• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Telefon do 250-330€

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Green9

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
14.03.2017.
Poruka
31
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Poz sekiraši, planiram u maju da kupim neki smartphone na KP-u, nov ili polovan(polovan da je u solidnom stanju ispod 10 meseci korišćenja), jedini kriterijum je da ima dobru kameru, jer sam fanatik za slikanje, čitao sam ovde ostale teme o predolzima koje ste davali i svuda sam pročitao s7(nemam pare za njega), i nexus 6p(da kazem odmah, ne bih 6p, zato sto je iz 2015, ja bih telefon iz 2016) evo da suzim izbor, LG G5, Huawei P9, Honor 8, Xperia XZ...ko ima najbolju kameru (Znači prednju, zadnju, low light, indoor light, macro shot, video mi nije bitan, samo da ima slow-mo) koji mi preporučujete najviše od ova 4? Ja mislim da je to lg g5, nadam se da se ne varam(i da vam kazem odmah da mi se build quality sviđa kod lg g5, nije nesto lep, ali mi izleg nije ni bitan, samo da je brz sa dobrom kamerom, a pritom ima 2k rezoluciju naspram ova 3 koji imaju full hd), preporukee ? hvala unapred..pozz :) :) :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh