• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

LC-Power Mira-2 tablet – video recenzija

PCAXE_news

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
28.07.2009.
Poruka
5.794
Rezultat reagovanja
409
Moja konfiguracija


„Ispod Mire 100 đavola vire - 2“

Ako je Mira-1 tablet bio iznenađenje kada se priča o kompaniji LC-Power, onda Mira-2 to svakako nije, a bilo je očekivano da LC-Power ponudi naslednika. Ipak, LC-Power Mira-2 nije samo naslednik Mira-1 tableta, već je reč o modelu koji će totalno zameniti „jednicu“ i predstavljaće najjeftiniju ulaznicu u svet tableta, ove kompanije.

Dakle, u prodaji više neće biti Mira-1 tableta, kao zamena tu je tablet o kome ćemo danas pričati – Mira-2. Podsećanja radi, Mira-1 tablet je koštao oko 200 eura, dok je cena za novi tablet, Mira-2, oko 170 eura. Da li to znači da je LC-Power negde „skratio“ svoj osnovni model kada se priča o funkcionalnosti i performansama?

Ne, zapravo, unapredio ga je, a smanjio je cenu. Ne treba zaboraviti da je LC-Power pre par meseci najavio Sina-1 tablet, koji će predstavljati ozbiljan korak napred, pa je i to još jedan razlog zašto je cena umanjena – LC-Power je poznat po tome što zna da napravi uređaj sa odličnim odnosom cene i performansi, pa verovatno isto planira i za Sina-1 model. Bilo kako bilo, pred Vama je veoma detaljna video recenzija Mira-2 tableta koju ne bi trebalo da propustite.

Opširnije...
 

neSSa

Modding Guru
Učlanjen(a)
15.08.2010.
Poruka
4.047
Rezultat reagovanja
2.517
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i7 5820k + EKWB
Motherboard:
MSI X99 Mpower
RAM:
16gb HyperX Predator 2666Mhz
VGA & cooler:
SLI - Asus GTX 770 dc2 + EKWB
Display:
Dell 27" IPS
HDD:
Transcend SSD 370s 256Gb RAID0
Case:
"MasterX5" project
PSU:
Cooler Master V1000
Optical drives:
ASUS external
Mice & keyboard:
A4Tech - mouse and keyboard
Internet:
Cable
Other:
PROJEKTI: https://www.facebook.com/sspcmodding
Lepa recenzija. Dopada mi se uredjaj, osobito pristupacna cena, USB "host" je super pozeljan ali u danasnje vreme quad-core tableta i telefona, mislim da je ipag singlecore cpu slab za nesto zahtevnije (obrada fotografije)

best buy ce biti uredjaj po ovoj ceni sa dual-core procesorom :)
 

seizmos

PCAXE Member
Učlanjen(a)
08.09.2010.
Poruka
352
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Fina recenzija Dule.

Ali, u ovom cenovnom rangu vise nude prestigio i goclever, ips ekran, dual core itd...

TT by LG Nexus 4
 

drfedja

CPU Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
3.084
Rezultat reagovanja
14
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Dell n5010, Intel Core i3 370M 2.4 GHz, 4 GB DDR3 1333
CPU & cooler:
Intel Core i7 4790K @ 4.5 GHz
Motherboard:
Biostar Hi-Fi Z97WE
RAM:
16GB Kingston HyperX Beast 2400
VGA & cooler:
Sapphire AMD Radeon R9-280X
Display:
Viewsonic VA2342 23" LED, LG 25"Ultrawide, Samsung VA2342 23"
HDD:
Samsung SSD850 Evo 250GB, Kingston 120GB V300 SSD, 2x1GB WD Caviar black
Sound:
Altec Lansing 5100E
Case:
Cooler Master 690-III
PSU:
Cooler Master G650M modular
Optical drives:
N/A
Mice & keyboard:
Keyboard/Mouse Cooler Master Storm
Internet:
Cable
OS & Browser:
Windows 10 Pro 64-bit
Other:
iPhone 6S 64GB
Prestigio trenutno "objašnjava" za sve pare, ali je ipak skuplji.

Ovaj model košta najmanje 206 € u maloprodaji.

Prestigio Multipad 9.7 pro je u cenovnom rangu, a i po karakteristikama sa Mirom 2. :)
 
Poslednja izmena:

mINUS

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.353
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II [email protected] + Prolimatech Megahalems
Motherboard:
Gigabyte GA-790XTA-UD4
RAM:
12GB DDR3 HyperX 1600
VGA & cooler:
MSI GTX660 Twin Frozr
Display:
Benq G2420HD 24"
HDD:
SSD 840EVO 250GB, 2x1TB Samsung
Sound:
Audigy 4 + Altec MX5021 + Sennheiser HD555@HD595
Case:
CM HAF932 + Zalman MFC1 Plus
PSU:
Chieftec APS-750C Modular
Optical drives:
Pioneer DVR-216D 20x DVD-RW
Mice & keyboard:
MS Sidewinder + Logitech ultraX
Internet:
30+ MGbit
OS & Browser:
Win 8.1 x64
Other:
Nexus 4
Evo Sina !

 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Hvala ljudi, trudio sam se da prenesem iskustvo a da izgleda kao da vi to držite u rukama. Inače, ako vam se svidi recenzija i slično, slobodno na YT odradite like, share i subscribe ako već niste :) Ne ujedamo, provereno! :D

Elem, Sina 1 bi upravo trebala da pokrije cenovni rang od oko 210 eura, to je vec ozbiljan tablet - IPS, DualCore, QuadCore GPU, aluminijum, jača baterija, 1280x800 i sl. . Sa druge strane Mira-2 je 40 eura jeftiniji, nije uporediv sa ostalim tabletima koje ste naveli - uvek ima opciju vishe. Pa otud i BestBuy. Za 170 eura, ili imate malo lošije, ili imate Mira-2 tablet ;)
Da me ne razumete pogrešno, Sina-1 bi za mene bila opcija, ja sam uvek za to da se doplati i dobije dosta bolje, ali ja (vi) nisam/smo reprezentativni, ljudi uglavnom imaju određenu cifru i jednostavno se odluče da kupe nešto za novac koji imaju - kod njih pravilo "dodaj još malo" ne pije vodu :)

EDIT: Ja sam za Mira-2 tablet rekao bio da je ovo priča tog uređaja: "Moj prvi tablet". Iskreno, dao sam isti na dan svom starom, niti on vidi prednosti IPS-a, niti mu treba dual core i sl, on je jednostavno odushevljen tabletom za 170 eura :) Pušta filmove, igra ne previše zahtevne igre, surfuje, a može da ga priključi na TV. Još mu je i gotivno ime - Mira-2 :rotf:

:wave:
 
Poslednja izmena:

spale

Mid9
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
470
Rezultat reagovanja
56
Moja konfiguracija
Hvala ljudi, trudio sam se da prenesem iskustvo a da izgleda kao da vi to držite u rukama. Inače, ako vam se svidi recenzija i slično, slobodno na YT odradite like, share i subscribe ako već niste :) Ne ujedamo, provereno! :D

Elem, Sina 1 bi upravo trebala da pokrije cenovni rang od oko 210 eura, to je vec ozbiljan tablet - IPS, DualCore, QuadCore GPU, aluminijum, jača baterija, 1280x800 i sl. . Sa druge strane Mira-2 je 40 eura jeftiniji, nije uporediv sa ostalim tabletima koje ste naveli - uvek ima opciju vishe. Pa otud i BestBuy. Za 170 eura, ili imate malo lošije, ili imate Mira-2 tablet ;)
Da me ne razumete pogrešno, Sina-1 bi za mene bila opcija, ja sam uvek za to da se doplati i dobije dosta bolje, ali ja (vi) nisam/smo reprezentativni, ljudi uglavnom imaju određenu cifru i jednostavno se odluče da kupe nešto za novac koji imaju - kod njih pravilo "dodaj još malo" ne pije vodu :)

EDIT: Ja sam za Mira-2 tablet rekao bio da je ovo priča tog uređaja: "Moj prvi tablet". Iskreno, dao sam isti na dan svom starom, niti on vidi prednosti IPS-a, niti mu treba dual core i sl, on je jednostavno odushevljen tabletom za 170 eura :) Pušta filmove, igra ne previše zahtevne igre, surfuje, a može da ga priključi na TV. Još mu je i gotivno ime - Mira-2 :rotf:

:wave:
Sina-1 preporucena MPC je 200e. I vec je dobavljiva, a kad Dule bude imao vremena moci ce i da se prezentuje ovde...:)
 

Shang Tsung

Moderator
Učlanjen(a)
31.05.2011.
Poruka
4.813
Rezultat reagovanja
166
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Zvijer :p
CPU & cooler:
Intel i7 9700K@5GHz ft. EKWB H2O
Motherboard:
ASUS ROG Strix Z370-E Gaming
RAM:
Corsair Dominator Platinum 32GB 3000MHz
VGA & cooler:
ASUS RX 5700 XT Strix OC
Display:
LG 32GK850G (VA 165Hz) + AOC Q3279VWFD8 (IPS 75Hz)
HDD:
SSD Samsung 970 EVO 500GB + WD 4TB EFAX
Sound:
ASUS Essence STU + Rotel RA-05/JBL L16 Decade/SVS PB1000 + Sennheiser HD515
Case:
Lian Li 011 Dynamic (black)
PSU:
Seasonic SS-760XP2 Platinum
Mice & keyboard:
Razer Deathadder Chroma + ASUS Echelon mousepad + Redragon Dark Avenger RGB
Internet:
ASUS RT-N18U + Ubiquiti AP AC LR @ 250/25Mbit
OS & Browser:
Win10 64-bit
Other:
Logitech C920 Webcam, Logitech Cordless Rumblepad 2
Samo da ne baguje i da se ne kvari. Takve stvari nemaju cenu.
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Sina-1 preporucena MPC je 200e. I vec je dobavljiva, a kad Dule bude imao vremena moci ce i da se prezentuje ovde...:)
Pa Dule ce onda to koliko sutra da uzme na test :) 200 eura? Josh bolje! Jedva chekam da se igram sa sinom :) (i sa ovim mojim i sa tabletom :D)
 

quryak

PCAXE Member
Učlanjen(a)
28.06.2010.
Poruka
261
Rezultat reagovanja
2
Moja konfiguracija
Drago mi je da vidim review nekog tableta na Pcaxe, jer smatram da su ti upeđaji sve prisutniji i da nisu dovoljno zastupljeni na ovom forumu, a i u testovima na sajtu. Mislim da bi trebalo napraviti podforum za tablete, jer mi je malo glupo da pišem o tabletima u podforumu za android uređaje koji uglavnom sadrži teme o mobilnim telefonima. Uostalom android nije jedini operativni sistem prisutan na tablet uređajima.
Ipak imam i neke zamerke vezane za ovaj review.
Prva je zamerka je na pogrešnu rezoluciju u tabeli, a druga na best buy ocenu, koju ovaj tablet nikako ne zaslužuje, jer za manje para se mogu kupiti uređaji istih karakteristika, a za iste pare ili malo više se mogu naći dosta bolji uređaji sa dual core procesorom, ips ekranom, baterijom većeg kapaciteta i aluminijumskim kućištem.
Mislim i da bi trebali već sada da ustanovite jasna pravila na osnovu kojih ćete testirati tablet uređaje, jer verujem da će tih testova biti sve više. Ovde posebno mislim na trajanje baterije (autonomiju), što je jedna od najvažnijih karakteristika ovih uređaja, a animaN ju je samo ovlaš spomenuo na kraju videa.
 
Poslednja izmena:

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Promenicemo rezoluciju, hvala! Greshka, ja po automatizmu ostao na 4:3 rezolucijama :D
Koji uredjaj konkretno je bolji iste pare? Da, za 200 eura, kako nam je javljeno juche,postoji recimo Sina-1, uskoro test, ali to je 30 eura vishe ;) Uvek ima bolje za malo vishe para, objasnio sam to vec.
Sto se tiche autonomije, pa kapiram da ce ljudi ovaj tablet mahom koristiti za gledanje filmova, to sam spomenuo, tj koliko moze u komadu da izdrzi. Svako na svom uredjaju moze da proba isto. Mozda bi smo mogli da napravimo neki scenario koji cemo non stop ponavljati na svakom tabeletu - recimo pola sata surfa sa upaljenim WiFi, jedan film od 2h, igranje neke igre od 30 min i sl, pa da se izmerimo vreme. Ili da jednostavno stavimo neku aplikaciju koja to radi.
btw podforum se zove "prenosivi racunari", ali mozda bi smo mogli da u buducnosti to razdvojimo na kategorije i sl kada bude dovoljno prostora da se to uradi.

:wave:
 
Poslednja izmena:

quryak

PCAXE Member
Učlanjen(a)
28.06.2010.
Poruka
261
Rezultat reagovanja
2
Moja konfiguracija
Potrefilo se da sam u proteklih mesec dana kupio dva tableta iz cenovnog ranga ispod 250 evra, tako da sam dosta istraživao i dobro sam upućen u prilično lošu ponudu na našem tržištu. Trenutno su best buy uređaji:
7 inča - VIVAX TPC-7150
8 inča - GOCLEVER Tab R83 Mini
9.7 inča - GOCLEVER Tab R974.2; XWAVE Xpad 95
10.1 inča - GOCLEVER Tab R106
Svi su dual core sa IPS ekranom i Jelly Bean androidom.
Model Goclever tab R104 ima identične specifikacije kao i LCPower Mira2, a košta 140 evra tako da je ovaj LCPower mrtvorođen sa ovom cenom, a i ovaj Sina koji tek treba da izađe neće proći nešto bolje sa cenom od 210 evra.
Kod testiranja baterije, mislim da bi trebalo koristiti raznovrsniji scenario kakav si i sam spomenuo. Postoji i nekoliko aplikacija na Google Play koje to rade. Čak i ako se testira samo dužina reprodukcije video materijala, bitno je navesti kakva su bila podešavanja (osvetljenje i jačina zvuka), kao i vrstu video zapisa 720p, 1080p, itd. i tip fajla. Po mom iskustvu bateriju kod tableta najviše srče pozadinsko osvetljenje ekrana i jako je bitno navesti da li je bilo na maksimumu, na pedeset posto ili koliko već. Isto tako je bitno navesti koliko je osvetljen ekran (subjektivno ili merenjem) i da li može da se koristi ako se smanji intenzitet pozadinskog osvetljenja. Benchmark rezultati su po meni totalno nebitni, ali znam da većina ljudi gleda samo njih i tu se ništa ne može. Meni je dosta bitniji realan rad. Ovo su neke moje sugestije kako da testovi budu bolji ubuduče i nadam se da nećete zameriti.
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Goclever tab R104 nema identichne specifikacije tj nema back kameru ;) E sad, nisam se susretao uopšte sa tim proizvođačem, ne znam kakav je ekran i sl... Sina-1- potvrdjeno je ovde u temi da ce koshtati 200 eura u maloprodaji, ima slichne specifikacije kao model koji si naveo, ali je Sina izradjena od aluminijuma, da li mozesh da potvrdish od chega je izradjen GOCLEVER Tab R106?
Shto se tiche ostalih sugestija, obraticu paznju na to sledeci put ;) Što bi smo zamerili? :) Ja na ovo gledam kao na konstruktivnu kritiku, i uvažićemo sve ono što nam se čini kao dobar predlog ;)

P.S. Da dodam za Mira-2 tablet, osvetljenje je bilo na maksimumu kada sam testirao bateriju.

:wave:



:wave:
 

Shang Tsung

Moderator
Učlanjen(a)
31.05.2011.
Poruka
4.813
Rezultat reagovanja
166
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Zvijer :p
CPU & cooler:
Intel i7 9700K@5GHz ft. EKWB H2O
Motherboard:
ASUS ROG Strix Z370-E Gaming
RAM:
Corsair Dominator Platinum 32GB 3000MHz
VGA & cooler:
ASUS RX 5700 XT Strix OC
Display:
LG 32GK850G (VA 165Hz) + AOC Q3279VWFD8 (IPS 75Hz)
HDD:
SSD Samsung 970 EVO 500GB + WD 4TB EFAX
Sound:
ASUS Essence STU + Rotel RA-05/JBL L16 Decade/SVS PB1000 + Sennheiser HD515
Case:
Lian Li 011 Dynamic (black)
PSU:
Seasonic SS-760XP2 Platinum
Mice & keyboard:
Razer Deathadder Chroma + ASUS Echelon mousepad + Redragon Dark Avenger RGB
Internet:
ASUS RT-N18U + Ubiquiti AP AC LR @ 250/25Mbit
OS & Browser:
Win10 64-bit
Other:
Logitech C920 Webcam, Logitech Cordless Rumblepad 2
GoClever best buy? Nemojmo da smo smesni. Moze on da ima najbolju spec na papiru, ali to sto je djubre ovako je potpuno druga stvar. Jedino jos bluberry moze da mu parira po nekvalitetu.
 

quryak

PCAXE Member
Učlanjen(a)
28.06.2010.
Poruka
261
Rezultat reagovanja
2
Moja konfiguracija
Ja imam Goclever tab r974.2 i kod njega je zadnja strana većim delom od aluminijuma, a deo je od plastike. Tako je odrađeno zbog wifi antene koja se nalazi u tom delu gde je plastika. Mogu reći da je to ispalo dosta pametno, jer je wifi signal odličan, za razliku od nekih modela tableta kojima je zadnja strana komplet od aluminijuma. Mislim da je tako nešto odrađeno i kod r106, ali ne mogu da potvrdim iz prve ruke jer ga nije bilo ni u jednoj prodavnici kad sam ja kupovao tablet. Što se tiče kvaliteta Goclever proizvoda nemam neke zamerke, mada koliko vidim uopšte je skočio kvalitet kineskih tableta u odnosu na prošlu generaciju. Prošlogodišnji modeli su bili na granici upotrebljivosti, dok su ovogodišnji sasvim korektno odrađeni, većina modela ima IPS ekrane, koristi se aluminijum i većinom dolaze sa Jelly bean androidom tako da je i softverskih bagova dosta manje.
@Shang Tsung
Nisam ni ja imao neko poverenje u Goclever, pogotovo nakon komentara vezanih za neke starije modele ove firme, ali izgleda da su odlučili da ozbiljnije posluju, prisutni su i na tržištu zapadne evrope i nakon nekih reviewa na engleskim sajtovima, odlučio sam da okušam sreću. Za sada je sve ok.
 
Poslednja izmena:

spale

Mid9
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
470
Rezultat reagovanja
56
Moja konfiguracija
Model Goclever tab R104 ima identične specifikacije kao i LCPower Mira2, a košta 140 evra tako da je ovaj LCPower mrtvorođen sa ovom cenom, a i ovaj Sina koji tek treba da izađe neće proći nešto bolje sa cenom od 210 evra.
Gocleaver R104 nema identicne specifikacije kao Mira-2, kao sto ni R106 nema identicne sprecifikacije sa Sina-1. A i brandovi bas nisu za poredjenje...
 

seizmos

PCAXE Member
Učlanjen(a)
08.09.2010.
Poruka
352
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Go kavaljer znamo svi sta je i koji je to brend. Nisu za poredjenje realno. Ovaj vivax je tek smesno uzimati u obzir..

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD
 

Djordje

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
14.07.2014.
Poruka
5
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Imam tablet LC POWER MIRA -2 !
Imam x5 Home Screens, koristim samo 3 od njih i hocu da izbrisem preostala 2.
Da li znas na koji nacin to mogu da uradim !
Pokusao sam dosta nacina ali nece !
Hvala !
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE

Djordje

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
14.07.2014.
Poruka
5
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Nisam skidao nove Launchere.
Koristim onaj koji sam dobio na tabletu kad sam ga kupio.
Kada pritisnem na prazno dobijem za wallpaper samo da promjenim a ovaj prvi nacin samo mi rasiri ili skupi screen.
Tako da nez ni sta ni kako :/
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Sacekajmo da se jos neko javi, mozda ima resenje.
 

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.950
Rezultat reagovanja
147
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
Možda ipak bolje da se predje na neki drugi launcher ako je bitna ta funkcija... Nemaju svi launcheri iste funkcije ;)


Sent from mighty voodoo magic
 

Djordje

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
14.07.2014.
Poruka
5
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Skinuo sam Nova launcher, sad je sve super xD
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Skinuo sam Nova launcher, sad je sve super xD
Nova je odlican luncher, poceo sam da ga koristim pre jedno godinu dana na preporuku FantomX-a sa foruma, i prezadovljan sam ;) Bitno je da si resio problem ;)
 
Vrh