• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

SilverStone predstavlja slim form factor kućište FTZ01

PCAXE_news

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
28.07.2009.
Poruka
5.802
Rezultat reagovanja
414
Moja konfiguracija


Kompanija SilverStone je početkom 2014. godine na tržište plasirala RAVEN slim form factor kućište pod nazivom RVZ01 sa dizajnom inspirisanim izgledom gejmerskih konzola, a ovaj model sada prati još jedno slično slim HTPC/desktop kućište - FTZ01 – prvenac nove Fortress Z linije.

Fortress Z kućišta, uključujući postojeći FTZ01 model, biće namenjena entuzijastama koji preferiraju slim form factor kućišta, izrađena u potpunosti od metala. Novo FTZ01 kućište, kao i njegov prethodnik RVZ01, primenjuje posebno dizajnirane ventilatore i može da primi grafičke karte dužine do 330mm i CPU kulere visine do 83mm.


Opširnije...
 

3pac

PCAXE Member
Učlanjen(a)
19.10.2012.
Poruka
161
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Vrhunsko kućište, po izradi, estetici, dimenzijama. Jedina mana mi je prisustvo mrežastog metala na pregibu, koji će skupljati prašinu i što nema filtera na kružnom otvoru u visini usb ova. Na geizhals at, cena je 135 evra
 
Poslednja izmena:
Vrh