• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Najnovije aktivnosti

  • A
    aleksandar96 je odgovorio(la) u temi Problem s računarom.
    Ali zasto onda bios ne pamti ni jedno podesavanje koje izmenim?
  • A
    aleksandar96 je odgovorio(la) u temi Problem s računarom.
    Vreme u biosu je tacno. Tako da mozda nije baterija. Ali mi ne dozvoljava da butujem sistem s flesa ili ssda od kada sam instalirao win 11
  • Dakula74
    Dakula74 je odgovorio(la) u temi Problem s računarom.
    Ne valja ti instalacija win na flesu , nema sta da povuce!!! zato ide u bio jer ti trazi boot, a na disku je boot manager neispravan.
  • Veteran Digitalnog Doba
    Veteran Digitalnog Doba je odgovorio(la) u temi Blic info.
    Šteta što baguje :( btw. nisam znao da je deezer svojim korisnicima omogućio neograničen batch transfer plejlista sa tunemymusic...
  • vladarko
    vladarko je reagovao(la) na aleksandar96 poruku u temi Problem s računarom sa Like Like.
    Nije beta bios niti sam azurirao bios. Verzija je ona koja je dosla s plocom. Ne znam sta se desilo ali nece da butuje nista niti da...
  • Veselin
    Veselin je reagovao(la) na Pinocio poruku u temi Grand Theft Auto VI sa Haha Haha.
    Mislio sam da je jedan ili eventualno dva bolesna na ovom forumu :D
  • A
    aleksandar96 je odgovorio(la) u temi Problem s računarom.
    Nije beta bios niti sam azurirao bios. Verzija je ona koja je dosla s plocom. Ne znam sta se desilo ali nece da butuje nista niti da...
  • vladarko
    vladarko je odgovorio(la) u temi Problem s računarom.
    @aleksandar96: ko je i kada stavljao taj beta bios na matičnu ploču?
  • Dakula74
    Dakula74 je odgovorio(la) u temi Problem s računarom.
    Moguce da na flesu nije dobro odradjena instalacija win11! tu si negde promasio.
  • A
    aleksandar96 je odgovorio(la) u temi Problem s računarom.
    Ovo je sa flesom s f11
    • 20260624_230909.jpg
  • P
    peja81 je odgovorio(la) u temi Ručni satovi.
    https://n1info.rs/magazin/scitech/najskuplji-materijal-na-svetu-kosta-23000000-evra-po-gramu/ Ovo nije loše za ulaganje. :d Ontopic...
  • A
    aleksandar96 je odgovorio(la) u temi Problem s računarom.
    Ali ja ubacim fles i izaberem da butuje fles, on ponovo ulazi u bios
  • A
    aleksandar96 je odgovorio(la) u temi Problem s računarom.
    Udje u bios
  • Dakula74
    Dakula74 je odgovorio(la) u temi Problem s računarom.
    Ulazi u bios jer nema boot, nema sta da pokrene da bi krenuo u boot.
  • Pinocio
    Pinocio je reagovao(la) na Cika_Kure poruku u temi Grand Theft Auto VI sa Haha Haha.
    Na Kaćkoj petlji možeš i da umočiš za te pare... Ne znam lično, pričao mi @Pinocio :d
Vrh