• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

ReD Reaktor

KinGo99

Newcomer
Učlanjen(a)
17.12.2015.
Poruka
2
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Pozdrav svima na PCAXE forumu.Zamolio bih vas da mi kazete kako vam se svidja ovo kuciste koje je samo ovako grubo uradjeno.Doslo je do nekih promjena.Ako neko ima neki savet ili zna sta bi bilo dobro za uraditi,neka ostavi ispod.Naravno ima dosta promjena,ovo je jedna od ideja ovog moda.Sve se radi bukvalno od nule.Kombinacija drveta i metala.Postoji i skica kao benca sa drugacijim dizajnom.Znc nije mod nego custom case. Planirano je da sve to legne sa nekom amd konfiguracijom i vodenim hladjenjem.Ovo nije konacno sve savete cemo sagledati i razmisliti o njima tako da sto ih je vise to bi bolje bilo.Ako neko sa PCAXE foruma je raspolozen da porazgovara samnom o tom modu i da mi da neke savete bilo bi mi drago. :) :balavim: :wave:

Kuciste1.jpg
Kuciste2.jpg
Kuciste3.jpg
 
Vrh