• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

USB 3.0 Prednji Panel - Help

Bole001

PCAXE Member
Učlanjen(a)
14.07.2017.
Poruka
111
Rezultat reagovanja
23
Moja konfiguracija
Pozdrav ljudi.

Potreban mi je USB 3.0 prednji panel, smara me vise da se zavlacim pozadi kucista, zbog USB 3.0 porta, pa bih kupio i instalirao napred, nije bitno da l' je 3.5 ili 5.25 incha.

Potreban mi je panel sa samo 2x 3.0 porta, nista vise.

Ono sto me buni, jeste, da neki paneli sa samo 2x USB 3.0 porta dolaze sa stampom, a neki direktno na kabl. Zbog cega je potrebna stampa za samo 2x USB 3.0 porta, ako je napajanje na USB 3.0 portu na maticnoj ploci (19/20 pin) sasvim dovoljno?

Ono sto hocu da pitam, da li da uzmem USB 3.0 prednji panel x2 porta sa ili bez stampe, i koja je razlika?

Ok je, ako ima vise portova, pa je potrebna stampa i dodatno napajanje, kako bi mogli svi portovi da se koriste istovremeno, ali ne kontam zasto je stampa potrebna za samo 2x USB 3.0 porta?

Pitanje je skroz tehnicke prirode, pa bih hteo i odgovor u skladu sa time.


P.S. Ima ovde par ljudi, cije misljenje cenim i postujem, samo je pitanje da li imaju volju i vremena da mi odgovore. Nadam se da sam bio jasan u vezi sa pitanjem.
Ostale molim, da ne komentarisu ako se ne razumeju, ili ako komentar nema veze sa ovim pitanjem.

Hvala.
 
Vrh