltake Smart SE 630W
Mice & keyboard:
Logitech MX518 | Logitech UltraX Premium Black
Nadji klipove, zasto da ne, kad su koraci, onda su koraci. Nema ovo veze sa Lebronom, makar meni nema veze. On ih cesto pravi, ali prave korake redovno i Pirs i Harden, pa nikom nista.

Meni samo nije jasno kako vidis da je Hido napravio korake, a ne vidis da je Lebron napravio istu gresku. Naravno da mislim na njihovu desnu nogu. Da je nisu pomerali, ne bi bili koraci.
 

Никола

Shop manager
Učlanjen(a)
05.09.2011.
Poruka
848
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Ok ajde objasni mi onda na koja dva koraka se odnosi ovo pravilo
Upon gathering the ball, an offensive player may take only two steps before he must release the ball on the pass or shot attempt.
To je objašnjenje uz Hidin klip.
Lepo se Vidi da je Hidu proklizala leva noga pre nego što je pomerio desnu po opet levu. To je po meni razlog za korake. Da mu nije proklizala mogao je da pomeri desnu pa levu i da koš.
Koja su po tebi dva koraka koja je mogao da napravi u toj situaciji? Komentator lepo kaže da je napravio 3 koraka.
 

mitarus

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
03.04.2009.
Poruka
1.097
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 2500K & LC-CC-95
Motherboard:
Gigabyte GA-H77M-HD3
RAM:
2x8GB Kingston HyperX FURY 1866MHz
VGA & cooler:
XFX RX480 8GB
Display:
AOC Q3279VWFD8
HDD:
Samsung 850 EVO 250GB
Sound:
Creative X-Fi XtremeGamer SB0770
Case:
Fractal Design Arc XL
PSU:
Thermaltake Smart SE 630W
Mice & keyboard:
Logitech MX518 | Logitech UltraX Premium Black
Po tome kako pise, ispada da mozes da se zaustavis sa loptom (po nasem - naskok), pa posle napravis dvokorak, a to je jezivo i pomisliti da mozes. To je kao u rukometu.

Mislim da je pogresno citirano pravilo uz Hidov potez i da se to pravilo odnosi na klasican dvokorak. Isto pravilo pise i gore gde Lebron ide na dvokorak i dole gde Hido naskace i pravi fintu suta. Nema smisla, to je greska na sajtu verovatno.

Evo, animaN je trenirao godinama, mislim da ce se i on sloziti sa Trogdorom i sa mnom.
 

Никола

Shop manager
Učlanjen(a)
05.09.2011.
Poruka
848
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Мислим да се два споменута корака броје након што се лопта ухвати са обе руке. Леброн је већ био са обе ноге на паркету кад је ухватио лопту, па ми зато има логике да нису кораци. Слично и Хидо, само што се њему лева нога видно померила пре него што је направио двокорак.

Аниман је тренирао по ФИБА правилима, НБА је друга прича.
 

mitarus

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
03.04.2009.
Poruka
1.097
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 2500K & LC-CC-95
Motherboard:
Gigabyte GA-H77M-HD3
RAM:
2x8GB Kingston HyperX FURY 1866MHz
VGA & cooler:
XFX RX480 8GB
Display:
AOC Q3279VWFD8
HDD:
Samsung 850 EVO 250GB
Sound:
Creative X-Fi XtremeGamer SB0770
Case:
Fractal Design Arc XL
PSU:
Thermaltake Smart SE 630W
Mice & keyboard:
Logitech MX518 | Logitech UltraX Premium Black
...Слично и Хидо, само што се њему лева нога видно померила пре него што је направио двокорак.
Naskok i dvokorak su dve sasvim drugacije stvari. Dvokorak oduzima opciju da se zaustavis, moras da dodas ili da sutnes. Posle naskoka mozes da fintiras sut, dodavanje, da pivotiras oko jedne noge, a to je upravo ono sto su oni uradili - naskocili su i fintirali sut. Ali ako pivotiras oko te (stajne) noge, ne smes da je pomeras pre nego sto se oslobodis lopte.

Nema razlike kod naskoka, ista su pravila u toj situaciji, zna se sta je stajna noga. U NBA smes da pomeris stajnu nogu ali samo kada kreces u dribling i tu je razlika u pravilima, po FIBA pravilima se sviraju "koraci iz mesta".

Siguran sam 100% u ono sto pisem, ali vidim da te ne mogu ubediti. Predlazem da obustavljamo :)

:wave:
 

Никола

Shop manager
Učlanjen(a)
05.09.2011.
Poruka
848
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Можеш ме убедити нема проблема. Ево нађи неки видео где су свирани кораци за тако нешто у НБА. Тешко ми је да прихватим због оног званичног клипа на nba.com али можда и нисам у праву. Проблем су нејасна правила и опција да се суди "у духу игре", значи остављено је судијама доста простора да досуде или не досуде кораке.
 

Bob Marli

PCAXE Member
Učlanjen(a)
31.10.2010.
Poruka
604
Rezultat reagovanja
2
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5-760 4.0Ghz / Mega Shadow Deluxe
Motherboard:
Asus P7P55D-E Evo
RAM:
Kingston HyperX DDR3 2x8GB 1600MHz / OC 1800Mhz
VGA & cooler:
GeForce GTX770 MSI GAMING 2GB
Display:
Samsung SA550 / LG 55UB850V
HDD:
OCZ Vertex 2 60GB / Samsung 840 EVO 250GB / Samsung F4 2TB / WD Green WD30EZRX 3TB / WD Green WD30
Sound:
X-fi Xtreme Music / Logitech Z-5500
Case:
Corsair Graphite Series 600T Black
PSU:
Chieftec CTF750W
Optical drives:
Samsung DVD-RW
Mice & keyboard:
Logitech G500 / Logitech G110
Internet:
SBB 40/2.5 mbit
OS & Browser:
Windows 7
Other:
Sony Plastation 3 Slim 320GB , Samsung S5, Samusung S3, iPad 3, Nokia 6300
Sto ga je bre Vudson povukao sa terena?!?!
Mogao je ladno da obori rekord Kobija.
Pih koji ljakse!
 

mitarus

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
03.04.2009.
Poruka
1.097
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 2500K & LC-CC-95
Motherboard:
Gigabyte GA-H77M-HD3
RAM:
2x8GB Kingston HyperX FURY 1866MHz
VGA & cooler:
XFX RX480 8GB
Display:
AOC Q3279VWFD8
HDD:
Samsung 850 EVO 250GB
Sound:
Creative X-Fi XtremeGamer SB0770
Case:
Fractal Design Arc XL
PSU:
Thermaltake Smart SE 630W
Mice & keyboard:
Logitech MX518 | Logitech UltraX Premium Black
@Никола: Hidu je svirano, a Lebronu nije. Ista je situacija. Zaustavili su se naskokom i napadacki potez je podrazumevao iskorak levom nogom prema kosu pre suta. Koraci su zato sto su nakon zaustavljanja pomerali desnu nogu pre tog iskoraka. Vec sam napisao ovo.

Stvarno je tesko naci klip na u kojem neko pravi korake, zasto bi to neko gledao? Osim u nasoj situaciji :D
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE

Prilozi

Vule

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
1.961
Rezultat reagovanja
227
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 7 5800X3D / Arctic Liquid Freezer II 360
Motherboard:
Gigabyte B550 Aorus Elite AX V2
RAM:
32GB Geil Orion 3600Mhz
VGA & cooler:
XFX Merc RX6900XT
Display:
Dell S3222DGM
HDD:
Kingston Fury Renegade 1TB / Samsung 970 EVO Plus 1TB
Case:
Lian Li 011 Dynamic EVO
PSU:
ASUS ROG 750W Gold
Sto ga je bre Vudson povukao sa terena?!?!
Mogao je ladno da obori rekord Kobija.
Pih koji ljakse!
Zato što očigledno nije okoreli statističar kao Kobe, tj. nije mu samo to bitno u životu (postizanje i prestizanje manje više nebitnih rekorda).

To ti samo govori koliko je onaj čovek opsesivan i koliko po svaku cenu oće da prestigne Džordana i sve njegove rekorde, po cene povreda, igranja po 48 minuta sa 35 godina itd., samo da bi se nabila statistika ;)

:troll:
 

Trogdor

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
286
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II X4 955 BE
Motherboard:
ASUS M3A78
RAM:
4GB DDR800
VGA & cooler:
GA 4850 Zalman edition
Display:
ASUS 222U
HDD:
640GB
Sound:
Integrated,NEO SWM22 Black
Case:
Aurora :)
PSU:
LC Power 550W
Optical drives:
Pioneer 112D
Mice & keyboard:
Logitech
Internet:
CABLE 6Mb/s
OS & Browser:
Win 7 64 Ultimate
Other:
Leadtek 2000 XP Expert
Kada tapkas loptu i odjednom prestanes i naskocis na recimo levu ,onda ti je ta noga stajna noga i nju ne smes da pomeras i tako je i u nba i evropi i na filipinima i havajima :D sto kaze mita bilo bi jezivo da mozes od tog momenta dva koraka ..
 

Medolinos

Moderator
Učlanjen(a)
06.11.2010.
Poruka
5.394
Rezultat reagovanja
12
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
no name
CPU & cooler:
AMD FX 8350 / Noctua NH-U14s / NF-A15 Puss-Pull
Motherboard:
Gigabayte 990FXA-UD5 rev. 3.0
RAM:
Kingston 16gb ddr3 1866mhz HyperX Fury
VGA & cooler:
R9280X-DC2 TOP
Display:
Samsung UE32EH5000
HDD:
SSD Samsung 850 EVO 250gb, HDD Segate Baracuda 2 TB, HDD Samsung F3 1TB
Sound:
integrisan zvuk i Creative Inspire T3030 speakers
Case:
COOLER MASTER HAF XB EVO RC-902XB-KKN2
PSU:
EVGA Supernova G2 750w
Optical drives:
Lite-on
Mice & keyboard:
A4tech X-7 G800, misonja neki zalosni genius
Internet:
ADSL Telekom paket do 20 mbita
OS & Browser:
Win 10
Lele sta uradi covek...Neki sutevi su bash bili teskim svaka mu cast, izdominirao je...

Ali me je u par situacija podsetio na Kobe-a i iznervirao sebicnoscu, sve je to lepo covek dao 62 poena, ali tim p i z d i ili su uvlakaci, ja nikad ne bih mogao igrati u takvom timu..to je tipican primer kako pojedinci ubijaju draz kosarke.
 

Никола

Shop manager
Učlanjen(a)
05.09.2011.
Poruka
848
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
@mitarus & trogdor
то у ствари није наскок јер је лопта ухваћена у руке након што су обе ноге на паркету. Пре бих то назвао паузом у вођењу :D И Леброн и Хидо су кошаркашки интелигентни, ваљда не би ишли у двокорак после наскока...

@Medolinos
Није то тако као што ти изгледа, кад једног играча баш иде обично му остатак тима даје више лопти а Кармела је баш баш ишло, видело се и по оној тројци са пола терена.
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
@Medolinos Porediti Kobe-a sa 5 titula od kojih su dve uzete sa timom koji cak nije imao ni drugog superstara i u odnosu na potencijal ovog tima NYK bio smeshan, govori samo da je Kobe vodja i podredjen timu, a Melo je sa druge strane iz te perspketive samo kosh masina, nista vise od toga...

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
 

Medolinos

Moderator
Učlanjen(a)
06.11.2010.
Poruka
5.394
Rezultat reagovanja
12
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
no name
CPU & cooler:
AMD FX 8350 / Noctua NH-U14s / NF-A15 Puss-Pull
Motherboard:
Gigabayte 990FXA-UD5 rev. 3.0
RAM:
Kingston 16gb ddr3 1866mhz HyperX Fury
VGA & cooler:
R9280X-DC2 TOP
Display:
Samsung UE32EH5000
HDD:
SSD Samsung 850 EVO 250gb, HDD Segate Baracuda 2 TB, HDD Samsung F3 1TB
Sound:
integrisan zvuk i Creative Inspire T3030 speakers
Case:
COOLER MASTER HAF XB EVO RC-902XB-KKN2
PSU:
EVGA Supernova G2 750w
Optical drives:
Lite-on
Mice & keyboard:
A4tech X-7 G800, misonja neki zalosni genius
Internet:
ADSL Telekom paket do 20 mbita
OS & Browser:
Win 10
@Medolinos Porediti Kobe-a sa 5 titula od kojih su dve uzete sa timom koji cak nije imao ni drugog superstara i u odnosu na potencijal ovog tima NYK bio smeshan, govori samo da je Kobe vodja i podredjen timu, a Melo je sa druge strane iz te perspketive samo kosh masina, nista vise od toga...

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
Poredim "situacioje" kada su dva coveka na njima(mislim na Kobe-a ili Mela), a saigraci sami na trici ili na sutu oni sutaju neke ne rezonske suteve sa fintom ili fejdovejom(vajda sam dobro napisao)..
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Pa ok, ali to je radio i Jordan. Mislim kada ide lopta u kos nije bitno ko je dao kos.
Ja sam pola svog zivota igrao sa Trogdorom sa foruma basket ili kosarku u istom timu. On je terorista u napadu. Odlican sut (bolji od 90% nasih prvoligasa), a ulazu da ne spominjem, plus igra na postu kao blesav...Kada ga krene, a ja to osetim, ne tu sta da se tupi, njemu ide lopta sve vreme, a ja sve vreme radim na tome da mu napravim prostor, da odvucem igraca na sebe isl. Mnogo puta je mogao da mi doda loptu kada sam bio sam iza linije za tri, ili u situaciji za ****&roll, ali nije...A nije jer je toliko u seriji da daje kos iz bilo koje pozicije i em sto podize tim, em demoralise protivnika jer samo o njemu misle na terenu.Dal' on dodao ili dao kos je isto, s tim sto ako doda kada sam sam nigde ne pise da cu ja 100% da zavrsim posao u nasu korist... Problem nastaje iskljucivo kada se sili kada ti ne ide, to je bezveze. Na svu srecu mi smo se brzo ocistili od tog tripa, pa smo zbog toga najcesce bili ekipa koja ostaje na terenu. Melo ima taj problem sto ostatak tima ne saradjuje sa njim. On i treba da reseta, to mu je u opisu posla, takav je tip igraca.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
 

Medolinos

Moderator
Učlanjen(a)
06.11.2010.
Poruka
5.394
Rezultat reagovanja
12
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
no name
CPU & cooler:
AMD FX 8350 / Noctua NH-U14s / NF-A15 Puss-Pull
Motherboard:
Gigabayte 990FXA-UD5 rev. 3.0
RAM:
Kingston 16gb ddr3 1866mhz HyperX Fury
VGA & cooler:
R9280X-DC2 TOP
Display:
Samsung UE32EH5000
HDD:
SSD Samsung 850 EVO 250gb, HDD Segate Baracuda 2 TB, HDD Samsung F3 1TB
Sound:
integrisan zvuk i Creative Inspire T3030 speakers
Case:
COOLER MASTER HAF XB EVO RC-902XB-KKN2
PSU:
EVGA Supernova G2 750w
Optical drives:
Lite-on
Mice & keyboard:
A4tech X-7 G800, misonja neki zalosni genius
Internet:
ADSL Telekom paket do 20 mbita
OS & Browser:
Win 10
I dalje smatram, da bi dobra timska ekipa, sa solidnom odbranom lako izasla na kraj i sa Melom i sa vama u basketu :p Jednostavno kad neznas kome ide lopta mnogo je teze za braniti, nego kad je sve na jednom coveku..volim jednostavan basket, sa lepim akcijama, brzo-lako i jednostavno ;) Danasnji basketi se zasnivaju na tricama ili solo prodorima..akcija nigde
 

Bob Marli

PCAXE Member
Učlanjen(a)
31.10.2010.
Poruka
604
Rezultat reagovanja
2
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5-760 4.0Ghz / Mega Shadow Deluxe
Motherboard:
Asus P7P55D-E Evo
RAM:
Kingston HyperX DDR3 2x8GB 1600MHz / OC 1800Mhz
VGA & cooler:
GeForce GTX770 MSI GAMING 2GB
Display:
Samsung SA550 / LG 55UB850V
HDD:
OCZ Vertex 2 60GB / Samsung 840 EVO 250GB / Samsung F4 2TB / WD Green WD30EZRX 3TB / WD Green WD30
Sound:
X-fi Xtreme Music / Logitech Z-5500
Case:
Corsair Graphite Series 600T Black
PSU:
Chieftec CTF750W
Optical drives:
Samsung DVD-RW
Mice & keyboard:
Logitech G500 / Logitech G110
Internet:
SBB 40/2.5 mbit
OS & Browser:
Windows 7
Other:
Sony Plastation 3 Slim 320GB , Samsung S5, Samusung S3, iPad 3, Nokia 6300
Ja obožavam da igram basket sa ljudima koji igraju na brza dodavanja, brže prodore, dobre **** n rollove. Kad se igra sporo ja postanem 70% manje koristan, jer ne mogu da se guram sa ovima od 100+ kg, al zato ih na brzinu i floatere yebe samo tako. :D

Sent from my Galaxy S3 KitKat
 

Bob Marli

PCAXE Member
Učlanjen(a)
31.10.2010.
Poruka
604
Rezultat reagovanja
2
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5-760 4.0Ghz / Mega Shadow Deluxe
Motherboard:
Asus P7P55D-E Evo
RAM:
Kingston HyperX DDR3 2x8GB 1600MHz / OC 1800Mhz
VGA & cooler:
GeForce GTX770 MSI GAMING 2GB
Display:
Samsung SA550 / LG 55UB850V
HDD:
OCZ Vertex 2 60GB / Samsung 840 EVO 250GB / Samsung F4 2TB / WD Green WD30EZRX 3TB / WD Green WD30
Sound:
X-fi Xtreme Music / Logitech Z-5500
Case:
Corsair Graphite Series 600T Black
PSU:
Chieftec CTF750W
Optical drives:
Samsung DVD-RW
Mice & keyboard:
Logitech G500 / Logitech G110
Internet:
SBB 40/2.5 mbit
OS & Browser:
Windows 7
Other:
Sony Plastation 3 Slim 320GB , Samsung S5, Samusung S3, iPad 3, Nokia 6300
Miami demolirao San Antonio! BAAAAM!!! :flame::rocket:
 

Vule

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
1.961
Rezultat reagovanja
227
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 7 5800X3D / Arctic Liquid Freezer II 360
Motherboard:
Gigabyte B550 Aorus Elite AX V2
RAM:
32GB Geil Orion 3600Mhz
VGA & cooler:
XFX Merc RX6900XT
Display:
Dell S3222DGM
HDD:
Kingston Fury Renegade 1TB / Samsung 970 EVO Plus 1TB
Case:
Lian Li 011 Dynamic EVO
PSU:
ASUS ROG 750W Gold
Znaš šta znači demolirati?

 

Bob Marli

PCAXE Member
Učlanjen(a)
31.10.2010.
Poruka
604
Rezultat reagovanja
2
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5-760 4.0Ghz / Mega Shadow Deluxe
Motherboard:
Asus P7P55D-E Evo
RAM:
Kingston HyperX DDR3 2x8GB 1600MHz / OC 1800Mhz
VGA & cooler:
GeForce GTX770 MSI GAMING 2GB
Display:
Samsung SA550 / LG 55UB850V
HDD:
OCZ Vertex 2 60GB / Samsung 840 EVO 250GB / Samsung F4 2TB / WD Green WD30EZRX 3TB / WD Green WD30
Sound:
X-fi Xtreme Music / Logitech Z-5500
Case:
Corsair Graphite Series 600T Black
PSU:
Chieftec CTF750W
Optical drives:
Samsung DVD-RW
Mice & keyboard:
Logitech G500 / Logitech G110
Internet:
SBB 40/2.5 mbit
OS & Browser:
Windows 7
Other:
Sony Plastation 3 Slim 320GB , Samsung S5, Samusung S3, iPad 3, Nokia 6300
Kako ne, secanja su jos sveza! :d


 

Vule

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
1.961
Rezultat reagovanja
227
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 7 5800X3D / Arctic Liquid Freezer II 360
Motherboard:
Gigabyte B550 Aorus Elite AX V2
RAM:
32GB Geil Orion 3600Mhz
VGA & cooler:
XFX Merc RX6900XT
Display:
Dell S3222DGM
HDD:
Kingston Fury Renegade 1TB / Samsung 970 EVO Plus 1TB
Case:
Lian Li 011 Dynamic EVO
PSU:
ASUS ROG 750W Gold
I više nego sveža :D

 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Baaaas sveza:

 
Vrh