• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Raijintek Ereboss

neznanijunak

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
07.11.2014.
Poruka
6
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Ja sam otvorio tamo temu,hvala na pomoci. @bleyach, smatras da je ipak bolje ovaj frio uzeti?Pitam te jer svi preporucuju ove,mislim ne meni konkretno...Hvala ti. LP
 

bleyach

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
07.10.2012.
Poruka
2.023
Rezultat reagovanja
5
Moja konfiguracija
Mislim da je najbolja opcija frio sa noctua pastom...Pogotovo sto hladis takav procesor.
 

spale

Mid9
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
470
Rezultat reagovanja
56
Moja konfiguracija
Mislim da ce CC-120-X3 biti najbolja kupovina. Po ovome sto sam na brzinu video jer je tek pristiglo...
 

neznanijunak

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
07.11.2014.
Poruka
6
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Gdje ima taj hladnjak? :) nema ga na it svet-u...
 

ZOMBI

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
14.12.2013.
Poruka
2.110
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
Nisu ga jos okacili na sajtove, hoce uskoro.
@Spale, kuler je vise od duplo skuplji od Ereboss-a(ovo govorim gledajuci cene na stranim sajtovima) tako da je logicno da bude bolji inace ne vredi te pare. Kako moze biti bolja kupovina? Ima taj kuler veoma ozbiljnu konkurenciju velikana u svom cenovnom rangu, a Ereboss mislim da ce jos dugo ostati best buy u svojoj cenovnoj kategoriji.
Btw, ako ti nije problem, budi ljubazan pa mi sad odgovori na pitanje oko novih AiRazor ventilatora od LC-a. http://www.pcaxe.com/forum/showpost.php?p=364600&postcount=29 Hoce li oni biti dostupni kod nas ili ce doci samo kuler?
Samo da dodje kod Atile na test da ga uporedi sa U14S i to je to, nakon toga ce nam sve biti jasno.
 

mean_machine

PCAXE Member
Učlanjen(a)
28.12.2013.
Poruka
192
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
FX8300 & Nepton 140XL
Motherboard:
ASUS SaberTooth 990FX R2.0
RAM:
KINGSTON 8GB DDR3 1333mhz
VGA & cooler:
MSI 7970 TW
Display:
PHILIPS 244E
Sound:
Realtek
Case:
HAF 932 & ATC-201
PSU:
RECOM 750W
Internet:
KBCNET
OS & Browser:
WIN7 64bit & Chrome
Poslednja izmena od urednika:
Vrh