• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rise of Civilizations Strategija

sickeyez

Newcomer
Učlanjen(a)
07.09.2018.
Poruka
1
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Ovo je bas dobra strategija koja ima mnogo opcija za igru... iskreno nisam ovde da pricam o igrici, nema sta da se kaze najjaca strategija... imam klan na toj igrici koga su razbili pet 3x jaca klana od nas, i oni su nas jedva dobili jer imamo dobru strategiju...ja sam lider tamo i izgubio sam dosta igraca, ostali su mi njih 20 sada kojima mogu da verujem, trebam pomoc tamo da razbijemo ostale... trebace nam mnogo vremena, ali imamo dobar status klana u vezi tehnologije, mozemo brzo da rastemo... ako bilo ko hoce da mi pomogne i da bude aktivan tamo, igramo na server #10, ako vas igrica stavi na drugi server, skrolujte unazad na mapi i videcete zemlju sa desne strane, izaberite bilo koji deo mape za pocetak i teleportujte se tamo... Ime klana je: PeaceOfMind
Tag: PoM
stvarno ce mi biti drago ako bilo ko zeli da igra ovu prelepu strategiju, vidimo se u igrici! :)
my nickname: PoM TangoMonsta
 
Vrh