• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Najnovije aktivnosti

  • gx-x
    gx-x je reagovao(la) na Enigma poruku u temi Sve o Napajanjima sa Like Like.
    Svi imaju rešenje,vecina su glupost. Rešenje treba da bude pre nego što nastane. A ne kad počne da se greje konektor. Zastita...
  • blackmore1911
    blackmore1911 je reagovao(la) na Sinisavr poruku u temi Ručni satovi sa Haha Haha.
    Ovaj OMEGA Speedmaster ima pravu pionirsku na broju 12 :)
  • blackmore1911
    blackmore1911 je reagovao(la) na R1zl4 poruku u temi Ručni satovi sa Like Like.
    Evo vam jedan za košulju.
  • Pinocio
    Pinocio je odgovorio(la) u temi Blic info.
    Ja ga ako se dobro secam kupih za 105e. A onaj neki samsungo portabl ssd t7 kupih za 60e 1tb jos kao na popustu :D Ajd sto su sve vece...
    • 1782195985306.png
  • blackmore1911
    blackmore1911 je reagovao(la) na micri poruku u temi Ručni satovi sa Like Like.
    Drugari imaju sigurno 50, kroz moje ruke su prosla jedno 10-15, 0 problema ili falinki, raspon godista je od 1989 do 2026. Zavisi sta...
  • P
    peja81 je odgovorio(la) u temi Blic info.
    Malo je prso? "Could not find Audio Source" od juče.
  • Dom1nat0R
    https://www.ctshop.rs/gaming-monitori/lg-27g411a-b-ips-gejmerski-monitor-27-quot.html?fbclid=IwdGRjcASmtrRleHRuA2FlbQEwAGFkaWQBqzXROCZKHX...
  • micri
    micri je odgovorio(la) u temi Ručni satovi.
    Drugari imaju sigurno 50, kroz moje ruke su prosla jedno 10-15, 0 problema ili falinki, raspon godista je od 1989 do 2026. Zavisi sta...
  • vladarko
    vladarko je odgovorio(la) u temi Blic info.
    Visoka; skočila je cena ssd-ova, novih i polovnih. Kad nemaš za ssd - daj hdd, pa je skočila cena, novih i polovnih.
  • Pinocio
    Pinocio je odgovorio(la) u temi Blic info.
    Lele sta je ovo, kakva je ovo cena? :eek:
    • 1782167913827.png
  • Enigma
    Enigma je odgovorio(la) u temi Sve o Napajanjima.
    Budzetska linija.Ako ostaje u istoj klasi v4 gold je preskup.Neznamo ni ko je oem
  • Dakula74
    Dakula74 je odgovorio(la) u temi Sve o Napajanjima.
    Ja sam za par drugara ugradio MWE napajanja i nekako mi deluju kvalitetno. Od finalne obrade do kablova, mislim da je Cooler Master...
  • Enigma
    Enigma je odgovorio(la) u temi Sve o Napajanjima.
    Da,ima napajanja sa OCP po pinu. Budjav konektor,treba ga poslati u zaborav
  • Dakula74
    Dakula74 je odgovorio(la) u temi Sve o Napajanjima.
    Neka imaju efikasna resenja, jednostavno ti ugase PC kad osete da balans nije dobar i cao, imaju jednu lampicu i to je to, ova skuplja...
  • Veselin
    Veselin je reagovao(la) na Dakula74 poruku u temi Sve o Napajanjima sa Like Like.
    Pa za one sa skupljim karticama ,ali i modele 9070xt koji imaju taj konektor! Ima spaljenih 9070xt kartica!
Vrh