• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

psp 3004 pb

.simeon

PCAXE Member
Učlanjen(a)
08.12.2010.
Poruka
281
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Internet:
brzi gonzales
Other:
Fica 750 specijalka ,
Ja se izvinjavam unaprijed ako nije mjesto za ovu temu

Kao sto naslov kaze uzeo sam danas psp dobijo 2 igrice i zaboravio da kupim memory stick duo original za psp ,dali moze ovo da se ubaci privremeno do ponedeljka i dali odgovara ovaj adapter imam memoriju od 8 gb bolje da pitam nego da s°°°°m nesto unaprijed fala na odgovoru

http://www.amazon.com/MicroSDHC-Memory-Stick-Static-Package/dp/B00176F2RC
 

pcp

PCAXE Member
Učlanjen(a)
16.02.2011.
Poruka
122
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD x4 955, CM Hyper 212+
Motherboard:
ASUS M4A88TD-V EVO/USB3
RAM:
MUSHKIN 2x2GB 1600MHz Blackline
VGA & cooler:
Gainward GTX 460 Golden Sample
Display:
Dell U2311H
HDD:
Samsung F3 500GB
Sound:
Creative Audigy 2
Case:
CM 690 II Advanced
PSU:
SeaSonic SS-620GB
Optical drives:
None :)
Mice & keyboard:
Logitech MX5000, Roccat Taito MousePad
Internet:
DSL 1.5M/256k
I bought this Item to use with my PsP. It is true the PsP will not format the cards in this adapter however you can use your PC to format the cards.(I have tried with a 8gb and 2gb micro SD card). Just Copy and paste your folders on to the card. Your PsP will now read it. Put all your Pictures, saves and movies, etc and enjoy.

NOTE: you need a way for your PC to read Memory Card DUO's like a multi card reader to make this work.
Ovo je covek napisao sto je kupio adapter sa tog linka. Kaze da moze da ga koristi ali ga psp ne moze formatirati nego moras preko kompa da ga formatiras.
 
Vrh