• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Reparacija baterije

vidocq279

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
26.10.2010.
Poruka
52
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Imam laptop hp 6735s, posle dve godine koriscenja baterija je prestala da radi. Nova baterija kosta 8k pa sam odlucio da radim reparaciju, otvorio sam bateriju i ustanovio da su sve celije pod odgovarajucim naponom, daljim istrazivanjem sam otkrio da treba da se resetuje elektornika baterije (EEPROM chip).Nasao sam neke programe na netu koji to rade ali su oni za starije verzije eeprom cipova.
Interesuje me da li je neko imao slicnih iskustava, tj. da li neko zna na koji se nacin vrsi reset eeprom chip-a.

Unapred hvala.
 
Poslednja izmena:

battery power

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
29.04.2011.
Poruka
8
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Imam laptop hp 6735s, posle dve godine koriscenja baterija je prestala da radi. Nova baterija kosta 8k pa sam odlucio da radim reparaciju, otvorio sam bateriju i ustanovio da su sve celije pod odgovarajucim naponom, daljim istrazivanjem sam otkrio da treba da se resetuje elektornika baterije (EEPROM chip).Nasao sam neke programe na netu koji to rade ali su oni za starije verzije eeprom cipova.
Interesuje me da li je neko imao slicnih iskustava, tj. da li neko zna na koji se nacin vrsi reset eeprom chip-a.

Unapred hvala.
Moja firma se bavi reparacijom baterija i zavisi koji su ti EEPROM ČIPOVI
napiši koji su da ti kažem da li mogu da se reprogramiraju ili ne
pozz
moj skype je gagiguja
pa ako imaš neka pitanja slobodno postavi tamo
 
Vrh