• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Da li i sta trenirate?

ivke76

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
190
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
YT search "THE MAN WHOSE ARMS EXPLODED"

ima 6 delova a ima ga i "u full-u" na nekim "private" trekerima

Veoma poucno stivo za one koji bi u "extreme" :micri:
 

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER
Ja sam extreme,al ne toliko...
A ako mislis na onu budalu sto se roka sintol uljem i sto izgleda ko nakaza,to je poucno za ljude koji nemaju pojma o bb-u i plus oce da izazovu hejt prema istom

Edit:Kao sto sam mislio misls na gregg valentino coveka koji je izgledao vrhunski kao atleta,al budala se naroko sintol uljem i sad je pokretna nakaza
Strasno je sto sa takvim stavom kreces i pricas o njemu ko da je bilder a on je ustvari nakaza...Uporedi njega i slike ispod,i onda mislim da ces drugu pesmu da pevas

Evo za extreme,jedan od par bodi bildera sa najlepsom gradjom i najvecom skladnoscu tj proporcijom











 
Poslednja izmena:

CAR

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
16.04.2009.
Poruka
1.694
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel® Core™ i7-920 @ 4.4GHz (21x210) HT-off / Noctua NH-D14
Motherboard:
Gigabyte EX58-UD5
RAM:
3x2GB Mushkin Blackline PC3-12800 CL7 1600MHz @ 1680MHz 7-9-7-24 1T
VGA & cooler:
PowerColor Radeon HD 5850 @ 950/1275MHz
Display:
Samsung SyncMaster T220
HDD:
Crucial RealSSD C300 128GB / Samsung Spinpoint F4EG 2TB
Sound:
Creative Labs Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty Pro Series / Logitech Z-5500 Digital
Case:
Cooler Master Cosmos S
PSU:
Cooler Master Real Power M1000
Optical drives:
Samsung SH-S203B
Mice & keyboard:
Logitech MX 1100 / Logitech Wave Keyboard
Internet:
aDSL 1024/128
OS & Browser:
Windows XP Professional Edition Service Pack 2 / Windows 7 Ultimate 64-bit
Other:
PowerColor TV Wonder 650 / Corsair Flash Voyager GTR 32GB / Apacer HT203 200X 1GB
Evo za extreme,jedan od par bodi bildera sa najlepsom gradjom i najvecom skladnoscu tj proporcijom
Najlepsa gradja, proporcija... ali i SIMETRIJA, nemoj to nikako da zaboravis!

On je jedan od najboljih, ako ne i najbolji po tom pitanju... simetrija je za***ana stvar, ima ih brdo ogromnih, sa vecim misicnim grupama... ali simetricnih - tesko.
Mislim, pogledajte mu samo trbusnjake, k'o u ogledalu, leva strana u odnosu na desnu... to retko ko ima, i bas na trbusnjacima, tako nesto je tesko postici, za takve extremne sportiste. Obicno su malo "pomereni u stranu".
Pa potom grudi, leva sisa identicna desnoj... obicno jedna bude veca, maaalo drugacijeg oblika... kod njega k'o preslikano. Noge, ramena...

Ali, ono sto je njega pokopalo jeste upravo - masa. Mali je on za njih, jbg. I to su mu svi isticali. Da ima 10-20 kila vise, pa da se takmici za sam vrh... jos sa svojom fenomenalnom simetrijom. Ovako, gde ce, da stane uz Katlera ili onog (meni miljenika :d) monstruoznog Markusa Rula, pa ono je strasno... k'o tata i sin :P


P.S Imao je i Misko svojih iskustava sa ubrizgavanjem sintola i tih sranja u misic, bas za potrebe nekog fotoshooting-a... pa nesto lose ubrizgao, otislo dal' do srca bese, ne secam se, davno sam to citao... tesko sranje bilo, cini mi se da jedva ostao ziv.
 

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER
Informisan si ti CAR-e;)

Ipak nisi samo geek:P
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
P.S Imao je i Misko svojih iskustava sa ubrizgavanjem sintola i tih sranja u misic, bas za potrebe nekog fotoshooting-a... pa nesto lose ubrizgao, otislo dal' do srca bese, ne secam se, davno sam to citao... tesko sranje bilo, cini mi se da jedva ostao ziv.
Da, potvrudjujem :) I ja se toga secam...
 

CAR

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
16.04.2009.
Poruka
1.694
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel® Core™ i7-920 @ 4.4GHz (21x210) HT-off / Noctua NH-D14
Motherboard:
Gigabyte EX58-UD5
RAM:
3x2GB Mushkin Blackline PC3-12800 CL7 1600MHz @ 1680MHz 7-9-7-24 1T
VGA & cooler:
PowerColor Radeon HD 5850 @ 950/1275MHz
Display:
Samsung SyncMaster T220
HDD:
Crucial RealSSD C300 128GB / Samsung Spinpoint F4EG 2TB
Sound:
Creative Labs Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty Pro Series / Logitech Z-5500 Digital
Case:
Cooler Master Cosmos S
PSU:
Cooler Master Real Power M1000
Optical drives:
Samsung SH-S203B
Mice & keyboard:
Logitech MX 1100 / Logitech Wave Keyboard
Internet:
aDSL 1024/128
OS & Browser:
Windows XP Professional Edition Service Pack 2 / Windows 7 Ultimate 64-bit
Other:
PowerColor TV Wonder 650 / Corsair Flash Voyager GTR 32GB / Apacer HT203 200X 1GB
Probaj Dymatize-om mikronizovani ;) Znaci perverzija kako je dobar ;) Pa uglavnom bsn ima sada dosta jake proizvode ali su i dosta skupi. Ultimate se i dalje drzi, ima dosta veliku paletu proizvoda i tako xD
Sto, jel' tebe bas uradio? :d :P

Ma, necu sad, dosta mi je sakupljanja vode, valjalo bi, nakon svih ovih godina, najzad malo da se uozbiljim i isecem se, koliko-toliko... mislio sam sad da uzmem neki protein, malo, cisto da probam, i da pridodam ishrani (narocito kada je ovo tesko vreme napolju, i nije mi do jela... mrljavim dorucak, mrljavim veceru... a i rucak mi nesto tesko ide :P), ali i neki sagorevac (cenim da bi moglo to zajedno bez ikakvih problema?), samo ne znam bas koji... dal' Animal-e, dal' karnitin... bejase i onaj Xenadrin MuscleTech-ov, takodje nekada najbolji fat-burner :P
Da skinem visak na donjem stomaku, i malo sto imam na bokovima... i to je to, ionako mi je strukic k'o curici :d


2 colt:
Meni je ovaj decko sasvim OK, fina gradja, solidna proporcija i mere, lepo izdefinisan... ***ga, trbusnjaci su takvi kakvi su, nije to Sarcev, ne mere takva simetrija :P, a i tesko protiv te famozne genetike... malo trapez ne ide na takva ledja, ali sta ces... i sam sam napravio istu gresku u svojoj prvoj godini teretane, jos trpim posledice toga i tesko se oporavljam :)

Ipak, bar 5-10-15 kila na ovo (ne mogu da ocenim koliko je tezak, nikada mi to nije islo od ruke :)... misica, naravno :)... i to je to.
Kazem, meni je najlepsa bilderska gradja, ali za nijansu umerenije, sto znaci da nema 120-130 kila, vec oko 100-tke. Tu je mera.
Ali da ima mesa ;)
 

CAR

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
16.04.2009.
Poruka
1.694
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel® Core™ i7-920 @ 4.4GHz (21x210) HT-off / Noctua NH-D14
Motherboard:
Gigabyte EX58-UD5
RAM:
3x2GB Mushkin Blackline PC3-12800 CL7 1600MHz @ 1680MHz 7-9-7-24 1T
VGA & cooler:
PowerColor Radeon HD 5850 @ 950/1275MHz
Display:
Samsung SyncMaster T220
HDD:
Crucial RealSSD C300 128GB / Samsung Spinpoint F4EG 2TB
Sound:
Creative Labs Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty Pro Series / Logitech Z-5500 Digital
Case:
Cooler Master Cosmos S
PSU:
Cooler Master Real Power M1000
Optical drives:
Samsung SH-S203B
Mice & keyboard:
Logitech MX 1100 / Logitech Wave Keyboard
Internet:
aDSL 1024/128
OS & Browser:
Windows XP Professional Edition Service Pack 2 / Windows 7 Ultimate 64-bit
Other:
PowerColor TV Wonder 650 / Corsair Flash Voyager GTR 32GB / Apacer HT203 200X 1GB
Informisan si ti CAR-e;)

Ipak nisi samo geek:P
Koji crni geek... ko god me je ikada video, na pamet mu nije palo da se ja sad tu nesto "bakcem s kompjuteri" :D:D:D
Sportas neki, valja loptu po terenu... posle kao teretanise... ali da zna nesto sa kompjuterima, to nikako :P


A evo, i Dule to zna... a kad se i DULE seca... :d:d:d
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Koji crni geek... ko god me je ikada video, na pamet mu nije palo da se ja sad tu nesto "bakcem s kompjuteri" :D:D:D
Sportas neki, valja loptu po terenu... posle kao teretanise... ali da zna nesto sa kompjuterima, to nikako :P


A evo, i Dule to zna... a kad se i DULE seca... :d:d:d
Shta to treba da znachi :D Pa ja prvi ne izgledam ko geek :D
Nit' imam astmu, nit' sam nizak i zdepast, niti imam cvikere, niti sam slab :) Plus kada hocu imam nadrkan pogled kao Knele kad je bio ziv :D :D :D :micri:

:wave:
 

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER
Shta to treba da znachi :D Pa ja prvi ne izgledam ko geek :D
Nit' imam astmu, nit' sam nizak i zdepast, niti imam cvikere, niti sam slab :) Plus kada hocu imam nadrkan pogled kao Knele kad je bio ziv :D :D :D :micri:

:wave:
LOLLOLOLOLOLOLOL:rotf::rotf::ladovina:

Ma zeza CAR-ina malo:sekira:
 

ivke76

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
190
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
@Beginer

Heroin je nekada bio lek protiv kaslja a kokain se koristio za lecenje depresije :yes:
To je poenta mog posta :yes: a dokumentarac je btw odlican :appl: pogledaj ga celog (probaj bez predrasuda) pa vidi ;)

Ko zna sta ce se sve 2050-te npr. "otkriti" kod "danasnjih sigurno zdravih" sredstava :confused:

p.s. Nemam ja "pljuvacki stav" prema svemu :no: iako me "bratija sa net-a" uglavnom tako kapira zbog (ponekad :d ) previse sarkasticno/"prozivackih" postova jbg

I nemam apsolutno nista protiv bb-a kao sporta ali imam svasta protiv toga da neko ko jednostavno nema genetsko/fizicku predispoziciju "leci komplekse" pumpajuci se do besvesti upotrebom raznih "kvasaca" za telo (a taj na zalost najcesci "primer" upravo pokazuje navedeni dokumentarac)

Brate to ti je sto ti je ;) nauci da zivis s'tim i poboljsaj prirodno (ako pogledas ceo dok. videces da moze i tako ;))
Neces doduse moci na takmicenja (userem se u cega :d odmah sada ako i 10% lokalnih pumpadzija vidi podijum :) uglavnom im pumpanje sluzi za sirenje po kraju :rolleyes:) ali ces izgledati lepo i (ono najvaznije) biti 100% zdrav ;)

p.s. 2 Lik sa slika je ipak "malo prenabudzen" :D
A i da pitas samo devojke ;) daleko je od lepe gradje
 

micri

Betmen
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
3.525
Rezultat reagovanja
170
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Rupa bez dna
CPU & cooler:
INTEL Core i5-13600KF/NZXT X73
Motherboard:
Asus Z690G-Gaming Wifi
RAM:
G.SKILL 32GB Trident Z5 RGB DDR5 6000MHz CL40
VGA & cooler:
AsRock RX6900XT OC Formula
Display:
BenQ EX2780Q/Hisense 65u8gq
HDD:
Seagate Firecuda 520 1tb/Seagate Firecuda 520 1tb/WD 3TB RED/WD 2TB Black
Sound:
Samsung Q800c/Sennheiser GSP670/JBL Flip 5
Case:
LIAN LI PC-O11D Mini TG black
PSU:
CORSAIR SF Series SF750 Platinum 750W
Mice & keyboard:
Corsair K95 Platinum/Razer Naga 2014/Glorious Model D Wireless
Internet:
Optika 400/80
OS & Browser:
W10
Other:
Apple iPhone 13 Pro Max 128GB/iPhone XS Max 64gb/Logitech F710/Sony Playstation 5 Disc
Shta to treba da znachi :D Pa ja prvi ne izgledam ko geek :D
Nit' imam astmu, nit' sam nizak i zdepast, niti imam cvikere, niti sam slab :) Plus kada hocu imam nadrkan pogled kao Knele kad je bio ziv :D :D :D :micri:

:wave:
e onda ja izgledam kao maneken ;) :D
 

warmaster

Moderator
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.687
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
4690k 4.5ghz 1.25v EK custom
Motherboard:
Gigabyte Z97n Gaming5
RAM:
eXceleram 2x4Gb
VGA & cooler:
Gigabyte gtx970 itx
Display:
LG 42" LW4500 3D SBS
HDD:
Seagate Barracuda ST3000DM001
Sound:
Storm Sirus/Telefunken TLX 22/4 on Telefunken TA750
PSU:
SilverStone Strider 650W Gold
Mice & keyboard:
G105 MW3, Logitech G5
OS & Browser:
Win7 x64
Other:
Take me to the hospital
@Beginer

Heroin je nekada bio lek protiv kaslja a kokain se koristio za lecenje depresije :yes:
To je poenta mog posta :yes: a dokumentarac je btw odlican :appl: pogledaj ga celog (probaj bez predrasuda) pa vidi ;)

Ko zna sta ce se sve 2050-te npr. "otkriti" kod "danasnjih sigurno zdravih" sredstava :confused:

p.s. Nemam ja "pljuvacki stav" prema svemu :no: iako me "bratija sa net-a" uglavnom tako kapira zbog (ponekad :d ) previse sarkasticno/"prozivackih" postova jbg

I nemam apsolutno nista protiv bb-a kao sporta ali imam svasta protiv toga da neko ko jednostavno nema genetsko/fizicku predispoziciju "leci komplekse" pumpajuci se do besvesti upotrebom raznih "kvasaca" za telo (a taj na zalost najcesci "primer" upravo pokazuje navedeni dokumentarac)

Brate to ti je sto ti je ;) nauci da zivis s'tim i poboljsaj prirodno (ako pogledas ceo dok. videces da moze i tako ;))
Neces doduse moci na takmicenja (userem se u cega :d odmah sada ako i 10% lokalnih pumpadzija vidi podijum :) uglavnom im pumpanje sluzi za sirenje po kraju :rolleyes:) ali ces izgledati lepo i (ono najvaznije) biti 100% zdrav ;)

p.s. 2 Lik sa slika je ipak "malo prenabudzen" :D
A i da pitas samo devojke ;) daleko je od lepe gradje
Lik sa slika (sarcev) je po meni najbolje gradjeni BB ikada ;) Ne previse mase, simetrija ko ogledalo, i odlican nastup, prosto sam vrh. I cutler je za onu masu dosta simetrican, i izdefinisan, ali to su podgojene svinje, uzas.
@CAR, nije me "napumpalo" ali je svakako pomoglo pri dobijanju moje kilaze sluzeci kao transporter za proteine ;)
 

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER
@Beginer

Heroin je nekada bio lek protiv kaslja a kokain se koristio za lecenje depresije :yes:
To je poenta mog posta :yes: a dokumentarac je btw odlican :appl: pogledaj ga celog (probaj bez predrasuda) pa vidi ;)

Ko zna sta ce se sve 2050-te npr. "otkriti" kod "danasnjih sigurno zdravih" sredstava :confused:
Sve to stoji za medikamente i ostalo,slazem se ja,pa da se razumemo i ne lazemo,gomila bildera zbog silnih test-a koje rokaju u sebe,puse i marihuanu ne bi li laske zaspali;)
Al moramo da razdvojimo cinjenicu,da onaj ko uzima heroin ce garantovano da se s****(tj vec je s***a* od prvog uzimanja pogotvu ako je venski),dok osoba koja uzima steoride ako zna sta radi,tvrdim DA NEMA SANSE DA SE S****,u ovu grupu ne spadaju klinci koji su danas prvi put usli u teretanu,sutra digli teg,a prekosutra poceli sa metanom i testom...

I nemam apsolutno nista protiv bb-a kao sporta ali imam svasta protiv toga da neko ko jednostavno nema genetsko/fizicku predispoziciju "leci komplekse" pumpajuci se do besvesti upotrebom raznih "kvasaca" za telo (a taj na zalost najcesci "primer" upravo pokazuje navedeni dokumentarac)
Pa ako pazljivije procitas moje postove shvatices da sam ja upravo o tome pricao,i da sam milion puta ponovio da osobe koje nemaju takmicarskih ambicija ne treba da se zanose i rokaju ko zna cime da bi bili nabudzeni za kraj....A najveca glupost koju sam cuo i koju ljudi furaju je da vezbaju zbog riba...Nije lepo telo dovoljno da biste bili smeker,treba gomila stvari(sarm,duhovitost,KES:P),tako da je ovo po meni najveca glupost ikada...
Brate to ti je sto ti je nauci da zivis s'tim i poboljsaj prirodno (ako pogledas ceo dok. videces da moze i tako ;))
Neces doduse moci na takmicenja (userem se u cega :d odmah sada ako i 10% lokalnih pumpadzija vidi podijum :) uglavnom im pumpanje sluzi za sirenje po kraju :rolleyes:) ali ces izgledati lepo i (ono najvaznije) biti 100% zdrav ;)
Ovo stoji,procitaj malo pazljivije samo stranu ili dve moje i careve postove i sve ce ti biti jasno;)
p.s. 2 Lik sa slika je ipak "malo prenabudzen" :D
A i da pitas samo devojke ;) daleko je od lepe gradje
Pa prenabudzen kako za koga;)
Takodje ne znam kako ti je prenabudzen samo na 2-oj slici,a na ostalim nije kad je sve to jedan te isti lik?

Sto se tice devojaka,ni to ne mozes da znas zasigurno;)
Ima devojaka koje ce sigurno da ga napljuju,ima devojaka koje ce biti ravnodusne,dok ima devojaka koje ce da se oduseve,opet po stoti put ponavaljam:"STO LJUDI STO CUDI,100 ZENA 200SIS*":d,tako da sve je individualno...Nijedan covek ne moze da se svidi bas svakoj zeni,kao sto ni svaka zena ne moze svakom od nas da se svidi;)
Na kraju krajeva,zar si zaboravio da postoje zene koje se loze na debeljuce?
Toliko:butcher:
 

misticx

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
957
Rezultat reagovanja
20
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
MacBook 12" 2017
CPU & cooler:
AMD TR2 2920X @4.3GHz @ EK-FB ASUS X399 Monoblock & 2 x EK-CoolStream SE 360 @ Corsair LL120 RGB
Motherboard:
ASUS X399 ROG ZENITH EXTREME
RAM:
32GB DDR4 CORSAIR VENGEANCE RGB PRO 3000MHz
VGA & cooler:
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 3080 Ti OC Edition
Display:
27" ASUS VG278Q 144Hz + 27" ACER V276HL + 27" LG 4K UK650-W
HDD:
Samsung 950PRO 512GB M.2 NVMe + 2x Samsung 860 EVO 1TB + 2x Samsung 850 EVO 250GB & QNAP 12TB
Sound:
Logitech Z-5500 Digital & Razer Mano' War 7.1 Wireless
Case:
NZXT H9 Flow
PSU:
EVGA SuperNOVA 850 G2 850W
Optical drives:
none
Mice & keyboard:
Razer Lancehead TE @ Razer Gigantus & Corsair Vengence K90
Internet:
SBB 100/10Mb
OS & Browser:
Windows 10 x64 Pro
@ CAR
sto se tice simetrije,tu genetika igra ogromnu ulogu,prosto nekome su trbisni misicji nesimetricni, tako je rodjen i on moze da vezba koliko hocje i sta hocje necje mocji da ispravi te trbusnjake,levi cje recimo uvek biti malo nizi od desnog i protiv toga necje mocji nista,eventualno da iznapusava roditelje zbog "cjopavih" gena :D (mada to cje ga samo na par min smiriti :P )
 
S

stalja

Guest
Ja svoje plochice nisam video od 15 godine tako da imam samo obavezu da prechnik drzim na normalnom nivou :D
 

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER

ivke76

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
190
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Ja svoje plochice nisam video od 15 godine tako da imam samo obavezu da prechnik drzim na normalnom nivou :D
Nema veze ;) Ionako je najbitnije ono ispod "plocica" :D tu se ne sme fail-ovati :mir:


@beginer
Vazno da se mi razumemo :sekira:

p.s. Mnogo vise muskaraca se lozi na "busty/debele" zene nego obratno jbg
 

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER
Nema veze ;) Ionako je najbitnije ono ispod "plocica" :D tu se ne sme fail-ovati :mir:


@beginer
Vazno da se mi razumemo :sekira:

p.s. Mnogo vise muskaraca se lozi na "busty/debele" zene nego obratno jbg
Upravo tako:sekira:

A za ovo buce,pa znas kako,i jeste i nije...Istina da mi volimo,ali veruj mi da znam dosta devojaka koje vise vole masu,pa bila ona misic ili salo,cak mnogo meni kazu,da bi volele da sam malo manje definisan a da imam malo vise salca;)
Tako da ima nade i za buce:butcher:
 

mcrazy

PCAXE Member
Učlanjen(a)
09.05.2009.
Poruka
473
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
W3520
Motherboard:
Foxconn Bloodrage
RAM:
3x2GB OCZ 1866
VGA & cooler:
GTX280
Display:
22'
HDD:
640GB
Case:
HAF 932
PSU:
HX750
Optical drives:
samsung
Mice & keyboard:
G15, G5

mcrazy

PCAXE Member
Učlanjen(a)
09.05.2009.
Poruka
473
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
W3520
Motherboard:
Foxconn Bloodrage
RAM:
3x2GB OCZ 1866
VGA & cooler:
GTX280
Display:
22'
HDD:
640GB
Case:
HAF 932
PSU:
HX750
Optical drives:
samsung
Mice & keyboard:
G15, G5
Ali zato ona stvar mora da bude ko kamen :d
 

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER
QFT
Nisam mogao da verujem ali takvih zena ima poprilicno :nuts:
Pogotovo ove oko 18god :d
Aj one,al ove starije mlade dame:d:d,to je tek zlo kolko vole stomacice i visak:ludnica::ludnica:

A ono dole,slazem se,to bi trebalo da bude ko kamen:mir:
 

nano.tube

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
214
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
ja sam zainteresovan
Okacih vec. :)

http://www.pcaxe.com/forum/showpost.php?p=18888&postcount=234

Istina, ja bash ne volim onaj "odvaljen od stene" fazon, ja sam vishe za onu varijantu sve je na svom mestu i to je to :)
+1.
Vise sam za "elegantan sportski izgled" nego "nabudzeni", tj. da se ne vidi da ides u teretanu, a da ipak ides :D. Stvar ukusa, jbg.

Ali zato ona stvar mora da bude ko kamen :d
A ono dole,slazem se,to bi trebalo da bude ko kamen:mir:
Tako je, Nikki najbolje zna. :d :d
 
Poslednja izmena:

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER
Vrh