• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Visestruko preimenovanje

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.946
Rezultat reagovanja
142
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
Imam folder Only Fools and Horses i u njemu imam 65 fascikli tipa Only Fools and Horses S01E01, Only Fools and Horses S01E02, Only Fools and Horses S01E03....
Hocu sve to da narezem na DVD diskove ali mi je potrebno da mi se film i prevod isto zovu, tj. da se zovu:
Only Fools and Horses S01E01.avi i Only Fools and Horses S01E01.srt u folderu Only Fools and Horses S01E01
Only Fools and Horses S01E02.avi i Only Fools and Horses S01E02.srt u folderu Only Fools and Horses S01E02
itd itd...

Jel ima nesto od postojeceg softvera da mi ubrza ovaj roces jer nemam zivaca sad otvarati 65 foldera da bih preimenovao po dva fajla u njemu..

:wave:
 

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.946
Rezultat reagovanja
142
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
Uradih vec sa FileBoss..
Nisam imao batch nego sam svaki folder posebno..
Da sam mu nacin za preimenovanje <folder>.<ext> i isao sekvence CTRL+A/CTRL+R/Enter/Tab/Strelica dole/Tab/CTRL+A/CTRL+R/Enter/Tab/Strelica dole/Tab/CTRL+A/CTRL+R/Enter/Tab/Strelica dole/Tab/CTRL+A/CTRL+R/Enter/Tab/Strelica dole/Tab i td itd..
ve u svemu, zavrsih za par minuta..

Ako vec neko nadje bezbolniji, one-click metod, nek napise.. :wave:
 
Vrh