• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

WoW Classic EON gaming esports tim

Ribar

Newcomer
Učlanjen(a)
24.08.2019.
Poruka
4
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Ribar
Veliki pozdrav svima!
Od kada je Blizzard najavio oficijalne Classic servere na Blizzconu 2017. grupa igrača iz Beograda koja je igrala vanilu od 2005. godine I potom godinama na piratskim vanilla serverima se okupila u nameri da još jednom odigra Classic na način koji nama najviše odgovara.

Krenuli smo da kontaktiramo naše ljude sa kojima smo igrali vanilu tokom godina, da se skupljamo jednom mesečno u jednom beogradskom pub-u i da upoznajemo ljude sa kojima ćemo igrati. Vremenom se rodila ideja da se registrujemo kao esports team za Classic I tako je nastao EON gaming.

EON okuplja ljude kojima je jednako bitno sa kim igraju, koliko i šta igraju. Trenutno se svi sem nekolicine ljudi iz regiona poznajemo i van igre i ideja je da se taj trend nastavi, da Classic igramo isključivo sa prijateljima. Razlog za to je pre svega u atmosferi koju imamo I želimo da popunimo ostatak rostera ljudima koji će toj atmosferi doprinositi, a ne kvariti je u bilo kom obliku. Većina ljudi je u tridesetim godinama i dolaze iz različitih sfera interesovanja i profesija, od programera do doktora, profesora, muzičara, advokata, profesionalnih sportista, ekonomista itd… Dosta smo izmešana grupa ali je svima cilj da kada već uspevamo da izdvojimo vreme da se izigramo, da to radimo sa najboljom mogućom ekipom u odličnoj atmosferi.

Sto se tiče samog gameplay-a 90% ljudi je odigralo ceo content (dobar deo i više puta), par njih je nolife-ovalo do R14 tako da slobodno mogu da kažem da igru znamo napamet i samim tim znamo kako da je igramo što efikasnije. Ovoga puta ćemo igrati alijansu i bićemo na Firemaw EU serveru.

Profil igrača koji tražimo da popunimo ostatak rostera su pre svega harizmatični ljudi sa dobrom energijom I razvijenim socijalnim veštinama, s kojima može da se popije pivo i popriča o drugim temama kada se okupljamo van igre.
Pored toga to treba da budu igrači koji su već raidovali u vanili i znaju šta nas očekuje kroz dinamiku content release-a koju je Blizzard objavio. Očekujemo da svi poznaju svoju klasu jako dobro kao i da budu spremni da prihvate svaku vrstu saveta i sugestije jer je cilj da svi u timu igraju na približno istom nivou.
Pored igranja naša ambicija je i da streamujemo PVE i PVP content. Pre svega smo se na to odlučili da bi promovisali dobru atmosferu, zezanje i dinamiku koju imamo kao community jer smatramo da je to nešto što trenutno ne postoji u pravom obliku i da će ljudima koji gledaju streamove to biti interesantno. Tako da ako razmišljate da probate sa streamovanjem imamo mehanizme da vam u tome pomognemo.

Ukoliko ste se prepoznali u ovome i smatrate da bi ste vi nama, kao i mi vama odgovarali pošaljite nam mail na [email protected] i mi ćemo vas kontaktirati.
Pozdrav!
FB_Cover_2.jpg
 

Olimp

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
07.07.2019.
Poruka
22
Rezultat reagovanja
2
Moja konfiguracija
Veliki pozdrav tebi i tvojoj ekipi!

Pre svega veoma mi je drago da ovako nesto postoji na nasim prostorima!
Moja ekipa (nas trojica najboljih drugara) igramo trenutno oko 10godina wow-a vecinom na piratskim serverima ali igrali smo na retailu, uglavnom smo igrali vanilu, tbc i wotlk ekspanzije. Ukoliko je vasem timu podrebno pojacanje, kako u wow-u tako i tokom druzenja van njega, bilo bi nam drago da vam se pridruzimo.
Jedan od mojih drugara igrace prista, drugi se jos premislja izmedju druida/hantera/lock-a, dok ja igram na warr-u.
Naravno ukoliko su vam potrebne druge klase voljni smo da igramo nesto drugo ukoliko ce to omoguciti bolji progress, bolji roster itd..
Sto se tice starosti imamo izmedju 24-27 godina tako da bi se lepo uklapali, izmedju ostalog smo 2 programera i 1 dizajner. Volimo da uzivamo u igrici sa ljudima kojima igramo. Druzenje pre svega, a gde ima dobrog druzenja gejming je jos bolji!

Ukoliko ste zainteresovani mozete me kontaktirati u pm!
Pozdrav.
 

Prokletnik

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.10.2018.
Poruka
1.309
Rezultat reagovanja
457
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Ryzen 2600 / Noctua U12S
Motherboard:
MSI B450 Gaming Carbon Pro AC
RAM:
Corsair Vengeance RGB PRO (2 x 8GB) 3200MHz CL15
VGA & cooler:
ROG STRIX-GTX1080-A8G-GAMING
Display:
Dell P2312H, ViewSonic XG2401 144hz
HDD:
120GB SiliconPower Slim S55 + SAMSUNG F3 ST1000DM005/HD103SJ 1TB 7200rpm
Sound:
Genius gx gaming sw-g 2.1 , HyperX Cloud Flight
Case:
Fractal Design Define C - Window
PSU:
Seasonic M12II-620 EVO
Mice & keyboard:
Logitech G703 wireless & Redragon Kumara
Internet:
MTS 20/4
OS & Browser:
Windows 10 Pro
Screenshot (53).png

Niste morali bas najpopularniji server :d
 

Ribar

Newcomer
Učlanjen(a)
24.08.2019.
Poruka
4
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Ribar
Da, predug je queue na Firemaw-u.
Zato smo se prebacili svi pre par dana na Ashbringer. Tu je taman populacija, a i veliki je player pool ljudi iz regiona.
 

Ribar

Newcomer
Učlanjen(a)
24.08.2019.
Poruka
4
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Ribar
Pozdrav,

S obzirom da nam se leto polako blizi ponovo otvaramo recruitment za ljude koji bi se uklopili u nas mentalitet i atmosferu.

Uredno cistimo ceo content od 6. nedelje release-a

BWL smo ocistili sa jednim wipe-om prvi raid, drugi je vec bio bez wipe-a.

Raidujemo Nedeljom od 19:00

Svi zainteresovani mogu poslati prijave na [email protected] ili nas kontaktirajte "in game" za sva pitanja.

Pozdrav :welcome:
 

Ribar

Newcomer
Učlanjen(a)
24.08.2019.
Poruka
4
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Ribar
Pozdrav,

S obzirom da uskoro izlazi poslednji patch za Classic sa Naxxramas raidom otvaramo ponovo recruitment za nekoliko dobrih igraca koji imaju zelju da igraju Naxx u prijatnoj atmosferi do izlaska TBC-a.

Raidovi su nedeljom i sredom od 19:00. Speed run jednom mesecno kada je DMF up.

Nas BWL: Nas AQ : Warcraft Logs - Combat Analysis for Warcraft
Discord: Join the EON Discord Server!

Pozdrav
 
Vrh