• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Da li i sta trenirate?

S

stalja

Guest
Zato i postoje lepo kashike ili merice za svaku stvar bilo to protein ili kreatin. Takodje nikako ne uzimati stvar na svoju ruku nego lepo kod lekara ili nutricioniste po idealnu stvar.

PS: Nemojte da se raspravljate sa misticxom eno kachi konan slike po fejsbuku :D
 

misticx

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
957
Rezultat reagovanja
20
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
MacBook 12" 2017
CPU & cooler:
AMD TR2 2920X @4.3GHz @ EK-FB ASUS X399 Monoblock & 2 x EK-CoolStream SE 360 @ Corsair LL120 RGB
Motherboard:
ASUS X399 ROG ZENITH EXTREME
RAM:
32GB DDR4 CORSAIR VENGEANCE RGB PRO 3000MHz
VGA & cooler:
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 3080 Ti OC Edition
Display:
27" ASUS VG278Q 144Hz + 27" ACER V276HL + 27" LG 4K UK650-W
HDD:
Samsung 950PRO 512GB M.2 NVMe + 2x Samsung 860 EVO 1TB + 2x Samsung 850 EVO 250GB & QNAP 12TB
Sound:
Logitech Z-5500 Digital & Razer Mano' War 7.1 Wireless
Case:
NZXT H9 Flow
PSU:
EVGA SuperNOVA 850 G2 850W
Optical drives:
none
Mice & keyboard:
Razer Lancehead TE @ Razer Gigantus & Corsair Vengence K90
Internet:
SBB 100/10Mb
OS & Browser:
Windows 10 x64 Pro
evo ga baja koji je cuo price...samo vi uzimajte kreatin i uzivajte,pitacju vas jednog dana ;)
 

micri

Betmen
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
3.525
Rezultat reagovanja
170
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Rupa bez dna
CPU & cooler:
INTEL Core i5-13600KF/NZXT X73
Motherboard:
Asus Z690G-Gaming Wifi
RAM:
G.SKILL 32GB Trident Z5 RGB DDR5 6000MHz CL40
VGA & cooler:
AsRock RX6900XT OC Formula
Display:
BenQ EX2780Q/Hisense 65u8gq
HDD:
Seagate Firecuda 520 1tb/Seagate Firecuda 520 1tb/WD 3TB RED/WD 2TB Black
Sound:
Samsung Q800c/Sennheiser GSP670/JBL Flip 5
Case:
LIAN LI PC-O11D Mini TG black
PSU:
CORSAIR SF Series SF750 Platinum 750W
Mice & keyboard:
Corsair K95 Platinum/Razer Naga 2014/Glorious Model D Wireless
Internet:
Optika 400/80
OS & Browser:
W10
Other:
Apple iPhone 13 Pro Max 128GB/iPhone XS Max 64gb/Logitech F710/Sony Playstation 5 Disc

misticx

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
957
Rezultat reagovanja
20
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
MacBook 12" 2017
CPU & cooler:
AMD TR2 2920X @4.3GHz @ EK-FB ASUS X399 Monoblock & 2 x EK-CoolStream SE 360 @ Corsair LL120 RGB
Motherboard:
ASUS X399 ROG ZENITH EXTREME
RAM:
32GB DDR4 CORSAIR VENGEANCE RGB PRO 3000MHz
VGA & cooler:
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 3080 Ti OC Edition
Display:
27" ASUS VG278Q 144Hz + 27" ACER V276HL + 27" LG 4K UK650-W
HDD:
Samsung 950PRO 512GB M.2 NVMe + 2x Samsung 860 EVO 1TB + 2x Samsung 850 EVO 250GB & QNAP 12TB
Sound:
Logitech Z-5500 Digital & Razer Mano' War 7.1 Wireless
Case:
NZXT H9 Flow
PSU:
EVGA SuperNOVA 850 G2 850W
Optical drives:
none
Mice & keyboard:
Razer Lancehead TE @ Razer Gigantus & Corsair Vengence K90
Internet:
SBB 100/10Mb
OS & Browser:
Windows 10 x64 Pro
Eto zasto ne treba da uzimate kreatin,postacjete kao on :D
 

CAR

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
16.04.2009.
Poruka
1.694
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel® Core™ i7-920 @ 4.4GHz (21x210) HT-off / Noctua NH-D14
Motherboard:
Gigabyte EX58-UD5
RAM:
3x2GB Mushkin Blackline PC3-12800 CL7 1600MHz @ 1680MHz 7-9-7-24 1T
VGA & cooler:
PowerColor Radeon HD 5850 @ 950/1275MHz
Display:
Samsung SyncMaster T220
HDD:
Crucial RealSSD C300 128GB / Samsung Spinpoint F4EG 2TB
Sound:
Creative Labs Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty Pro Series / Logitech Z-5500 Digital
Case:
Cooler Master Cosmos S
PSU:
Cooler Master Real Power M1000
Optical drives:
Samsung SH-S203B
Mice & keyboard:
Logitech MX 1100 / Logitech Wave Keyboard
Internet:
aDSL 1024/128
OS & Browser:
Windows XP Professional Edition Service Pack 2 / Windows 7 Ultimate 64-bit
Other:
PowerColor TV Wonder 650 / Corsair Flash Voyager GTR 32GB / Apacer HT203 200X 1GB
2 CAR
nisu to price,to su cinjenice,kreatin je djubre,nadji nekog dobrog lekara ili difovca pa ga pitaj sta misli o kreatinu.I,pa naravno da je vama koji uzimate kreatin lakse da dizete vecje tezine i da imate izdrzljivosti nego nama koji ne uzimamo,nije drasticno, ali je ipak lakse.
Jaaaaaao, pustite te price, "djubre"... "nadji difovca ili lekara, pa da ti objasni neke stvari"... nemoj mi te smejurije, molim te :)
Ma sve znaju, i sve ce da ti objasne... narocito u kakvoj sam ja zabludi bio, kako to nista ne pomaze, i kako je stetno. Kakve bre baljezgarije prosipate - stetno, lose, odose bubrezi... ovaj jedan se i iz vojske izvukao na kreatin :rotf: (pu majku mu, kako onda to meni nije poslo za rukom... a bio sam bas u fazi punjenja kada sam isao na kontrole, 20g dnevno :)).
Alternativa Miletu rent-a-bubreg... pijte kreatin! :rotf::rotf:
Bar u tom slucaju ne morate da se druzite i 'ranite golubove zajedno :d:d:d

Evo, misticu, pitaj mene (sta god si hteo da pitas... "jednog dana")... devet godina vec sam po teretanama, od toga osam drugujem sa kreatinom... pitaj me, stagod :D
Jedino sto ti priznajem od svog ovog bullshit-a sto si prosuo jeste ono da ne treba uzimati kreatin jer cete postati kao micri :D:D

E da, za te tvoje trbusnjake... svaka ti cast ako je tako, to je stvarno nesto. Ali kako te samo nije mrzelo da guslas 50 minuta bez prekida? :)
I opet, dzaba ti sve to, kada imas slauf... batali masno i kocu :D


2 warmaster:
Tako nekakva visina, mozda nesto manje, tj. kao ja, 1.83-1.84m... a momci izgledaju bar duplo vece od tebe :)
 
Poslednja izmena:

misticx

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
957
Rezultat reagovanja
20
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
MacBook 12" 2017
CPU & cooler:
AMD TR2 2920X @4.3GHz @ EK-FB ASUS X399 Monoblock & 2 x EK-CoolStream SE 360 @ Corsair LL120 RGB
Motherboard:
ASUS X399 ROG ZENITH EXTREME
RAM:
32GB DDR4 CORSAIR VENGEANCE RGB PRO 3000MHz
VGA & cooler:
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 3080 Ti OC Edition
Display:
27" ASUS VG278Q 144Hz + 27" ACER V276HL + 27" LG 4K UK650-W
HDD:
Samsung 950PRO 512GB M.2 NVMe + 2x Samsung 860 EVO 1TB + 2x Samsung 850 EVO 250GB & QNAP 12TB
Sound:
Logitech Z-5500 Digital & Razer Mano' War 7.1 Wireless
Case:
NZXT H9 Flow
PSU:
EVGA SuperNOVA 850 G2 850W
Optical drives:
none
Mice & keyboard:
Razer Lancehead TE @ Razer Gigantus & Corsair Vengence K90
Internet:
SBB 100/10Mb
OS & Browser:
Windows 10 x64 Pro
hvala :)
A nemam slauf,daleko od toga,imam neke plocice,ali ni blizu onakve kakve bi trebao,jbg obozavam da jedem vise nego ista.
A sto se tice trbusnjaka,pa daj dan sam bio pun snage nisam znao sta da radim i reko ajde da radim dok se ne smorim,ne mogu da ti opisem koliko sam se ozracio,nisam ja tipovao na 3000 kao neku brojku,neki cilj,nego sam radio prvo reko ajde 1800 pa povecjavao i povecjavao i na 3000 se smorio ko ker,a mogao sam(mogu i sad) mnogo vise,ali brate,da su neke pare u opticaju pa i da se cimam :D

nego,kako stojite sa zgibovima?
ja kada imam snage mogu 30(eventualno bokserskih malo manje) kojih god hocjete(u cugu naravno)
 

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER
E da, za te tvoje trbusnjake... svaka ti cast ako je tako, to je stvarno nesto. Ali kako te samo nije mrzelo da guslas 50 minuta bez prekida? :)
I opet, dzaba ti sve to, kada imas slauf... batali masno i kocu :D
Care legendarni,sto se tice trbusnjaka i ostalih misicnih parcija,treba napomenuti da tu ulogu dosta igra i genetika;)
Evo primer ja,ruke mi se duju i kad radim noge:D,i lako ih napumpavam(ko da sam non stop na kreatinu),al zato grudi nece ni da cuju a guram bench ko lud...Jednostavno slaba misicna parcija...Takodje sto se tice trbusnjaka,to isto zavisi od osobe do osobe,ja imam dva drugara koji bas to pokazuju extra:Jedan ima takve trbusnjake da je to nenormalno,svih 8,bocni izvajani,medjurebarni odradjeni,dok drugi susta suprotnost,ruke pocepane,ledja odvaljena,ramena samo sto nema kratere po njima kolko su isecena,al zato plocice nista,jedva mu se vidi i gornje dve koje se uglavnom svima vide...
Poenta je da u ovom nasem sportu,dobru ulogu igra genetika,mi mozemo da se trudimo da je dovedemo do savrsenstva,ali jako tesko moze da se pobedi:(

No kao sto cika Ronie kaze:"No pain,no gain" :D:D
 

SuperStarr

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
1.342
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD DA-C2 @ 3,66Ghz (1.4V) under Alpenföhn Broken
Motherboard:
DFI LANParty JR 790GX-M2RS @ 1,8Ghz
RAM:
4x 2Gb "Crne Dragane" @ 866Mhz CL5 1.95V
VGA & cooler:
PCS 6770 1Gb feat. Scythe Musashi + PAPST 12cm @ 5V
Display:
ASUS VW222U
HDD:
1x Maxtor, 3x WD, 1x Hitachi
Sound:
SB0460 feat. Creative Fatal1ty Gaming Headset
Case:
kinez čisto da zašrafim ploču da se ne krivi...
PSU:
ZM850-HP
Optical drives:
LiteOn always & forever :P
Mice & keyboard:
GA GM-M6800 & Microsoft Multimedia 1.0A
Internet:
Telekom ADSL 1Mbps
OS & Browser:
xDark W7 x64 SP1 /// Google Chrome
Other:
2x Doggy Dog ?
Samo da vas pitam: zašto uzimate kreatin iz konzerve kada ga ima u mesu? Što jednostavno ne jedete meso?
To bi od prilike bila kao ona priča sa palačinkama.
Nemam pojma ali verovatno ne bi mogli dovoljno mesa da pojedete.

E sad, postoji i mogućnost da dotični o kome sam pričao nije uzimao samo kreatin (svi će ti u teretani reći da uzimaju samo to a mogu da se pucaju čime oćeš), znači i to je moguće i ovo pišem samo da CAR ne bi uradio trbušnjake od silnog smejanja. :)

Isto tako postoji mogućnost (begginer se poziva na genetiku samo kad je u njegovu korist ;) ) da neko ima lošije bubrege i da su mu oni podložniji otkazivanju nego kod CAR-a. :d

Znači da to što vi pričate "nije hemija nego suplement, genetika, smejanje" i sl. razmislite 2x pre nego što lupite post. ;)

Ne želim da povučem priču u lošem smeru, kao što rekoh tema je do yaya, samo hoću da vas nateram da malo više razmišljate svojom glavom i uvek se držite zakona prirode kao da je ustav!
 

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER
Samo da vas pitam: zašto uzimate kreatin iz konzerve kada ga ima u mesu? Što jednostavno ne jedete meso?
To bi od prilike bila kao ona priča sa palačinkama.
Nemam pojma ali verovatno ne bi mogli dovoljno mesa da pojedete.
Upravo tako...Mora da se uzme jos dodadno jer kolicina u mesu je jako mala,tj i nije mala,ali bas bih voleo da upoznam danas coveka u Srbiiji koji ima dovoljno para da pojede mesa za bi uneo 20-25 grama kreatina(trebalo bi mu 700-800G)govedine sto mu izadje oko 600-700 dinara zavisi od mesare(a kreatin 1kg ti je 4000);)
To je jos jedan od razloga:)

E sad, postoji i mogućnost da dotični o kome sam pričao nije uzimao samo kreatin (svi će ti u teretani reći da uzimaju samo to a mogu da se pucaju čime oćeš),
Vrlo moguce,da je tvoj drugar malo roko metance i jos nesto,jer ja do sad nisam upozno nikog ko je od kreatina ima problem sa bubrezima,a veruj mi da znam ljude koji su uzimali i po 60-70g dnevno,i bubrezi su im ok
Isto tako postoji mogućnost (begginer se poziva na genetiku samo kad je u njegovu korist ;) ) da neko ima lošije bubrege i da su mu oni podložniji otkazivanju nego kod CAR-a. :d
I ovo moze da bude tacno:)
Svako je drugaciji,tj niko nema istu genetiku...Ima ljudi koji su od pola tablete efedrina imali stranish problema sa srcem,dok znam i gomilu ljudi koji roknu 5 tableta pred trening sa 2 crne gurane cisto da ih digne

Znači da to što vi pričate "nije hemija nego suplement, genetika, smejanje" i sl. razmislite 2x pre nego što lupite post. ;)
Pa razmislio sam se,i trudio sam se da ti na najlakse nacine bez filozofiranja i sviranja kur*c prenesm ono sto ja znam o tome,a mislim da znam dosta,jer sam jednom nogom bio u BB(sportskom),dugo sam se bavio borilackim vestinama a tamo se uzima sve i svasta i sakom i kapom:D
Ne želim da povučem priču u lošem smeru, kao što rekoh tema je do yaya, samo hoću da vas nateram da malo više razmišljate svojom glavom i uvek se držite zakona prirode kao da je ustav!
Razmisljam ja,i CAR,ali sto ljudi sto cudi,i pazi,uvek i ti mozes da okrenes pricu u svoju korist(iz tvog ugla vidjenja) i ja mogu u moju iz mog ugla vidjanja...Ako neko cvrsto veruje u nesto i ubedjen je da je upravu,ti tu tesko nesto mozes da promenis..Mozes da pokusas,pa ako bude lepo,ako ne,opet lepo...Ja kazem svoje,ti svoje,CAR svoje,procitaju se nasa misljenje,ljudi uporede,saberu-oduzmu,pa izvuku zakljucak...E kakav je zakljucak,to je individualno,bilo od uvek,i bice uvek;)

E sad,sto se tice prirode na ovo cu ti reci slazem se:),ko vezba za plazu i ribe i ostalo,misljenja sam da mu je i kreatin previse(ali ajde cisto malo nek se naduje)...Ali onaj ko ima jacih amibicija ili je sportista u nekom sportu,mora da uzima kreatin ako ne i nesto jace(hemiju)...
E sad,vec sam pisao o tome ovde(pogledaj temu od pocetka) o suplementima,ishrani i hemiji...Sto se mene tice,moje misljenje je da suplementi ako se uzimaju u normalnim kolicinama(BUDI SIGURAN DA NISU STETNI)su ok,al ako se preteruje onda mogu da izazovu prolbeme(kao palacinke:d),a i ne moraju,opet zavisi od osobe do osobe...Sto se tice hemije...Pa recimo samo ovako:Ja licno nisam protiv iste,ako se uzima sa razlogom(takmicenje,oporavak od teske povrede)ili ako je uzima osoba koja je jako dugoooo dugooooooo u vodama bildinga,i koja je pitala zilion ljudi sta,kako,i procito sve zivo o tome i resio da proba(a vec je iskoristio 90% maximuma od majke prirode),ishrana i trening su mu vec pod konac a on stagnira,zasto da ne???Mada,kad bolje razmislim,ti ljudi vise i nisu rekreativci oni su polu bilderi,tako da ovo zadnje vazi samo za odredjenu(CITAJ: malu grupu ljudi)
Ali budale,koje oce da se za metar dana narokaju i da budu misteri plaza i impresioniraju ribe,bez ljutnje i izazivanja hejta kod bilo koga,TAKVI MENTOLI I ZASLUZUJU DA SE SJE*U
 
Poslednja izmena:

CAR

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
16.04.2009.
Poruka
1.694
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel® Core™ i7-920 @ 4.4GHz (21x210) HT-off / Noctua NH-D14
Motherboard:
Gigabyte EX58-UD5
RAM:
3x2GB Mushkin Blackline PC3-12800 CL7 1600MHz @ 1680MHz 7-9-7-24 1T
VGA & cooler:
PowerColor Radeon HD 5850 @ 950/1275MHz
Display:
Samsung SyncMaster T220
HDD:
Crucial RealSSD C300 128GB / Samsung Spinpoint F4EG 2TB
Sound:
Creative Labs Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty Pro Series / Logitech Z-5500 Digital
Case:
Cooler Master Cosmos S
PSU:
Cooler Master Real Power M1000
Optical drives:
Samsung SH-S203B
Mice & keyboard:
Logitech MX 1100 / Logitech Wave Keyboard
Internet:
aDSL 1024/128
OS & Browser:
Windows XP Professional Edition Service Pack 2 / Windows 7 Ultimate 64-bit
Other:
PowerColor TV Wonder 650 / Corsair Flash Voyager GTR 32GB / Apacer HT203 200X 1GB
hvala :)
A nemam slauf,daleko od toga,imam neke plocice,ali ni blizu onakve kakve bi trebao,jbg obozavam da jedem vise nego ista.
A sto se tice trbusnjaka,pa daj dan sam bio pun snage nisam znao sta da radim i reko ajde da radim dok se ne smorim,ne mogu da ti opisem koliko sam se ozracio,nisam ja tipovao na 3000 kao neku brojku,neki cilj,nego sam radio prvo reko ajde 1800 pa povecjavao i povecjavao i na 3000 se smorio ko ker,a mogao sam(mogu i sad) mnogo vise,ali brate,da su neke pare u opticaju pa i da se cimam :D
Ozbiljno, svaka ti cast. Ta brojka je za respekAt, znam jer sam od pre nekih mesec dana i ja poceo da ih radim :D
Al' je tesko, majku mu! :d

Daj mi 160 na bench, daj mi 120 na ramena, daj mi 170 na noge, 60 na biceps... sve to mogu, sve to daj - ali nemoj trbusnjake! :D
nego,kako stojite sa zgibovima?
ja kada imam snage mogu 30(eventualno bokserskih malo manje) kojih god hocjete(u cugu naravno)
Ja sam tu jako slab. Zgibovi konkretno, bas slab... mogu tek nekih desetak komada... ali i ledja generalno. Ne ide mi - sto se tezine tice - ni blizu kao sa ostalim delovima tela.
Mislim, meni ledja i nisu tako losa (po mojim standardima djene-djene... dok svi ostali vele da su odlicna, velika i dobro izdefinisana :)), ali nisam zadovoljan, tezinski mi slabo to ide, i nije ni blizu u poredjenju sa svim ostalim misicnim grupama. Tek nekih 80-ak kila na veslanju, isto toliko na latu.
Sto pak mozda nije ni cudno, jer se desavalo da i po 6 meseci uopste ne radim ledja, ona fora kad mi zafali dan, pa kud cu - sta cu, dal' biceps/triceps ili ledja - radi ruke. Debilno, znam.
Tako da - koliko sam ih i radio, odlicna su :)

2 Pocetnik:
Jeste, genetika je sve. Realno. I jaaako tesko se to moze pobediti.
Mada dobro, ako vec ne ide - dobri Bog nam je podario Winstrol i D-Bol :P

Da, za grudi je to bas son of a bitch. Tesko se tu nesto moze uraditi, nisu to ruke i noge, gde mozes za dva meseca da napravis odlicne rezultate.
Znam kada sam ja malo radio noge, cisto da malo nadujem butine (a vec imam jake, od godina i godina fudbaliranja :)), cepao tek mesec dana, znaci cetiri treninga... cucanj majka, natovarivao do 170... kad posle tih mesec dana, ja u nekoj zurbi, jurcam na fax za kolokvijum, trazim ciste pantalone :P, nalazim neke, koje nisam nosio neko vreme - prc, ne mogu da udjem u njih! :D
Nategao nekako do pola butki, nece da prodje preko :D

Joj, frka-panika, mora da se polazi (uvek kasnim... i na rodjenu sahranu cu da zakasnim :P), *nekako* ja to navucem... ono stislo, porub mi se usekao, prepone stisle, idem ulicom k'o usran... horor zivi, je8em ti i kolokvijum i cucanj i pantalone i sve! :D
Tako da, genetika... cale jake noge, burazer jake noge. Pa i ja, sta cu :)


P.S. 'Bem vam lebac, odem malo na fudbal, da se malo istrcim, a vi se raspisali... heh, i tu mi teretana odredila sudbinu - nekad sam bio klasican lepezan, trcao kao navijen, samo driblinzi i protrcavanja, milina bila za gledanje :)
A sto se duela tice - bezao sam od njih, svi me nosali u zubima :P

Sad igram ledjima, primim, rolam pola terena, pa je namestim na desnicu i pripaljujem odakle stignem... duel igru volim i trazim vise nego ikad, obozavam kada mi se neko nakaci na ledja, pa ga tako nosim po terenu :)... faulove uglavnom ne trazim, igram tvrdo - ne i grubo, pod mantrom "lopta moze da prodje - igrac ne!" :P... sad mi prica burazer (neki njegovi poznanici ti momci sa kojima igramo) da se malo zale na mene, samo ih navlacim na rame i remplovanje :D
 

misticx

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
957
Rezultat reagovanja
20
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
MacBook 12" 2017
CPU & cooler:
AMD TR2 2920X @4.3GHz @ EK-FB ASUS X399 Monoblock & 2 x EK-CoolStream SE 360 @ Corsair LL120 RGB
Motherboard:
ASUS X399 ROG ZENITH EXTREME
RAM:
32GB DDR4 CORSAIR VENGEANCE RGB PRO 3000MHz
VGA & cooler:
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 3080 Ti OC Edition
Display:
27" ASUS VG278Q 144Hz + 27" ACER V276HL + 27" LG 4K UK650-W
HDD:
Samsung 950PRO 512GB M.2 NVMe + 2x Samsung 860 EVO 1TB + 2x Samsung 850 EVO 250GB & QNAP 12TB
Sound:
Logitech Z-5500 Digital & Razer Mano' War 7.1 Wireless
Case:
NZXT H9 Flow
PSU:
EVGA SuperNOVA 850 G2 850W
Optical drives:
none
Mice & keyboard:
Razer Lancehead TE @ Razer Gigantus & Corsair Vengence K90
Internet:
SBB 100/10Mb
OS & Browser:
Windows 10 x64 Pro
Poceo sam od pre par dana da radim neke ludacke super serije za grudi i biceps i evo sad bas posle vezbi kada mi je biceps na granici pucanja izmerio sam i ladno 41 :D happy,happy joy :D to cje spasti naravno,ali toliku bidzu nikad nisam imao ni sa napetim misicjima
 

CAR

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
16.04.2009.
Poruka
1.694
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel® Core™ i7-920 @ 4.4GHz (21x210) HT-off / Noctua NH-D14
Motherboard:
Gigabyte EX58-UD5
RAM:
3x2GB Mushkin Blackline PC3-12800 CL7 1600MHz @ 1680MHz 7-9-7-24 1T
VGA & cooler:
PowerColor Radeon HD 5850 @ 950/1275MHz
Display:
Samsung SyncMaster T220
HDD:
Crucial RealSSD C300 128GB / Samsung Spinpoint F4EG 2TB
Sound:
Creative Labs Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty Pro Series / Logitech Z-5500 Digital
Case:
Cooler Master Cosmos S
PSU:
Cooler Master Real Power M1000
Optical drives:
Samsung SH-S203B
Mice & keyboard:
Logitech MX 1100 / Logitech Wave Keyboard
Internet:
aDSL 1024/128
OS & Browser:
Windows XP Professional Edition Service Pack 2 / Windows 7 Ultimate 64-bit
Other:
PowerColor TV Wonder 650 / Corsair Flash Voyager GTR 32GB / Apacer HT203 200X 1GB
Ne racuna se merenje odmah nakon vezbanja, tada i ja bacam preko 45... a onaj ludak BEGINER verovatno i celih 50 santima! :D ... samo kad se "smiri".
Meri ujutru, cim se dignes... tad je jos nadut, ali nije od vezbanja ;)
 

misticx

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
957
Rezultat reagovanja
20
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
MacBook 12" 2017
CPU & cooler:
AMD TR2 2920X @4.3GHz @ EK-FB ASUS X399 Monoblock & 2 x EK-CoolStream SE 360 @ Corsair LL120 RGB
Motherboard:
ASUS X399 ROG ZENITH EXTREME
RAM:
32GB DDR4 CORSAIR VENGEANCE RGB PRO 3000MHz
VGA & cooler:
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 3080 Ti OC Edition
Display:
27" ASUS VG278Q 144Hz + 27" ACER V276HL + 27" LG 4K UK650-W
HDD:
Samsung 950PRO 512GB M.2 NVMe + 2x Samsung 860 EVO 1TB + 2x Samsung 850 EVO 250GB & QNAP 12TB
Sound:
Logitech Z-5500 Digital & Razer Mano' War 7.1 Wireless
Case:
NZXT H9 Flow
PSU:
EVGA SuperNOVA 850 G2 850W
Optical drives:
none
Mice & keyboard:
Razer Lancehead TE @ Razer Gigantus & Corsair Vengence K90
Internet:
SBB 100/10Mb
OS & Browser:
Windows 10 x64 Pro
ma znam,kao sto rekoh spascje on,ali samo kazem nikad nije bio preko 40,pre...nego ako ujutru primetite da pise 25cm to znaci da sam onako polu slogiran pogresnu stvar izmerio :D :D
ahahahhahahahhaha
 

activated1

Moderator
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
4.583
Rezultat reagovanja
10
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
a1-PC
CPU & cooler:
AMD FX 8300 @ 3.3GHz / Thermalright Ultra-120A
Motherboard:
ASUS M5A99X EVO
RAM:
4x4GB Kingston HyperX Genesis
VGA & cooler:
ZOTAC GTX1060 6GB / ASUS R9270X-DC2T-2GD5
Display:
BenQ 2450
HDD:
SP/Samsung 120GB SSD Raid-0, 4x Toshiba 1TB Raid-0, Toshiba 2TB
Sound:
Integrated - S/PDIF @ Yamaha RX-V 659
Case:
Corsair Obsidian 750D
PSU:
Corsair RM1000i
Optical drives:
/
Mice & keyboard:
Logitech UltraX & Razer Copperhead (thanks to Lukija)
Internet:
Telekom VDSL 20Mbps/4Mbps
OS & Browser:
Windows 10 x64
Other:
Xiaomi Redmi 5 Plus/HTC One M7 32GB/HTC EVO 3D + 8gb microSD/Sony Ericsson X1
^:rotf:
 

Tex

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
90
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i5-4670K, Storm G5 waterblock (copy)
Motherboard:
Gigabyte GA-Z97X-UD5H-BK
RAM:
4x8GB Kingston KHX16C9/8
VGA & cooler:
ATI FirePro W4100
Display:
BenQ PD3200Q, HP LP2475W, Dell U2713HM, BenQ BL2411
HDD:
Samsung EVO 850 250GB, WD Caviar Red WD20EFRX 2TB, 2xSeagate SSHD 1TB = 2TB RAID0
Sound:
E-MU 0404
Case:
Chieftec BigTower
PSU:
Seasonic SS-850KM
Optical drives:
TSSTcorp SH-S182D
Mice & keyboard:
Logitech MX-Ergo Trackball, M570 Logitech trackball, 3Dconnexion SpaceNavigator 3D mouse
Internet:
Cable
OS & Browser:
Win 7 Professional
Hoce li neko da napise koliko tereta drzi iznad glave dok radi trbusnjake ili da pitam treci put...????
 

ivke76

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
190
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Hoce li neko da napise koliko tereta drzi iznad glave dok radi trbusnjake ili da pitam treci put...????
Ja drzim uglavnom kasiku/viljusku (u nivou, ne iznad glave doduse :yes:) sa raznoraznim varljim tvarima promenljive tezine koje se (na zalost) obicno odmah zalepe oko trbusnjaka :mir:
 

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER
Ne racuna se merenje odmah nakon vezbanja, tada i ja bacam preko 45... a onaj ludak BEGINER verovatno i celih 50 santima! :D ... samo kad se "smiri".
Meri ujutru, cim se dignes... tad je jos nadut, ali nije od vezbanja ;)
Tacno tako,ujutru ili uvece pred spavanje(tad je isto telo opusteno)pogotvu ako si umoran a telu fali odmor,onda moze da ti pokaze manji nego sto jeste:d:d:d

Ja drzim uglavnom kasiku/viljusku (u nivou, ne iznad glave doduse :yes:) sa raznoraznim varljim tvarima promenljive tezine koje se (na zalost) obicno odmah zalepe oko trbusnjaka :mir:
VRH:mir:

ma znam,kao sto rekoh spascje on,ali samo kazem nikad nije bio preko 40,pre...nego ako ujutru primetite da pise 25cm to znaci da sam onako polu slogiran pogresnu stvar izmerio :D :D
ahahahhahahahhaha
Ako izmeris tu 25cm,mani se ti dizajna i ostalih gluposti nego me odma zovi da ti budem agent,idemo ja i ti u Vivid da namlatimo pare:d:d:D
 
Poslednja izmena:

misticx

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
957
Rezultat reagovanja
20
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
MacBook 12" 2017
CPU & cooler:
AMD TR2 2920X @4.3GHz @ EK-FB ASUS X399 Monoblock & 2 x EK-CoolStream SE 360 @ Corsair LL120 RGB
Motherboard:
ASUS X399 ROG ZENITH EXTREME
RAM:
32GB DDR4 CORSAIR VENGEANCE RGB PRO 3000MHz
VGA & cooler:
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 3080 Ti OC Edition
Display:
27" ASUS VG278Q 144Hz + 27" ACER V276HL + 27" LG 4K UK650-W
HDD:
Samsung 950PRO 512GB M.2 NVMe + 2x Samsung 860 EVO 1TB + 2x Samsung 850 EVO 250GB & QNAP 12TB
Sound:
Logitech Z-5500 Digital & Razer Mano' War 7.1 Wireless
Case:
NZXT H9 Flow
PSU:
EVGA SuperNOVA 850 G2 850W
Optical drives:
none
Mice & keyboard:
Razer Lancehead TE @ Razer Gigantus & Corsair Vengence K90
Internet:
SBB 100/10Mb
OS & Browser:
Windows 10 x64 Pro
ahaahhahhah videcju nesto da smuljam :D
 

CAR

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
16.04.2009.
Poruka
1.694
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel® Core™ i7-920 @ 4.4GHz (21x210) HT-off / Noctua NH-D14
Motherboard:
Gigabyte EX58-UD5
RAM:
3x2GB Mushkin Blackline PC3-12800 CL7 1600MHz @ 1680MHz 7-9-7-24 1T
VGA & cooler:
PowerColor Radeon HD 5850 @ 950/1275MHz
Display:
Samsung SyncMaster T220
HDD:
Crucial RealSSD C300 128GB / Samsung Spinpoint F4EG 2TB
Sound:
Creative Labs Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty Pro Series / Logitech Z-5500 Digital
Case:
Cooler Master Cosmos S
PSU:
Cooler Master Real Power M1000
Optical drives:
Samsung SH-S203B
Mice & keyboard:
Logitech MX 1100 / Logitech Wave Keyboard
Internet:
aDSL 1024/128
OS & Browser:
Windows XP Professional Edition Service Pack 2 / Windows 7 Ultimate 64-bit
Other:
PowerColor TV Wonder 650 / Corsair Flash Voyager GTR 32GB / Apacer HT203 200X 1GB
Misticu, izmeri li (ga) jutros? :D

Sta kaze, jel' 40... ili 2.5cm :P:P:P
 

misticx

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
957
Rezultat reagovanja
20
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
MacBook 12" 2017
CPU & cooler:
AMD TR2 2920X @4.3GHz @ EK-FB ASUS X399 Monoblock & 2 x EK-CoolStream SE 360 @ Corsair LL120 RGB
Motherboard:
ASUS X399 ROG ZENITH EXTREME
RAM:
32GB DDR4 CORSAIR VENGEANCE RGB PRO 3000MHz
VGA & cooler:
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 3080 Ti OC Edition
Display:
27" ASUS VG278Q 144Hz + 27" ACER V276HL + 27" LG 4K UK650-W
HDD:
Samsung 950PRO 512GB M.2 NVMe + 2x Samsung 860 EVO 1TB + 2x Samsung 850 EVO 250GB & QNAP 12TB
Sound:
Logitech Z-5500 Digital & Razer Mano' War 7.1 Wireless
Case:
NZXT H9 Flow
PSU:
EVGA SuperNOVA 850 G2 850W
Optical drives:
none
Mice & keyboard:
Razer Lancehead TE @ Razer Gigantus & Corsair Vengence K90
Internet:
SBB 100/10Mb
OS & Browser:
Windows 10 x64 Pro

warmaster

Moderator
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.687
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
4690k 4.5ghz 1.25v EK custom
Motherboard:
Gigabyte Z97n Gaming5
RAM:
eXceleram 2x4Gb
VGA & cooler:
Gigabyte gtx970 itx
Display:
LG 42" LW4500 3D SBS
HDD:
Seagate Barracuda ST3000DM001
Sound:
Storm Sirus/Telefunken TLX 22/4 on Telefunken TA750
PSU:
SilverStone Strider 650W Gold
Mice & keyboard:
G105 MW3, Logitech G5
OS & Browser:
Win7 x64
Other:
Take me to the hospital

Prilozi

stoske

NC Magazin
Učlanjen(a)
13.04.2009.
Poruka
858
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Dell Studio 1737 - P8400
Motherboard:
Dell
RAM:
4GB
VGA & cooler:
ATi 3650 256 RAM
Display:
17" 1440x900
HDD:
1TB
Sound:
Integrisani HD Audio
Optical drives:
BluRay burner Slot-In
Mice & keyboard:
Dell
Internet:
Kablovski
OS & Browser:
Windows 7 Ultimate
Other:
2Mpx camera
Ranije sam se dosta bavio sportom, sada zbog obaveza skoro nista...

Trenutno samo treniram strogocu :)
 

Wiz

PCAXE Member
Učlanjen(a)
06.05.2009.
Poruka
564
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
necu da te demoralisem ali lebac napolje nije dovoljan,ima tu jos caka(smanjena ukupna kalorijska vrednost,manjak secera,smanjenje ili varijacija Ugljenih Hidrata(mada potpuno iskljucenje je najdelotvornije;))),ima tu dosta toga,ako te zanima neka dijetica da skines koje kilce,baci mi pm i zbudzicemo nesto;)
Ma znam da nije dovoljno, nisam ni očekivao čuda, ali kad se već hranim tako bezveze računao sam da ću makar izgubiti koji kg.

10x, javiću ti se za dijetu čim završim ovo čudo sa zubima (a završetak je sve dalje i dalje, bem ti sve, da sad ne objašnjavam šta se iskomplikovalo :( ).

Vrlo je bitno da dijeta bude usklađena sa konkretnim fizičkim stanjem i naporima. Ja sam pre 3 godine skinuo 30+ kg za 6 meseci, i ne samo da sam skinuo, nego sam se savršeno osećao i bio u izuzetnoj fizičkoj kondiciji. E, sad, ako kažem da su osnova "dijete" bile banane i neskafa sa mlekom i šećerom, svi koji nešto znaju o tome ima da se krste i rukama i nogama. To je, bezmalo, kao kad bi neko rekao da je dijetu bazirao na jedenju torti.

Ali, u čemu je vic? Ja sam intenzivno vozio bajs, a ja (džebiga) volim brzo da vozim, tako da sam dobar deo vožnje provodio u anaerobnoj fazi. Takva vožnja nije srećno rešenje za skidanje kilaže, ali sam uspeo da nađem ravnotežu unetih šećera i potrošenih šećera, tako da sam onim delom kojim sam vozio u aerobnoj fazi pogoreo ipak i silne masti. U tom periodu sam npr. znao, sa tada redovnom ishranom mogu da vozim 35km, ako vozim više mora da padne pola kile banana. Ali te banane nisu dizale kilažu nego obezbeđivale šećer koji su mišići trošili u anaerobnoj fazi.

Nažalost, stvar nije tako jednostavna... Jer, kad je čovek van kondicije (a ja sam sad na, možda, 25% od ondašnje kondicije) onda period vožnje u anaerobnoj fazi postaje sve duži. Direktna posledica vožnje u takvom stanju je da stalno moraš da se puniš ugljenim hidratima, masti se ne troše uopšte a kilaža postepeno raste. Pre oko 6 godina ja sam od kondicije na bezmalo 0 došao do solidne kondicije vožnjom bicikla, ali sam, umesto da oslabim, na kraju sezone bio oko 10 kg teži.

Dakle, kad bih sad primenio u dlaku isti sistem kao pre 3 godine, ja ne bih uradio ništa, jer mi je kondicija znatno slabija i više ne postoji onakav odnos anaerobne i aerobne faze koji je tada postojao. Ako ne nađem neko instant rešenje ja ću morati da nabavim pulsmetar i da stalno vozim tik ispod anaerobne faze, pa ako je to sad 10 km/h, onda je 10km/h. Na
žalost, u onakvu kondiciju u kakvoj sam bio pre 3 godine ja ne mogu brzo da dođem, a bez takve kondicije moj tadašnji sistem dijete jednostavno sada neće funkcionisati.
 
Poslednja izmena:

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER
Pa polako,ni Rim nije sagradjen preko noci;)
Za sve treba vreme(u kondiciju ne mozes brzo da se vratis cak ni sa hemijom),to je proces za koji treba vreme i intezivno treniranje;)

TI kad se oporavis,kreni pomalo da treniras,al redovno,i pojacavaj intenzitet sa vremenom...Znaci lagano,pa brze,pa srednji intenzitet,pa visok,pa izuzetno visok i tako dalje...Znas i sam:)
Sto se tice dijete,moze i tako,mozes ti da oslabis i da jedes 5x grandisima dnevno,ako se praznis i ako ti je metabolizam brz:)

Za pocetak kreni da treniras,a ja cu ti na pm kad resis pustiti neke dijetice,koje nisu naporne a rade posao,snagu ces imati,pa cemo polako da te spremimo za Mr.Olimpiju;):D
 
Vrh