• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Samo da vas pozdravim...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Wiz

PCAXE Member
Učlanjen(a)
06.05.2009.
Poruka
564
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Ja stvarno više ne znam šta da napišem na ovom forumu a da ne bude obrisano. :(

OK, ja sam imao i razumevanja i sve, ali ovo je već prevršilo meru. Počnite još da mi brišete avatar i potpis pa da znam da sam na ovom boardu postao ono što je ZoNi bio na Benchu.

Pošto je bezmalo svaki drugi moj post na ovom forumu "moralno-politički nepodoban", onda ja, očito, ne umem da pišem poruke koje su u duhu pravila ovog foruma, te ću zato morati da se pozdravim sa vama.

Meni za bezmalo 15 godina na Internetu, za koje vreme sam učestvovao na desetinama i desetinama foruma i diskusija (što kao član, što kao mod, što kao admin), ukupno nije obrisano poruka na svim ostalim forumima zajedno (Bench included) koliko mi je obrisano samo na ovom forumu. Što je mnogo mnogo je!

Vašim "striktnim poštovanjem pravila" faktički ste oterali Audia, pa Igoricu, pa sad mene... Ako vi mislite da ćete tako, terajući ugledne članove, napraviti uspešan forum... Onda šta da vam kažem – neka vam je sa srećom!
 
Poslednja izmena:

mINUS

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.353
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II [email protected] + Prolimatech Megahalems
Motherboard:
Gigabyte GA-790XTA-UD4
RAM:
12GB DDR3 HyperX 1600
VGA & cooler:
MSI GTX660 Twin Frozr
Display:
Benq G2420HD 24"
HDD:
SSD 840EVO 250GB, 2x1TB Samsung
Sound:
Audigy 4 + Altec MX5021 + Sennheiser HD555@HD595
Case:
CM HAF932 + Zalman MFC1 Plus
PSU:
Chieftec APS-750C Modular
Optical drives:
Pioneer DVR-216D 20x DVD-RW
Mice & keyboard:
MS Sidewinder + Logitech ultraX
Internet:
30+ MGbit
OS & Browser:
Win 8.1 x64
Other:
Nexus 4
Mogu samo da ostavim ovo obavestenje, a Joe ili neko ko se vise razume u problem koji se desio ce po potrebi dati vise informacija.
 

ZoNi

Free SW Guru
Učlanjen(a)
25.04.2009.
Poruka
3.254
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
E, bre, Wiz, nemo' si se usudio da odeš! Si čuo? :)
 

dadoo

PCAXE Member
Učlanjen(a)
08.07.2009.
Poruka
736
Rezultat reagovanja
5
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Ryzen 5 1600 + Noctua NH-U12S
Motherboard:
Gigabyte Aorus GA-AX370-Gaming K5
RAM:
16GB G.Skill Ripjaws V DDR4 3000MHz
VGA & cooler:
Gigabyte GTX 750Ti
Display:
LG IPS224
HDD:
Samsung EVO 850 240GB (system) & 2x Seagate Skyhawk 10TB (storage)
Sound:
Sennheiser HD598
Case:
Fractal Design Define C + 3x Noctua NF-S12A ULN + 2x Noctua NF-A14 ULN
PSU:
Corsair HX450 + Mixer PC extenders "Noctua Edition"
meni se cini da je ovde doslo do nesporazuma :)
 

Wiz

PCAXE Member
Učlanjen(a)
06.05.2009.
Poruka
564
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Izgleda da je došlo do nesporazuma... Neke poruke su mi nestale bez ikakvog suvislog razloga, a nisam video obaveštenje o promeni servera. :(
 

Dekara

OC Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
575
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Ok, bitno je da smo razjasnili nesporazum. Thread necemo brisati za sada jer je moguce da jos neko nije procitao obavestenje ili video da mu neki svez post nedostaje.
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Na zalost deo baze postova je izgubljen, a nije nasha greshka, tj nismo imali apsolutno nikakvu kontrolu nad tim...:(
Nadam se da ne predstavlja problem da poruke opet napishete. A PCAXE administracija se izvinjava svim forumashima josh jednom..

:wave:

P.S. Dragi Wiz,
Trip i sujeta su ljude oterali sa foruma... Ljudima je daleko lakshe, da odmah nekoga optuze, da sklope prichu u glavi (kao ti sad), nego li da se pitaju kako je doshlo do nechega... Igoritza se koristio sa pogrdnim izrazima (koji mu uopshte ne priliche - dugo chitam njegove postove i nikada nije imao takav nastup) i vredjao bez ikakvog razloga, a podigla se frka oko premeshtanja postova iz svashtare... Kao da je ne znam shta se desilo... Ej :) Svashtara :D Boze mili... Pa mu je posle Shiki (moderator) u prepisci na PM pretio fizichkim kontaktom jer se osetio isprozivanim?! Ne zna se ko je nepristojniji tu bio... Igoritza je dobio penal, a Shiki je oproshteno jer mu je to prvi prestup i oproshteno mu je jer nije prvi nishta zapocheo, a mi na PCAXE se trudimo da prvog ko je zeznuo stvar sankcionishemo, dok drugog opomenemo. Dakle, gasimo uzrok, jer je sve posle uzorka, chista posledica... Budi ubedjen da ce Shiki sledeci put biti banovan, ako sebi dozvoli za luksuz slichne stvari...Niko nije iznad komune! Ni Ja, ni Ti...NIKO!
AF je imao prepirke sa Ivketom76 i ni jedan ni drugi nisu bili fini u raspravi (blago recheno) pa je Ivke bio banovan. Dok je AF-u proledano kroz prste jer nije prvi zapocheo nishta ;). Pa je onda AF imao prepiske sa Nedjom i bilo je ulazenja u psiholoshki profil, a to je zapocheo prvi ;) I to mu je oproshteno ;) Pa kada je Igoritza bio banovan na tri dana, to je AF shvatio kao poziv na josh jedno "isterivanje pravde"... Da tuga bude josh veca, ja sam u mod sobi predvideo da ce AF to da uradi...A najtuznije od svega je to shto je pravilniku dobrim delom kumovao upravo AF! Ljudi se prepiru oko gluposti, umesto da shvate i skapiraju nachin razmishljanja tog drugog i da njegovu filozofiju poshtuju. Ja recimo chesto naidjem na, da se tako izrazim, negodovanje, kada su postovi forumasha S.T.A.R.A.C. u pitanju. Ali za mene je taj isti S.T.A.R.A.C. faca! Poshtujem ga, jer je momak korektan i nenamece nikome mishljenje, vec diskutuje ;)
PCAXE ni prema kome nije ispao neposhten i nekorektan, a svako ko tvrdi drugachije cu slobodno reci da se nije ni potrdio da realno sagleda stvari. Neka pravila su tu da bi diskusije bile konstruktivne i da ne bi bilo bespotrebnog shuma.

Izgleda da je došlo do nesporazuma... Neke poruke su mi nestale bez ikakvog suvislog razloga, a nisam video obaveštenje o promeni servera. :(
Naravno da je doshlo do nesporazuma, jer dan kada budemo ljudima brisali masovno poruke bez ikakvog obaveshtenja je dan kada je PCAXE izgubio...

:sekira:
 
Poslednja izmena:

Wiz

PCAXE Member
Učlanjen(a)
06.05.2009.
Poruka
564
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Ma stvarno sam se iznervirao... Ispalo je kao ono sa ZoNi-jem na Benchu, obrišu mu avatar bez ikakvog razloga, on pita "što ste mi obrisali avatar", oni ga banuju. Onda ja napišem post "Silver, kad će biti uvedena funkcija da svaki member može da ZoNi-ju briše avatar i menja potpis", samo što sam stisnuo "submit" oni obrišu. :lock:

E tako i sad, vidim nestale poruke bez razloga i kažem "pa mene neko ovde z"!!! A celu noć sam radio i danas mi je baš kratak fitilj. :(
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Ma stvarno sam se iznervirao... Ispalo je kao ono sa ZoNi-jem na Benchu, obrišu mu avatar bez ikakvog razloga, on pita "što ste mi obrisali avatar", oni ga banuju. Onda ja napišem post "Silver, kad će biti uvedena funkcija da svaki member može da ZoNi-ju briše avatar i menja potpis", samo što sam stisnuo "submit" oni obrišu. :lock:

E tako i sad, vidim nestale poruke bez razloga i kažem "pa mene neko ovde z"!!! A celu noć sam radio i danas mi je baš kratak fitilj. :(
Opushteno druze ;) Svakom dodje zuta minuta... Bitno je samo da ne dolazi do tripova i sl... Ja prvi ne bih dozvoli da neshto bude neposhteno na PCAXE forumu jer dobro mi je poznat osecaj nemoci kada znash da si u pravu, a nishta ne mozesh da uradish jer si nadjachan shumom ;) I bitno je da se uvek lepo i stalozeno pita zashto je neshto uradjeno, pa da zajedno dodjemo do najboljeg reshenja za komunu ;)
Ovde smo da bi uchili jedni o drugih, a ne da bi se tripovali i sve dozivljavali kao napad na lichnu sujetu... Da samo znash koliko je meni postova obrisano od strane moderatora PCAXE foruma... I stvarno, pogledam kasnije i shvatim da je svaki obrisan bio i nepotreban :) Shto mu dodje faktichki da sam kao moderator pravio bespotreban posao moderatorima... Zamisli onda koliko su korisnici ponekad netolerantni... Nije moderatorski posao lak, greshke se deshavaju na obe strane. Ipak, znam samo jedno da komuna ne sme da pati zbog pojedinca...

:wave:
 

ZoNi

Free SW Guru
Učlanjen(a)
25.04.2009.
Poruka
3.254
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Ispalo je kao ono sa ZoNi-jem na Benchu
E, bre, ostav' se ti mene, ima da ti naplaćujem tantijeme (prvi put upotrebljavam ovu reč u životu :D ) za svako korišćenje mog lika i dela u daljim raspravama! :cool:
 

ays

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
17.07.2009.
Poruka
1.376
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Исто сам и ја синоћ доживео... исцимао сам ВеликогЏоа да ми појасни о чему се ради... јбг, деси се понекад овако нешто(видео сам и горе верзије).
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Исто сам и ја синоћ доживео... исцимао сам ВеликогЏоа да ми појасни о чему се ради... јбг, деси се понекад овако нешто(видео сам и горе верзије).
Pa da... Sva sreca pa se sve desilo u periodu kada zaista nije bilo mnogo postova novih...
 

ays

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
17.07.2009.
Poruka
1.376
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Pa da... Sva sreca pa se sve desilo u periodu kada zaista nije bilo mnogo postova novih...
Мени је запало да је било мојих 10-11 постова који су... хм, који је прави израз за то... ах да: "нестало у акцији" :rotf:
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Мени је запало да је било мојих 10-11 постова који су... хм, који је прави израз за то... ах да: "нестало у акцији" :rotf:
Ja recimo igrom sluchaja nisam izgubio ni jedan :D Ali boze moj, kakav sam spamer mogao sam i 20 :) Inache, planirao sam da ovoh dana napishem par tutorijala na forumu, a moglo je lako da se desi da se bash taj dan se izgube postovi... Dodushe, ja uvek kucam povece postove u word-u...

:wave:
 

ays

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
17.07.2009.
Poruka
1.376
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Ja recimo igrom sluchaja nisam izgubio ni jedan :D Ali boze moj, kakav sam spamer mogao sam i 20 :) Inache, planirao sam da ovoh dana napishem par tutorijala na forumu, a moglo je lako da se desi da se bash taj dan se izgube postovi... Dodushe, ja uvek kucam povece postove u word-u...

:wave:
Од како ми је FF одлучио да му се не допада мој туторијал за BSD и ја сам почео да их пишем у Word-u. :d
 

Oki

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
1.867
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija
idi bre Wiz isekao si me...

malo malo pa chitamo ovakve stvari...
 

Dekara

OC Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
575
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Jesmo resili nesporazum ali to ne znaci da temu treba zatrpati off-om koji je kao sto vidite izbrisan :)
 

Beagle

PCAXE News Guru
Učlanjen(a)
20.01.2010.
Poruka
1.480
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AthlonII X4 620 @1.225v, Hyper 412 Slim
Motherboard:
Gigabyte M720-US3
RAM:
2x2GB Patriot Viper + 2x2GB GEIL Black Dragon CL5-5-5-15 @800 @1.8v
VGA & cooler:
Gigabyte GF9500GT 1GB (750/1850/500), CoolViva Z1
Display:
LG L204WS
HDD:
Patriot Pyro 60 GB, WD5001AALS
Sound:
Creative Audigy 1, Altec Lansing ATP3, Beyerdynamic DTX-710
Case:
Lian Li PC-S80 Black, 2xScythe SlipSream, 1x Turbine Master 800RPM
PSU:
OCZ StealthXStream 500W (Scythe S-Flex ventilator)
Optical drives:
Optiarc DVD-RW
Mice & keyboard:
Microsoft sidewinder X5, Roccat Taito, Logitech K120
Internet:
Cable
OS & Browser:
Win 7x64 SP1
Other:
Audigy front panel
A znaci tu je nestala moja tema o nForce drajveru :D.

Kad sam dosao jutros vidim da je nema. To me malo pecnulo, jer je tema u duhu foruma, smestena u odgovarajucu sekciju i svi koji su ucestvovali u diskusiji su bili kulturni, a tema nestala. Dobro je da sam video ovo, posto mi prvo pala na pamet bahatost moderatora (sto nije nista novo u internet vodama).

E da, temu necu otvarati ponovo, posto sam problem (delimicno) resio :)
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Beagle je napisao(la):
Dobro je da sam video ovo, posto mi prvo pala na pamet bahatost moderatora (sto nije nista novo u internet vodama).
Istina je, nije ;) Ali bi bila novost na PCAXE forumu :D

:wave:
 

illidan

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
6.793
Rezultat reagovanja
3.205
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
amd 5800x3d under ek nucleus cr240 dark
Motherboard:
asus proart b550
RAM:
g.skill trident z neo 32gb
VGA & cooler:
nvidia rtx 3060ti founders edition
Display:
asus vg27aql1a
HDD:
samsung 980 pro 1tb, samsung 860 qvo 1tb
Sound:
ifi zen dac v2 with presonus eris 3.5, akg k712 pro and kz zs10 pro
Case:
corsair 4000d white airflow with phanteks t30 fans
PSU:
be quiet! dark power 12 750w 80+ titanium
Mice & keyboard:
lamzu atlantis mini and kbd.fans tofu65 e-white
Internet:
optical cable
ok, posto nema vise nejasnoca, spam je pociscen, da lockujemo ovo :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh