• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

tehincki problem pri gamingu

Kenan_vkl

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
18.11.2022.
Poruka
33
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
Izvinjavam se ako sam promasio temu,ali ovako:
komp mi je ryzen 5 3600
kartica gtx 1650 4gb ddr6
napajanje 520w corsair
ram 16gb dual channel 2.666

problem je u vezi igrica,u igricama imam tipa 120fps a igrica mi radi kao da imam 52fps...kad upalim vsync zakljuca mi fps na 60 i igrica mi radi smooth kao po loju..zanima me zasto mi se to desava
odjednom je pocelou zadnje vrijeme
monitor mi jeste 60hz al i prije mi se to nije desaval..sad bukvalno svaku igricu moram igrati sa vsync,sto me smara iskreno..znaci komp mi gura 120fps,al radi kao da imam 38 45 fps primjer..
zanima me samo da li neko zna do cega moze da bude i neki savjet...igrica mi ne laga,nego ne znam kako da objasnim kao pomjeram mis lijevo desno smeta mi ocima bas se primjeti da nije smooth da nije igrivo
a fps mi je stabilan preko 100 i ne sjecka i nista...hvala svima
 

Arixyy

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
16.01.2023.
Poruka
34
Rezultat reagovanja
16
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
I3 10105F lc cc 124
Motherboard:
ASRock b560 Steel Legend
RAM:
Kingston Fury Beast 2x8gb 3200mhz
VGA & cooler:
GTX1650 OC ASUS
HDD:
SSD KINGSTON M.2 500GB
Sound:
REDRAGON ARES
Case:
NZHT H510
PSU:
IG MAX 600W 5600 SIXTUS
Mice & keyboard:
LOGITECH G102
Internet:
Exe net optika
OS & Browser:
WINDOWS 11
Izvinjavam se ako sam promasio temu,ali ovako:
komp mi je ryzen 5 3600
kartica gtx 1650 4gb ddr6
napajanje 520w corsair
ram 16gb dual channel 2.666

problem je u vezi igrica,u igricama imam tipa 120fps a igrica mi radi kao da imam 52fps...kad upalim vsync zakljuca mi fps na 60 i igrica mi radi smooth kao po loju..zanima me zasto mi se to desava
odjednom je pocelou zadnje vrijeme
monitor mi jeste 60hz al i prije mi se to nije desaval..sad bukvalno svaku igricu moram igrati sa vsync,sto me smara iskreno..znaci komp mi gura 120fps,al radi kao da imam 38 45 fps primjer..
zanima me samo da li neko zna do cega moze da bude i neki savjet...igrica mi ne laga,nego ne znam kako da objasnim kao pomjeram mis lijevo desno smeta mi ocima bas se primjeti da nije smooth da nije igrivo
a fps mi je stabilan preko 100 i ne sjecka i nista...hvala svima
Ako ti se ne desava to u drugim igricama pokusaj da je reinstaliras
 
Vrh