• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Samsung Galaxy I7500 pomoc

nikolic025

Newcomer
Učlanjen(a)
09.07.2010.
Poruka
3
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Pozdrav,gledao sam da li je izasao novi Android za ovaj aparat i koliko vidim jedini koji je izasao je 1.6.Da li neko moze da mi objasni postupak instalacije i svega potrebnog da bi se to uradilo.Hvala u napred.
 

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.946
Rezultat reagovanja
142
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
isti je postupak kao i flesovanje I5700 opisan ovde.
Samo sto se koriste drugi fajlovi (OPS, Boot, PDA, Phone i CSC). Odin i Samsung softver je isti kao i kod I5700....
 

nikolic025

Newcomer
Učlanjen(a)
09.07.2010.
Poruka
3
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Da li moze pomoc,posto sam skroz izvan te price,i znam da radim kako mi se kaze,ali da ja menjam nesto,tu sam veoma tanak.Jel mozes da mi prekopiras text sa uradjenim izmenama,i ako znas gde mogu da se skinu ti fajlovi koji mi trebaju.

Hvala.
 

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.946
Rezultat reagovanja
142
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
U attachmentu je OPS fajl za I7500.

Ovde je spisak svih FW-a.. sa download linkovima.. Mozda cete morati da se registrujete tamo, to vec ne znam..

Izvod iz tutorijala za I5700 (ostalo je sve isto kao i za I5700):

  • U polju Select OPS na dugmetu OPS dati putanju na Orion.ops !
    U polju Select Images to download na dugme BOOT dati putanju do bootloader fajla iz skinute arhive.
    U polju Select Images to download na dugme PHONE dati putanju do Phone fajla iz skinute arhive.
    U polju Select Images to download na dugme PDA dati putanju do PDA fajla iz skinute arhive.
    U polju Select Images to download na dugme CSC dati putanju do CSC fajla iz skinute arhive.
Ja nisam probao flesovanje, nemam I7500, ne vidim razloga da ovo ne funkcionise, ali ja moram da se ogradim, kao i u slucaju I5700, ja ne mogu snositi odgovornost za eventualnu stetu nastalu postupkom.
Radite na sopstvenu odgovornost ;)
 

Prilozi

Vrh