• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

x4 860k problem sa temp

Kobrica

Newcomer
Učlanjen(a)
23.06.2017.
Poruka
1
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Pozdrav ,
Vidim da je vec bilo ovakvih tema ali nigde nema konkretnog odgovora a mene muci ista stvar pa bih postavio par pitanja da prodiskutujemo zajedno.
Dakle imam vise komada 860k proceosra na razlicitim plocama svuda se isto ponasa pokazuje u idle temp od 70c u igricama ide i do 100c ,otvarao sam kuciste i pipao hladno telo kulera i bilo je zaista vrelo ,cak su 2 ploce vrisnule i reklamirao sam ih,citam 300 saveta neki se odnose na voltaze i napajanja,kako da proverim da li je napajanje dovoljno ok za ovaj proc i da li ne obara voltaze ?
Sve sam probao kupio sam cak i lc 95 kuler i ne mogu da kazem da sam resio problem jer svaki program za merenje temp i dalje pokazuje nenormalne temerature ...
Nadam se da nisam smorio voleo bih ako bi se javio neko ko se bavi malo hardverom i upucen je u problem sa ovim procesorom ,meni je prosto neverovatno posle 15 god bavljenja racunarima doziveo sam da ne mogu da resim problem kompletno...
Da napomenenm da nisam ni na jednoj od tih ploca radio bios update .
 
Vrh