• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Sapphire theatrix 550 PRO PCI PROBLEM!!!

agresorgsp

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
22.11.2009.
Poruka
59
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Ryzen 7 5700G@Coolermaster ML360R RGB@soon Intel Core i7 10700F
Motherboard:
ASUS B450-PLUS GAMING@soon ASRock Z590 Steel Legend
RAM:
4x8GB 3600Mhz Adata XPG RGB
VGA & cooler:
VEGA@5700G
Display:
Samsung QE55Q60AAUXXH 4K 60Hz 55"
HDD:
Samsung 1TB SSD 980 PRO + 4x4TB WD Red@RAID 1 on Qnap TS-431
Sound:
Logitech Z906 5.1@ASUS Xonar DX
Case:
Thermaltake Core P5 Green@soon Thermaltake DistroCase 350
PSU:
Seasonic 750W Snow White 80+ Titanium!
Mice & keyboard:
Razer Blackwidow V3 RGB@Logitech MX Master 2S
Internet:
Cable SBB 600/60 Mb/s
OS & Browser:
Windows 10 Pro x64 Waterfox
Other:
Iphone 13 Pro Max 256GB
Pozdrav svima na forumu.juce i danas ceo da ovaj TV tuner mi oduze vreme i zivce pa da podelim muku mozda neko zna resenje:

TV tuner je proban na win xp , win7 i win8.1 kao i na dve masine intel P35/AMD K9N.

Problem je sledeci drajver se instalira bilo sa CD-a bilo sa net-a poslednji 9.7.Software je nemoguce naci originalni pa sam pokusavao sa christv nadje samo par kanala ali crno beli i kvalitet je los(SBB kablovska),media centar(iz win7) ne dozvoljava da izaberem srbiju kao region i ne nalazi kanale,MMC ati multimedia center 9.16(po netu vidim da 9.04 treba da radi sa tuner-om al ga nema nigde) ne vidi tuner i nece da startuje,dscaler se upali i kako izaberem tuner koji je nasao baca plavi ekran sa problemom "atinavrr"...

Ne znam dal je moguce da je TV tuner neispravan al s obzirom da daje neku sliku mislim da nije i da je neki SW problem te ukoliko neko zna resenje istog zamolio bi za pomoc jer mi je mnogo vremena oduzeo a i dalje nista nisam uradio...

Takodje prilokom skeniranja kanala stavljen je PAL B(ne NTSC) ali nekako mi se cini kao da je NTSC samo ukljucen i da zato pravi problem.Hvala jos jednom svima unapred

PS.kartica je pre jedno 7-9 godina radila bez problema na Ikom-u.Slike same kartice u prilogu
 

Prilozi

Vrh