• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

HTC HD2 u porodici native Android uredjaja

dusko_m

PCAXE Member
Učlanjen(a)
07.04.2009.
Poruka
124
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
za manje od 24h korišćenja androida mogu da kažem nikada više neću koristiti WinMO. Jedino mi fali onaj torch sa WinMO roma koji je bio savršen sa onim pojačavanjem inteziteta svetlosti u tri nivoa. Da li neko zna bilo kakvu torch aplikaciju koja radi tako isto?
na Sense romovima ima ovaj HTC Torch sto ga voodoo pomenu, koji je gotovo identican onome sa WinMo. Al' ne radi na non-Sense ROM-ovima. Ja na Nexus ROM-u koristim Tesla LED - koji nema mogucnost menjanja novoa osvetljaja. ali ima koji moze...LightMyWay...nema interface kao HTC Torch ali ima menjanje nivoa osvetljaja i mogucnost da se ekran koristi kao lampa
 

kibicer

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
07.10.2010.
Poruka
57
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Dusko, koji tacno ROM koristis? Jesi zadovoljan?
 
M

Misko78

Guest
Uh, danas mi je blokirao fon kada sam primio poziv, izbacivao mi je force restart phone aplikacije. Posle reboota je sve proradilo normalno.
 

kibicer

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
07.10.2010.
Poruka
57
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Ima li ETA za CM7? (ne pratim)
 

Typhoon.X

Moderator
Učlanjen(a)
12.04.2009.
Poruka
1.225
Rezultat reagovanja
227
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Seraphim/Azrael
CPU & cooler:
AMD Ryzen 3700X | AC Liquid Freezer II 360
Motherboard:
X570 Aorus Elite
RAM:
2x16GB G.Skill TridentZ Neo 3600Mhz 16-19-19-39
VGA & cooler:
GIGABYTE GeForce GTX 1080 Ti Gaming OC 11G
Display:
DeLL G3223D
HDD:
A-Data SX8200 Pro 512GB + Crucial P1 1TB + Seagate ST1000VX000 + WDC WD20EARX
Sound:
FX-AUDIO DAC-X6
Case:
NZXT H710
PSU:
CM V1200 Platinum
Optical drives:
Xternal LG GP08NU6W
Mice & keyboard:
Corsair K70 RGB Mk.2 (MX Brown) | Logitech G502 Lightspeed
Internet:
SBB Cable 300/30
OS & Browser:
Microsoft Windows 10 Pro x64 | Firefox
Other:
Dell Latitude 5400 | Mikrotik hAp ax3 | Galaxy S21 Ultra | Sennheiser HD518

kinaski

Newcomer
Učlanjen(a)
10.03.2011.
Poruka
1
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Podrska za vecu bateriju

Pozdrav ljudi,

Imam jedno delikatno pitanje... Da li iko zna da mi navede nand romove koji koriste kernel sa podrskom za vecu bateriju (HTC HD2 2300Mah)?

Ubih se trazeci po forumima. samo nailazim na slicna pitanja... odgovora nigde!

Hvala!
 

vrobec

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
11.03.2011.
Poruka
27
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Phenom II 955BE
Motherboard:
Gigabyte MA770T-UD3 rev 1.5
RAM:
Kingston HyperX 2x4GB
VGA & cooler:
MSI GTX660 TFIII
Display:
Samsung LE40D550
HDD:
Samsung SSD 830 128GB, 2x1.5TB Samsung, 2TB Samsung
Case:
Chieftec Scorpio Big Tower
PSU:
Corsair HX520
Optical drives:
Pioneer DVR-121
Internet:
ADSL
OS & Browser:
Win 7 X64
Ima i ja jedno pitanje:

Pri startovanju HTC HD2 Windows Mobile OS, pojavi se poruka - The file M2DTP_Loader cannot be opened. Either it's not signed with a trusted certificate, or one of it's components cannot be found. If a problem persists, try reinstalling or restoring this file.

Posto ja ima Samsung I5700,a ovo je drugarov telefon, ne znam sta da radim.
Molim pomoc.
 
Poslednja izmena:

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.950
Rezultat reagovanja
147
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
To je nesto softverske prirode.. Bilo bi dobro da se odradi hard reset..
Drzati dugmice za snizavanje i pojacavanje tona zajedno i kratko se stisne On/Off a svo vreme nastaviti sa drzanjem volume up/down dugmica.. pojavice se beli ekran i tekst na njemu a tamo pise da je potrebno sa Volume Up potvrditi da se zeli Master Reset i kad zavrsi sa tim jos jednom volume Up za restart restart..

Posle toga je kao iz fabrike ;)

:wave:
 

FantomX

GPU Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
4.849
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
iMac 24"
Other:
¿ʞɔnɟ əɥʇ ʇɐɥʍ
Ajde da ispricam svoju pricu sa koriscenjem Androida na HD2 telefonu:

Pre svega, nije problem veliki instalirati ga i srediti, osim ako ne uspete kao ja da instalirate dva razlicita kernela i onda se dva dana pitate zasto se spucava fon. OK, desava, samo mi nije jasno kako je mucenik uopste i radio, no radio je. :D
Drugo, Android je meni (ovo je subjektivno) zrela i dobra platforma koja nazalost svojom prevelikom ponudom raznog softvera, widgeta i koje cega jos natera da relativno brzo nadjubri telefon...
S' druge strane kada covek zna sta zeli, to nije problem, mada uvek ostaje ona / daj da turim i ovo da vidim kako je pa nek ide zivot...
Baterija - uz sync gmail-a i ostalih aplikacija koje malo po malo shalju podatke ko zna gde, ista izgura na jedvite jade od jutra do veceri... Ne daj Boze da surfujes sa 3G-om ili ne daj Boze WiFi konekcijom....
Generalno, prelistao sam ceo XDA forum i koliko god se ljudi trudili da srede softverski iskoriscenje baterije - to je i dalje nazalost daleko od dobrog - a mnogi tvrde da je extra, drzi dobro, bla bla. Battery drain i dalje postoji u 99% portova...

Nakon trodnevne avanture sam se vratio na WM 6.5.5 build (Energy / Stock Sense 2.5) i progledao sam. Em nema sharenila Androida, nema gomile bloatware-a i telefon dise punim plucima, sto kao visegodisnji korisnik WM aparata mogu slobodno da tvrdim. Jednostavno - telefon jedino sa WM sistemom radi onako kako je ZAMISLJENO.

Surfovao sam skoro 3h do malopre dok sam reinstalirao sistem, skinuo sam 20% baterije, sto bi na NANDroidu znacilo napuni me, ima jos 10%...
I tako, mogu da pricam jos podosta vezano za ovo (skroz prijatno) iskustvo, ali WM meni ostaje i dalje numero uno u svakodnevnom koriscenju i zavrsavanju posla putem mobilnog gedzeta...

Za kraj bih napomenuo da sam pre ovoga bio korisnik tri Android aparata vise klase, te bih vas molio da ovo ne shvatite kao neki hate ili nesto trece, jednostavno, ovo je neko moje vidjenje situacije na polju operativnih sistema za mobilne uredjaje.

Zivi bili i HD2ke se nafleshovali.

:wave:
 

Lazy

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
20.06.2009.
Poruka
1.029
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
N/A
CPU & cooler:
Intel i7 4790K Devil's Canyon, True Black, Sharkoon Silent Eagle 4700MHz Delidded
Motherboard:
Asus Maximus VII Ranger
RAM:
Kingston HyperX Savage 2400 MHz 4x4GB
VGA & cooler:
MSI R9 390 Gaming 8G
Display:
LG 34UM67-P Freesync enabled
HDD:
Samsung 850 EVO 250GB, WD 640GB AAKS
Sound:
Focusrite Scarlett 2i2, Behringer Truth B2031A, Rode NT1A
Case:
Cooler Master HAF 922
PSU:
Seasonic 1250W modular
Optical drives:
N/A
Mice & keyboard:
Genius GX Gila, CM Storm Trigger cherry black
Internet:
Optical 100/100 Over AirFiber
OS & Browser:
Windows 7 Ultimate 64-bit SP1, Android Marshmallow, Opera and Chrome for Android
Other:
Google Nexus 5X, Bösendorfer 170, Korg X5D [MIDI] CME UF-50 [MIDI]

blackmore1911

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
07.02.2010.
Poruka
5.025
Rezultat reagovanja
2.402
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
BLAIDD DRWG
CPU & cooler:
Intel® Core™ i7-7700K [DE-LIDDED] @ 4.9GHz w/ EKWB EK-Supremacy Evo Elite Edition
Motherboard:
Asus PRIME Z270-A
RAM:
Kingston HyperX Predator Black 16GB (2x8GB) 3466MHz DDR4 CL16
VGA & cooler:
Inno3D GeForce GTX1080 Twin X2 HerculeZ 8GB GDDR5X
Display:
Alienware AW2518HF [240Hz] × LG 24GM79G [144Hz]
HDD:
Samsung 850 EVO 2.5" 250GB × Western Digital RED 1TB
Sound:
FiiO K5 Pro + beyerdynamic Custom Studio & Sennheiser HD515
Case:
Lian Li PC-O11 Dynamic DW w/ 3 x Corsair LL120 × Phobya G-Changer v.2 280/60mm w/ 2 x Corsair ML140
PSU:
Seasonic FOCUS Plus Series SSR-750FX 750W 80+ Gold
Mice & keyboard:
Razer Deathadder Elite @ SteelSeries QCK Heavy × Razer Huntsman Elite
Internet:
SBB 300/30 Mbps
OS & Browser:
Windows 11 & Opera GX
Other:
iPhone 15 Pro Max 256 GB Midnight Green, EK-XTOP Revo D5 × EK-RES X3 250, Mayhems Ultra Clear Tubing
Ne slazem se,meni sa HyperDroidom HD2 radi kao i sa stock WM 6.5 OSom.
 

Godzilla

PCAXE Member
Učlanjen(a)
12.12.2010.
Poruka
745
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Phenom II x4 965 @4ghz sa V6GT
Motherboard:
Gigabyte GA-890GPA-UD3H
RAM:
Exceleram Black Sark 2x2gb 1600mhz
VGA & cooler:
5750 1gb CrossFire (Sapphire i PowerColor)
Display:
Acer AL1916W
HDD:
Western Digital caviar blue 500gb
Case:
Xigmatek Utgard
PSU:
Chieftech CFT 650W
Optical drives:
Samsung 223C
Ja sam taman spremio da kupim HD2 ali sad mi napraviste dilemu...
Nekako mi je trenutno iOs i android u vrhu, posto volim da se zezam sa aplikacijama i eto npr volim da odigram igrice, a koliko toga i kakvih ima za win7?
Da li stvarno android toliko vise jede bateriju, kakva su iskustva vas ostalih?
I fantome, kako mislis da sa androidom ne dise punim plucima, je l trokira, zapucava ili sta?
Poz
 

blackmore1911

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
07.02.2010.
Poruka
5.025
Rezultat reagovanja
2.402
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
BLAIDD DRWG
CPU & cooler:
Intel® Core™ i7-7700K [DE-LIDDED] @ 4.9GHz w/ EKWB EK-Supremacy Evo Elite Edition
Motherboard:
Asus PRIME Z270-A
RAM:
Kingston HyperX Predator Black 16GB (2x8GB) 3466MHz DDR4 CL16
VGA & cooler:
Inno3D GeForce GTX1080 Twin X2 HerculeZ 8GB GDDR5X
Display:
Alienware AW2518HF [240Hz] × LG 24GM79G [144Hz]
HDD:
Samsung 850 EVO 2.5" 250GB × Western Digital RED 1TB
Sound:
FiiO K5 Pro + beyerdynamic Custom Studio & Sennheiser HD515
Case:
Lian Li PC-O11 Dynamic DW w/ 3 x Corsair LL120 × Phobya G-Changer v.2 280/60mm w/ 2 x Corsair ML140
PSU:
Seasonic FOCUS Plus Series SSR-750FX 750W 80+ Gold
Mice & keyboard:
Razer Deathadder Elite @ SteelSeries QCK Heavy × Razer Huntsman Elite
Internet:
SBB 300/30 Mbps
OS & Browser:
Windows 11 & Opera GX
Other:
iPhone 15 Pro Max 256 GB Midnight Green, EK-XTOP Revo D5 × EK-RES X3 250, Mayhems Ultra Clear Tubing
Kupi HD2 i stavi Android, info iz prve ruke :)
 

FantomX

GPU Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
4.849
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
iMac 24"
Other:
¿ʞɔnɟ əɥʇ ʇɐɥʍ
I onda poslusas coveka koji je sklopio jedva mesec dana na HD2 sa WinMo. :)

Nije problem, radi Android super na HD2, ali ne onako dobro kako WinMo radi na istom. Mnogo je vise rada i truda ulozeno u razvoj WinMobile sistema, i telefon je napravljen prvenstveno za njega. Normalno je da sa istim radi bolje, ne ?
Ja skoro 4 godine koristim WinMo uredjaje, jednostavno sa njim znam na cemu sam i iskoriscavam pun potencijal telefona. Android radi to isto, ali ipak losije nego WinMo. ;)

Bizzardo, NHF, ali telefon sluzi jos necemu sem igranja igrica i gomilanja widgeta-a i slaganja istih po ekranu. No, lagano, tek ces ti da porastes. :)

:wave:

Godzilla, moje misljenje je da Android i dalje nije 100% utegnut i ne dise punim plucima na uredjaju koji nije pravljen za njega. HD2 je jak komad hardwera i zato su developeri najvise paznje posvetili istom; nesto sto radi na 1GHz i ima 448 / 1024MB RAM memorije jednostavno guta sve sto mu se servira.
Uzmi HD2, to je jedini telefon na kome mozes da vrtis sta hoces, WinMo 6.5.5, WP7, Android, Linux pa i Meegoo...
Zabava je zagarantovana, ja pricam samo iz svog ugla / objektivnosti / upotrebljivosti.
 

blackmore1911

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
07.02.2010.
Poruka
5.025
Rezultat reagovanja
2.402
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
BLAIDD DRWG
CPU & cooler:
Intel® Core™ i7-7700K [DE-LIDDED] @ 4.9GHz w/ EKWB EK-Supremacy Evo Elite Edition
Motherboard:
Asus PRIME Z270-A
RAM:
Kingston HyperX Predator Black 16GB (2x8GB) 3466MHz DDR4 CL16
VGA & cooler:
Inno3D GeForce GTX1080 Twin X2 HerculeZ 8GB GDDR5X
Display:
Alienware AW2518HF [240Hz] × LG 24GM79G [144Hz]
HDD:
Samsung 850 EVO 2.5" 250GB × Western Digital RED 1TB
Sound:
FiiO K5 Pro + beyerdynamic Custom Studio & Sennheiser HD515
Case:
Lian Li PC-O11 Dynamic DW w/ 3 x Corsair LL120 × Phobya G-Changer v.2 280/60mm w/ 2 x Corsair ML140
PSU:
Seasonic FOCUS Plus Series SSR-750FX 750W 80+ Gold
Mice & keyboard:
Razer Deathadder Elite @ SteelSeries QCK Heavy × Razer Huntsman Elite
Internet:
SBB 300/30 Mbps
OS & Browser:
Windows 11 & Opera GX
Other:
iPhone 15 Pro Max 256 GB Midnight Green, EK-XTOP Revo D5 × EK-RES X3 250, Mayhems Ultra Clear Tubing
I onda poslusas coveka koji je sklopio jedva mesec dana na HD2 sa WinMo. :)

Nije problem, radi Android super na HD2, ali ne onako dobro kako WinMo radi na istom. Mnogo je vise rada i truda ulozeno u razvoj WinMobile sistema, i telefon je napravljen prvenstveno za njega. Normalno je da sa istim radi bolje, ne ?
Ja skoro 4 godine koristim WinMo uredjaje, jednostavno sa njim znam na cemu sam i iskoriscavam pun potencijal telefona. Android radi to isto, ali ipak losije nego WinMo. ;)

Bizzardo, NHF, ali telefon sluzi jos necemu sem igranja igrica i gomilanja widgeta-a i slaganja istih po ekranu. No, lagano, tek ces ti da porastes. :)

:wave:

Godzilla, moje misljenje je da Android i dalje nije 100% utegnut i ne dise punim plucima na uredjaju koji nije pravljen za njega. HD2 je jak komad hardwera i zato su developeri najvise paznje posvetili istom; nesto sto radi na 1GHz i ima 448 / 1024MB RAM memorije jednostavno guta sve sto mu se servira.
Uzmi HD2, to je jedini telefon na kome mozes da vrtis sta hoces, WinMo 6.5.5, WP7, Android, Linux pa i Meegoo...
Zabava je zagarantovana, ja pricam samo iz svog ugla / objektivnosti / upotrebljivosti.
1. HD2 sam imao 4 meseca sa WM i znam sta i kako funkcionise.
2. Ja na telefonu nemam brdo widgeta niti imam ijednu igricu. Taj stadium sam prevazisao. (mada nikada nisam ni igrao igrice na telefonu)
3. Meni telefon osim osnovne primene sluzi za surf po netu. U skladu sa tim nijedan problem do sada nisam imao sa Androidom

Potpisujem da sve sto originalno radi na WM,radi i na Androidu. (onako kako bi trebalo radi).
 

dusko_m

PCAXE Member
Učlanjen(a)
07.04.2009.
Poruka
124
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
zavisi od prioriteta ali

- browsing na androidu i na winmo se ne mogu uporediti. mucenje da operom 9.7 je neizdrzivo. opera 10 na winmo nije ni blizu verziji za android a za android vec postoji v11. nedostatak moultitouch-a meni mnogo smeta. (o ovome moze da se prica do sutra - bolje da stanem ovde)
- rad sa email-om je udobniji na androidu

meni winmo apsolutno ne nedostaje. jeste da su na winmo postojale neke aplikacije koje su dosta sposobnije od svojih pandama na androidu, al' sa tim nedostatcima mogu da naucim da zivim dok su mi neka ogranicenja u winmo isla na ganglije svaki dan

sto se tice battery drain-a na androidu. ne postoji vec neko vreme.

sto se tice potrosnje u radu...ako si se nekad nakanio da pogledas na koji nacin funkcionise CPU pod winmo...posle deset sekundi nediranja ekrana, ekran dimuje i clock padne na 254MHz,...pipnes ga i skoci na 768MHz. aktiviraj SetCPU pod androidom, podesi gouvernor na conservative i dobices lifetime isti kao na winmo. odavno nemam problem da mi telefon izdrzi dan bez dopunjavanja. sta god da mu radio (sem igranja igrica)


sto se tice nakicenosti androida...sam si rekao...niko te ne tera da trpas 100 widget-a na homescreen. ja koristim ADW, imam 3 homescreen-a i ukupno 4widget-a.

trenutno jedino gps ne redi punim kapacitetom (fali agps podrska)...ostalo funkcionise i vise nego dobro (i uglavnom bolje nego na winmo)
 

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.950
Rezultat reagovanja
147
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
Meni baterija drzi ok pod androidom..
Typhoon CM7 nightly cLK (android 2.3.4)..
U principu jos mi se nije desilo da mi drzi manje od jednog dana.. pre neki dan mi je ujutru u 10h bilo 4% baterije.. Izdrzao mi je fon do 17h kad se ugasio u toku razgovora.. od 10-17h imao sam sigurno 10-15 min razgovora i jedno 10 sms-ova, 5min bio na netu..

Mada, kad sam zadnji put flesovao WM, ostavio sam ga par dana. Ja takodje mogu da zivim na WM-u i da Opera ili drugi browser nudi mogucnosti Dolphin HD-a, verovatno i ne bi koristio Android. Da, jos jedna stvar me nervira, ako sync-ujem WM sa Gmail-om, poredja mi kontakte tako da je prezime prvo.. Pa onda syncujem sa Outlookom, izmenjam da stoji prvo ime pa prezime i prilikom sinhronizacije sa Gmailom, opet mi vrati prezime i ime.. a ja bi da drzim kontakte na Gmailu:(

dusko_m, WM na HD2 ima multitouch, samo Opera u WM ga nema.
 

FantomX

GPU Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
4.849
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
iMac 24"
Other:
¿ʞɔnɟ əɥʇ ʇɐɥʍ
Ne znam na koju foru, ali sa stalnim syncom u pozadini i 1 do 2h surfa preko 3G neta, baterija se opasno sroza na dole... Bez obzira na podesavanja koje nudi HyperDroid...
Sto se tice kontakata trebalo bi i tamo i ovamo da mozes da podesis kako ce da prikazuje kontakte. ogledacu kasnije da ne okasnima na posao. :P

Super je droid - za igranje. :D
WM je za mene i dalje numero uno.
 

dusko_m

PCAXE Member
Učlanjen(a)
07.04.2009.
Poruka
124
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
dusko_m, WM na HD2 ima multitouch, samo Opera u WM ga nema.
wm nema podrsku za moultitouch. ono sto mozes da koristis su par aplikacija koje je HTC hakovao na nacin da koriste tu funkciju ("fabricka" opera, galerija i sl.). da postoji podrska multitouch na nivou sistema, imali bi je i third party programi
 

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.950
Rezultat reagovanja
147
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
ima je Resco Photo Manager, npr.. samo, sto su svi programi pisani dok HD2 nije izasao, to je problem.. Tek sa HD2, WM dobija multitouch podrsku.
Rezistivni ekrani kakvi su dotad postojali u WM telefonima hardverski ne pordzavaju multitouch pa samim tim nisu ni pisane aplikacije sa multitouch podrskom..
 

Godzilla

PCAXE Member
Učlanjen(a)
12.12.2010.
Poruka
745
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Phenom II x4 965 @4ghz sa V6GT
Motherboard:
Gigabyte GA-890GPA-UD3H
RAM:
Exceleram Black Sark 2x2gb 1600mhz
VGA & cooler:
5750 1gb CrossFire (Sapphire i PowerColor)
Display:
Acer AL1916W
HDD:
Western Digital caviar blue 500gb
Case:
Xigmatek Utgard
PSU:
Chieftech CFT 650W
Optical drives:
Samsung 223C
Po kom uputstvu ja da turim Android? Koja je najbolja kombinacija? Voodons, sta je najbolje po tebi i kako to da odradim...?
poz
 

FantomX

GPU Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
4.849
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
iMac 24"
Other:
¿ʞɔnɟ əɥʇ ʇɐɥʍ
Procitaj temu ispocetka ili pravac na xda, sve ce ti se samo kaz'ti :D
 

gagi75

PCAXE Member
Učlanjen(a)
08.03.2011.
Poruka
712
Rezultat reagovanja
316
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
virus
CPU & cooler:
intel I7 3770k @ 3.5--4.5
Motherboard:
gaud5h-wb
RAM:
kingston 12 gb dd3 1600
VGA & cooler:
geforce GTX 970 G1
Display:
Dell 24"
HDD:
500gb wd
Sound:
altec 5.1
Case:
nzxt phantom beli :)
PSU:
LC POWER Metatron Prophecy LC8750 II 750W
Internet:
adsl najveći protok
OS & Browser:
os 7
da je trebao hd 2 da ima android imao bi ...prema tome ako trayite android kupite telefon sa njim illi cak oba jedan sa wm jedan sa androidom i resen problem........nekada kada sam ja pocinjao bila motorola mpx 200 eeeeee davno bese pa de su i-mate i qutek.....pa tek onda htc....koji se odvojio i preko noci postao poznat...:d
 
Vrh