• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Unexpected turn of events.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Igoritza

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
290
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom 9850 BE + modded Intel stock cooler
Motherboard:
DFI LP UT 790FX-M2R
RAM:
2x2GB Kingston @1033Mhz
VGA & cooler:
Gainward 4850
Display:
LG L222WS
HDD:
Samsung 250Gb
Sound:
Bernstein audio module (uz plochu)
Case:
Blueberry Igoritza edition
PSU:
LC Power 550W
Optical drives:
Mrtvi Optiarc
Mice & keyboard:
Logitech UltraX Premium + Logitech RX1000
Internet:
SBB
OS & Browser:
Windows XP SP3
Other:
home made astal, mnogo gotivan
Eo me. da razjasnim par stvari odma, posto me mrzi da idem na report dugme a i uvek kad ga pritisnem osecam se kao snitch.

ovde sam zapoceo sasvim lepo, onda se posvajdao sa Shiki-jem, prezirao Ivketa, i imao nesporazum sa Misko78 za koji mi i dan danas krivo, nadam se da nema zle krvi tu.

poslednjih godinu dana, od kako sam kreno da trgujem sa kinom, na jednome drugom forumu su me oznacili kao genetski miks del boja i hitlera, pa je bio i famozni Blueberry slucaj gde sam dobijao warn-ove i banove za stvari za koje je na kraju ispalo da sam u pravu, a da je doticni Blueberry prevario 100+ korisnika u srbiji.

u medjuvremenu je taj forum postao pseudo-Apple forum sa elitistickim klasifikacijama, de sam u skorije vreme skapirao da nisam otvorio "new posts" jedno poduze vreme, iz manje vise sada nebitnih, ali konkretnih razloga.

stabilan IT forum gde cu pre svega da se informisem, ucim, i citam (da, ja zapravo to radim najvise na HW /SW sajtovima) mi treba, regularna doza.

videh sad u pretrazi da sam spomenut u par navrata, ali sve drugarski, te ako se i sada zvanicno slazete da se ponovo prodruzim forumu, tu sam.


u isto vreme, ostavljam opciju da neki naredni postovi budu "wall of shame" ako sam nekad nekoga uvredio, zavrno, ili mu jednostavno smetao, svestan sam da me neki ljudi bukvalno zamislhjaju ovako:




u svakom slucaju, veliki pozdrav svima na forumu!
 

Steamroller

Moderator
Učlanjen(a)
22.01.2011.
Poruka
9.655
Rezultat reagovanja
17
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i7 2600K @4.8 w/HT CM Nepton 280L
Motherboard:
Gigabyte Z77X-UP7
RAM:
4x4Gb Patriot @1866MHz
VGA & cooler:
ASUS 280X + Morpheus + 2x NF-F12
Display:
2x Dell U2312HM
HDD:
Samsung 840 Evo 120GB
Sound:
Integruša
Case:
HAF XB
PSU:
Seasonic SS-620GM
Mice & keyboard:
CM Storm Recon White + Genius Imperator
Internet:
Cable 20/2
OS & Browser:
Win 7 64bit
Other:
Fluffy Cat and Dog
Oh noes! :troll:
 

Beagle

PCAXE News Guru
Učlanjen(a)
20.01.2010.
Poruka
1.480
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AthlonII X4 620 @1.225v, Hyper 412 Slim
Motherboard:
Gigabyte M720-US3
RAM:
2x2GB Patriot Viper + 2x2GB GEIL Black Dragon CL5-5-5-15 @800 @1.8v
VGA & cooler:
Gigabyte GF9500GT 1GB (750/1850/500), CoolViva Z1
Display:
LG L204WS
HDD:
Patriot Pyro 60 GB, WD5001AALS
Sound:
Creative Audigy 1, Altec Lansing ATP3, Beyerdynamic DTX-710
Case:
Lian Li PC-S80 Black, 2xScythe SlipSream, 1x Turbine Master 800RPM
PSU:
OCZ StealthXStream 500W (Scythe S-Flex ventilator)
Optical drives:
Optiarc DVD-RW
Mice & keyboard:
Microsoft sidewinder X5, Roccat Taito, Logitech K120
Internet:
Cable
OS & Browser:
Win 7x64 SP1
Other:
Audigy front panel
Mene iskreno zanima dokle si stigao sa onim vozilom sto si pravio? :)
 

R_U_S

Banned
Učlanjen(a)
03.04.2009.
Poruka
117
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Athlon64 X2 3800+@3GHz-Cooler Master Hyper 212 , Aerogate 1-----Turion64 1.6GHz
Motherboard:
Biostar A78XA-A2T-AMD-Ati RD770-----Acer Aspire 9300
RAM:
2x1Gb Kingston VR@1GHz-5-4-4-12 -----2xGB DDR2 SODIMM
VGA & cooler:
Asus TOP EAH 3870 512Mb, Apache Voodoo2 12Mb, Matrox MGA200-----GeForce 7300go
Display:
Asus TOP EAH 3870 512Mb, Apache Voodoo2 12Mb, Matrox MGA200-----GeForce 7300go
HDD:
2xWD 640Gb RAID 0-----2.5" Hitachi 120Gb
Sound:
Creative Audigy 2, Altec Lansing 5100 Realtek ALC 883
Case:
Chieftec Dragon DX-01WD
PSU:
LC Power 550Wt
Optical drives:
HP DVD630i, LiteOf DVD-----TSST Corp DVD-RW
Mice & keyboard:
Logitech: RX1500, RX250, ...
Internet:
ADSL
OS & Browser:
WinXP professional
Da bre, hoćemo više informacija o drvenomobilu :)
 

FantomX

GPU Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
4.849
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
iMac 24"
Other:
¿ʞɔnɟ əɥʇ ʇɐɥʍ
Ja sam spremam da uradim chip tuning za drvenomobil :d

Dobrodosao, ne znamo ni gde si isao :D
 

Никола

Shop manager
Učlanjen(a)
05.09.2011.
Poruka
848
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Pozdrav. :wave:
 

Igoritza

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
290
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom 9850 BE + modded Intel stock cooler
Motherboard:
DFI LP UT 790FX-M2R
RAM:
2x2GB Kingston @1033Mhz
VGA & cooler:
Gainward 4850
Display:
LG L222WS
HDD:
Samsung 250Gb
Sound:
Bernstein audio module (uz plochu)
Case:
Blueberry Igoritza edition
PSU:
LC Power 550W
Optical drives:
Mrtvi Optiarc
Mice & keyboard:
Logitech UltraX Premium + Logitech RX1000
Internet:
SBB
OS & Browser:
Windows XP SP3
Other:
home made astal, mnogo gotivan
projekat drvenomobil je na pola! nasao sam realtivno jednostano resenje, sa sve brzinama: skinuo sam sa starog tomos BT-a neki agregat, sa sve razbusenim cilindrom, i namestio sam na konstrukciju na koju ce tockovi. sajlu od gasa i kvacila sam izvukao do napred da eventualno nastelujem gas, a za menjac imam ideju kako da napravim da rucica ili nozica promene. osovina zadnja se rola, dakle ovo ce da ide sigurno, samo jos volan da osmislim, mada nisam imao vremena zbog kine i slicno.

u medjuvremenu sam napravio astal za stondzu pa ko oce do ostruznice na prolece da opalimo turnir :)
 

blackmore1911

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
07.02.2010.
Poruka
5.025
Rezultat reagovanja
2.401
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
BLAIDD DRWG
CPU & cooler:
Intel® Core™ i7-7700K [DE-LIDDED] @ 4.9GHz w/ EKWB EK-Supremacy Evo Elite Edition
Motherboard:
Asus PRIME Z270-A
RAM:
Kingston HyperX Predator Black 16GB (2x8GB) 3466MHz DDR4 CL16
VGA & cooler:
Inno3D GeForce GTX1080 Twin X2 HerculeZ 8GB GDDR5X
Display:
Alienware AW2518HF [240Hz] × LG 24GM79G [144Hz]
HDD:
Samsung 850 EVO 2.5" 250GB × Western Digital RED 1TB
Sound:
FiiO K5 Pro + beyerdynamic Custom Studio & Sennheiser HD515
Case:
Lian Li PC-O11 Dynamic DW w/ 3 x Corsair LL120 × Phobya G-Changer v.2 280/60mm w/ 2 x Corsair ML140
PSU:
Seasonic FOCUS Plus Series SSR-750FX 750W 80+ Gold
Mice & keyboard:
Razer Deathadder Elite @ SteelSeries QCK Heavy × Razer Huntsman Elite
Internet:
SBB 300/30 Mbps
OS & Browser:
Windows 11 & Opera GX
Other:
iPhone 15 Pro Max 256 GB Midnight Green, EK-XTOP Revo D5 × EK-RES X3 250, Mayhems Ultra Clear Tubing
Welcome back to the dark side.
 

Villy

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
08.08.2009.
Poruka
1.717
Rezultat reagovanja
5
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Toshiba i5 6200U, GTX930M, 16GB, 256GB SSD
CPU & cooler:
i5 6600K + EKWB Predator 240
Motherboard:
AsRock Z170 Extreme 4
RAM:
16GB@2400 DDR4 Kingston Black Fury
VGA & cooler:
Gigabyte GTX1060 OC 6G
Display:
BenQ 2420HDB + Sony 55x8507 4K, Android,
HDD:
Samsung 850 Evo 128+Green 2TB+ 2x Green 1TB
Sound:
Xonar DSX+4562OP AMP+XonarU7+Altec MX5021+Microlab SOLO 6C
Case:
MS black widow
PSU:
Thermaltake 730W modular
Optical drives:
Samsung Full black
Mice & keyboard:
Razor Mamba+Chroma
Internet:
ADSL
OS & Browser:
Win10
Other:
BMW Series 4 M package 2015, Note 5, DeskJet 4530, Oppo HA2 DAC + Kef M500, PS4 Pro
Dok Igoritza skalapa dreveni auto, mi u FAS-u smo sklopili prvi noviautomobil koji je Srbija proizvela u poslednjih 40 godina. Probni i prvi primerak sišao sa trake dan :) Prelep je :)

OT: Igoriza we want ditejls :P
 

Beagle

PCAXE News Guru
Učlanjen(a)
20.01.2010.
Poruka
1.480
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AthlonII X4 620 @1.225v, Hyper 412 Slim
Motherboard:
Gigabyte M720-US3
RAM:
2x2GB Patriot Viper + 2x2GB GEIL Black Dragon CL5-5-5-15 @800 @1.8v
VGA & cooler:
Gigabyte GF9500GT 1GB (750/1850/500), CoolViva Z1
Display:
LG L204WS
HDD:
Patriot Pyro 60 GB, WD5001AALS
Sound:
Creative Audigy 1, Altec Lansing ATP3, Beyerdynamic DTX-710
Case:
Lian Li PC-S80 Black, 2xScythe SlipSream, 1x Turbine Master 800RPM
PSU:
OCZ StealthXStream 500W (Scythe S-Flex ventilator)
Optical drives:
Optiarc DVD-RW
Mice & keyboard:
Microsoft sidewinder X5, Roccat Taito, Logitech K120
Internet:
Cable
OS & Browser:
Win 7x64 SP1
Other:
Audigy front panel
@Villy

Koji novi automobil ce se praviti u Zastavi?
 

c-p-r

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
23.04.2009.
Poruka
1.976
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Florida je sisla kao nov automobil osamdesetih iako je projekat kasnio godinama... ali nije 40 godina. ;)
 

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.946
Rezultat reagovanja
142
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
:welcome: back to :sekira:
 

Villy

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
08.08.2009.
Poruka
1.717
Rezultat reagovanja
5
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Toshiba i5 6200U, GTX930M, 16GB, 256GB SSD
CPU & cooler:
i5 6600K + EKWB Predator 240
Motherboard:
AsRock Z170 Extreme 4
RAM:
16GB@2400 DDR4 Kingston Black Fury
VGA & cooler:
Gigabyte GTX1060 OC 6G
Display:
BenQ 2420HDB + Sony 55x8507 4K, Android,
HDD:
Samsung 850 Evo 128+Green 2TB+ 2x Green 1TB
Sound:
Xonar DSX+4562OP AMP+XonarU7+Altec MX5021+Microlab SOLO 6C
Case:
MS black widow
PSU:
Thermaltake 730W modular
Optical drives:
Samsung Full black
Mice & keyboard:
Razor Mamba+Chroma
Internet:
ADSL
OS & Browser:
Win10
Other:
BMW Series 4 M package 2015, Note 5, DeskJet 4530, Oppo HA2 DAC + Kef M500, PS4 Pro
NIje u zastavi beagle, zastava više ne postoji, tj postoji alikao fiktivna grupa, koaj zapošljava stranačke vojnike i daje im basnoslovne plate na račun građana Srbije.

U FIAT-u, tačnje FIAT AUtomobili Srbija (aka FAS) je već sklopljen nov model juče, tačnije prvi njegov primerak. Auto nosi znak FIAT-a i prleep je, videćete već ;)

A što se igrotize tiče, ja kapiram da je neko isključiv, ali trajno. Nemam nameru da te uvredim Igore, nego nije mi jasno, je i na benchu i na sekiri pljuješ po forumima i modovima, pa posle ližeš. Meni je zanimljivo kad si ti tu, nemoj da me shvatiš pogrešno :), ali ako se opet desi neka "i don't wanna play with U anymore" situacija, mislm da te niko neće shvatati za ozbiljno.

Welcome back one more time :)
 

Igoritza

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
290
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom 9850 BE + modded Intel stock cooler
Motherboard:
DFI LP UT 790FX-M2R
RAM:
2x2GB Kingston @1033Mhz
VGA & cooler:
Gainward 4850
Display:
LG L222WS
HDD:
Samsung 250Gb
Sound:
Bernstein audio module (uz plochu)
Case:
Blueberry Igoritza edition
PSU:
LC Power 550W
Optical drives:
Mrtvi Optiarc
Mice & keyboard:
Logitech UltraX Premium + Logitech RX1000
Internet:
SBB
OS & Browser:
Windows XP SP3
Other:
home made astal, mnogo gotivan
da ti objasnim to, rado:

ivke76 je po mom mishljenju najeci luzer na internetima, nesto poput debelog sirnemanjapro, ljudi koji su zadnji put videli svoju patku pre 15 godina, u ogledalu. taj isti ivke je bio ovde regularan, na malom broju korisnika, pa mi je bilo pomalo jadno da ga gledam ama bas svugde, jednostavno ga ne podnosim.

Shiki je ispao mangup koji mi je pretio, a bio moderator.

sa misko78 sam se posvadjao, jer sam ishitreno i instinktino odreagovao na temi, gde i danas mislim doduse da sam bio u pravu, nabolo se da je mod ekipa odlucila da brise "hvala ti" postove upravo na mom konkretno postu, na trecoj strani teme, valjda mi takav usud.

sto se benchmark-a tice, nista tamo nije bilo sakriveno - jedini normalni moderatori su zapravo Weasel i Kutija, za koje sam priznao da sam sa pocetka registracije promenio mishljenje, jer ih nisam gotivio. i to jasno napisao. zapravo smatram da sam jedini imao kohones da kazem neke stvari direktno milanbb-u, nemanji, i tako nekima, i u poslednjem postu nex999, jer im ljudi cute iz straha. zadnjih godinu i nesto zaista postade zulumcarski forum. a sve to na konto njihovog Apple fanboy-izma i elitistickog ponasanja. valjda ja jedini nisam zaboravio koliko se taj nemanja izblamirao sa onom izjavom za ATI, to je bio najveci srpski IT facepalm u istoriji.

i da napomenem - ja uzsno gotivim benchmark. ali to se redovno permutuje sa benchmark upravom, sto ljudi vazda ne kapiraju - glavna okosnica foruma su njegovi clanovi, a ne njegova uprava. tamo ima brdo gotivnih faca, OTAC, boris lozac, vgagi, i ostali. meni su ti ljudi "benchmark", a ne njegovi moderatori. samo jos da oni to skapiraju ... ;)
 

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER
A sad jos odgovori sto te je Shiki isprozivao???Shiki sigurno nije reagovao na prvu loptu, tako da imao si i ti tu svog udela, takodje nije ti pretio javno nego preko pm-a, i koliko sam ja upoznat, nije ti pretio kao moderator, vec kao osoba, znaci licno ispred sebe, a ne ispred foruma niti bilo cega, to sto je neko moderator, ne znaci da treba da dopusti da ga svako proziva, gazi i ostalo, samo zato jer "eto, on je moderator"... Druga stvar, kao sto ti je Villy rekao, vrdas cas tamo cas amo, ko malo dete, kad ti tata kaze nesto sto ti nije po volji, ti ides kod mame, kad mama kaze ti trcis kod tate... . Treca stvar i finalna, sa kim god da si se pop**kao, koga god da si naduvao i slicno, ko god ti ide na zivce ma iz kog god razloga smesno je i detinjasto da ga ogovaras iza ledja, jer tu ne blamiras njega, vec spustas sebe ;), i ma koji god da je razlog sto si dosao sa bencha ovde, ili ako se opet vratis sa sekire na becnh, nemoj da pljujes javno, jer em ispada da pljujes iza ledja, em ispadas licemer u ocima drugih ljudi,em je jako ruzna osobina... Sve sto imas da kazes nekome, kazi mu u lice,, tj u ekran na msn-u ili na njegovom forumu, a ne iza ledja... Ili ako te neko pita nesto, objasni mu preko pm-a

Ovo ti je samo dobronameran savet sa moje strane, a ti ako hoces prihvati ga, ako neces ili ne zelis, ne moras- opet dobro
 
Poslednja izmena:

Steamroller

Moderator
Učlanjen(a)
22.01.2011.
Poruka
9.655
Rezultat reagovanja
17
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i7 2600K @4.8 w/HT CM Nepton 280L
Motherboard:
Gigabyte Z77X-UP7
RAM:
4x4Gb Patriot @1866MHz
VGA & cooler:
ASUS 280X + Morpheus + 2x NF-F12
Display:
2x Dell U2312HM
HDD:
Samsung 840 Evo 120GB
Sound:
Integruša
Case:
HAF XB
PSU:
Seasonic SS-620GM
Mice & keyboard:
CM Storm Recon White + Genius Imperator
Internet:
Cable 20/2
OS & Browser:
Win 7 64bit
Other:
Fluffy Cat and Dog
Nisi uzeo u obzir da može i na nekom trećem forumu da pljuje oba foruma koji se spominju. :D
 

Igoritza

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
290
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom 9850 BE + modded Intel stock cooler
Motherboard:
DFI LP UT 790FX-M2R
RAM:
2x2GB Kingston @1033Mhz
VGA & cooler:
Gainward 4850
Display:
LG L222WS
HDD:
Samsung 250Gb
Sound:
Bernstein audio module (uz plochu)
Case:
Blueberry Igoritza edition
PSU:
LC Power 550W
Optical drives:
Mrtvi Optiarc
Mice & keyboard:
Logitech UltraX Premium + Logitech RX1000
Internet:
SBB
OS & Browser:
Windows XP SP3
Other:
home made astal, mnogo gotivan
ne moze pre svega, da bude dobronameran savet, ako si ulozio ovoliko emocija. ne znam dal ti je to stil pisanja, ali si napravio uzasno puno gresaka zasnovanih na falicnoj percepciji socijalnih odnosa.


A sad jos odgovori sto te je Shiki isprozivao???Shiki sigurno nije reagovao na prvu loptu, tako da imao si i ti tu svog udela, takodje nije ti pretio javno nego preko pm-a, i koliko sam ja upoznat, nije ti pretio kao moderator, vec kao osoba, znaci licno ispred sebe, a ne ispred foruma niti bilo cega, to sto je neko moderator, ne znaci da treba da dopusti da ga svako proziva, gazi i ostalo, samo zato jer "eto, on je moderator"...
stani, cekaj, covece. sad ti nemoj da se uvredis, ali ovo kao da je napisao Shiki-jev PR, licno.

pretio mi je zato sto sam u afektu rekao da je taj neko ko mi je obrisao post buudala. napisao, i imam i dalje u inbox-u: "potrudi se da mi ne odgovoris bezobrazno na poruku, inace cu ja ovo i ono, mrzi me da se sechem da dolazim do zarkova" (pritom nisam ziveo u zarkovu).

ti si zapravo sad, BEGINER, uprao opravdao pretnju bilo kakve vrste. :) ne znam dal si svestan toga. tvoja logika je, diretkno izvuceno iz ovog posta:

1. ako te neko nervira
2. ako ti je neko rekao nesto lose na internetu
3. ako si ti moderator foruma, povrh stavke jedan i dva(ZABOGA!)

onda, mozes, NE kao moderator, vec kao OSOBA, da mu pretis, preko inbox-a foruma, na kom si moderator .. ? :)

zaista, skrecem temu sad sa sebe, idi preispitaj svoj moralno socioloshki kodeks. ovo quote-ovano odozgor' je diretkno napisano iz gajbe Cece Velickovic Raznatovic.

Druga stvar, kao sto ti je Villy rekao, vrdas cas tamo cas amo, ko malo dete, kad ti tata kaze nesto sto ti nije po volji, ti ides kod mame, kad mama kaze ti trcis kod tate...
zasto kazes da neces da se uvredim, a pravis analogije koje imaju za cilj da osramote sagovornika ? :)

i pre svega, UMES li da citas, sa razumevanjem ? evo malo u tvom stilu: kad se uci engleski, profesori insistiraju maloj deci na "reading with comprehension", dakle - citanje sa razumevanjem.

a da odgovorim na tvoju uvredljivu analogiju, jer vidim da nije bilo dovoljno jasno napisano, probaj sad "with comprehension":

Benchmark forum je najbolje srpsko IT mesto. benchmark forum NIJE najbolje srpsko IT mesto zbog uprave koja vodi taj forum, vec zbog podosta faktora (vreme osnivanja, aktuelni clanovi, kvantitet foruma)

u isto vreme, taj isti Benchmark forum, GUBI na kvalitetu, jer moderatori nemaju zdrav razum te dovozljavaju fanboy-izam, elitizam, i selektivno obavljanje duznosti (privilegovani clanovi, kao los primer ostalim clanovima)

Nikakav "tata" meni nije rekao da nesto ne moze, sam sam odlucio da mi tamo ne odgovara, otud i moj trazeni permaban. dakle - TRAZIO SAM permaban.

e sad, ko papagaj da se ponovim - zbog shiki-ja mangupa, i ivketa uzasno dosadnog iskompleksiranog coveka ovde nisam dolazio. silom prilika sam naleteo na stranicu sajta: Kuda ide fizika elementarnih čestica? - nesto sto me zanima na svoju ruku, te sam naleteo i na Animan-a na MSN-u, i popricao sa njim o stanju na forumu. i rekao mu da ne dolazim, niti cu, zbog ove dvojice meni iritantnih osoba. onda saznah da pomenuti ne dolaze na forum vec duze vreme. a sve i da dodju, vise nije situacija tako "zgusnuta" jer ima podosta drugih clanova te bilo ko moze da ide na Ignore.


Treca stvar i finalna, sa kim god da si se pop**kao, koga god da si naduvao i slicno, ko god ti ide na zivce ma iz kog god razloga smesno je i detinjasto da ga ogovaras iza ledja, jer tu ne blamiras njega, vec spustas sebe ;), i ma koji god da je razlog sto si dosao sa bencha ovde, ili ako se opet vratis sa sekire na becnh, nemoj da pljujes javno, jer em ispada da pljujes iza ledja, em ispadas licemer u ocima drugih ljudi,em je jako ruzna osobina... Sve sto imas da kazes nekome, kazi mu u lice,, tj u ekran na msn-u ili na njegovom forumu, a ne iza ledja... Ili ako te neko pita nesto, objasni mu preko pm-a
OPET citanje bez razumevanja. IZA LEDJA ?!? ja, Igoritza, iza ledja, pricam o nekom ... ?

prvo - ova tema je javna. ne znam kako si mislio da ja ovime nekome pricam "iza ledja" kad ovo moze da procita i Ngowa iz Zimbabwe-a. drugo - SVIMA I SVAKOME ovde, tamo, onamo i onuda, govorim sve diretkno, ne chak ni sa PM< nego ako hoce, svi da vide.

fokus, na ovo:

nemoj da pljujes javno, jer ispada da pljujes iza ledja
molim te, dobro razmisli o smislenosti ove recenice.


drugo - ako obratimo paznju dal sam nekome rekao nesto fiktivno iza ledja, u tvojoj percepciji gde iza ledja znaci "na drugom forumu", morao bi da budes veomaaa svestan pre nego sto krenes subliminalno da me vredjas, da NIKAD na Benchmark-u nisam napisao PCAXE, niti pomenuo njegove clanove, kao sto ni jednu jedinu ovde iznetu star nisam izostavio na samom Benchu. daj da pokusam da ti objasnim, jer mi deluje da si se zbunio:

sve lose sto sam imao da kazem za bench, problemi samog foruma - pisao sam tamo prevashodno, Peci u Inbox i slcno. izmedju ostalog rekoh i ovde, jer sam priupitan za isto.

nista lose za PCAXE forum konkretno nisam napisao ni na jednom forumu. ovde ili tamo.

e sad, ostaje misterija kako si ti zakljucio da sam ja nekome nesto iza ledja, ali sobzirom da apsolutno nisam, neka ostane misterija.
 

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER
Vidi, ja da se rasrpavljam sa tobom i objasnjavam stvarno niti hocu, niti imam vreman da ih trosim na nebitne stvari. Rekao sam ti sta sam imao, i malo dete moze jasno da shvati iz mog posta sta sam hteo da kazem, ti ako ne razumes to je vec neka druga prica.
 

Diabolique

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.705
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
E5200
Motherboard:
P5Q
RAM:
2x2GB
VGA & cooler:
5770
Display:
DIY Projektor
HDD:
10001FALS, 10EACS, 10EADS
Sound:
Audigy@Z5500
Case:
Generic
PSU:
CM 450 RP
Optical drives:
Pioneer 215D
Mice & keyboard:
MS Natural 4000, MX1100R
Internet:
IKOM 2Mb
OS & Browser:
Win XP
Molim vas da sve vrste ovakvih diskusija nastavite preko PM.
 

c-p-r

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
23.04.2009.
Poruka
1.976
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
KOja kolicina gluposti, ovo je neverovatno. Zar bilo ciji "povratak" zasluzuje otvaranje teme na forumu?!

Zasto se iko trosi na ovo, ja da sam mod, ili admin ja bih odmah ovakve teme zatvarao, brisao zapravo. Guse forum u svakom pogledu. Podsecaju na nehigijenska naselja i slicno.
 

Diabolique

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.705
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
E5200
Motherboard:
P5Q
RAM:
2x2GB
VGA & cooler:
5770
Display:
DIY Projektor
HDD:
10001FALS, 10EACS, 10EADS
Sound:
Audigy@Z5500
Case:
Generic
PSU:
CM 450 RP
Optical drives:
Pioneer 215D
Mice & keyboard:
MS Natural 4000, MX1100R
Internet:
IKOM 2Mb
OS & Browser:
Win XP
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh