• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Problem sa ucitavanjem YT

Baja

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
22.09.2017.
Poruka
82
Rezultat reagovanja
9
Moja konfiguracija
Pozdrav ljudovi, kao sto u naslovu pise, imam problema sa YT. Korisnik sam google chroma i prilikom ulaska na yt te pustanja video snimka, ucita se video i samo odjednom beo ekran. Pokusao sam sve , cak i one upute koji su oni postavili ako dodje do problema. nekada yt mogu da gledam, nekad ne. Cak sam reinstalirao i opet isto. Pa sam instalirao mozillu medjutim opet se desava. nikada mi se slicno nije desavalo i sad ne znam sta da radim, da l se bolje sistem ceo uraditi, ili ipak ima nekog resanja. Molim vas za pomoc.
 

shamija

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
28.08.2016.
Poruka
43
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
imam isti ili sličan problem sa jutjubom. koju grafičku imaš @Baja ? ja sam amd korisnik (rx 470)...

naime, jutjub počne da ne radi tek nakon što se ulogujem sa gugl akauntom. tada radi samo JEDNU sesiju, dok ne zatvorim tab ili brouzer skroz. sljedeći ulazak na jutjub, hompejdž radi, ali ni jedan video se ne može pustiti.. učita video klipove sa strane, učita komentare i sve sa sajta osim video plejera, skroz prazan prostor ostane tamo gdje treba da bude video plejer... ako pokušam ući na neki jt video klip sa nekog linka, tad ne učita ništa zapravo, izbaguje prilikom učitavanja sajta i ostane sve crno... nakon što obrišem kolačiće i "site data", izloguje me naravno i tada jutjub radi savršeno...
nemam nikakvih ekstenzija ni adona ni plagina ni blokera ni ostalih pm... imam difolt mozila setingse, ekserimentisao sam sa raznim fleš i java sranjima, ali ništa ne pomaže... isto je u sve jednom brouzeru

po mo zi te
HVALA
 

Novatech

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
10.04.2015.
Poruka
2.697
Rezultat reagovanja
1.817
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Ryzen 5 1600 (AF) - LC CC 95
Motherboard:
ASRock B450M PRO4
RAM:
Patriot Viper Steel 2x8gb 3000mhz
VGA & cooler:
Sapphire Nitro+ Radeon RX 580 4GB
Display:
Samsung S24F350
HDD:
Samsung 860 EVO 1TB + Samsung 750 EVO 250gb
Sound:
Lusya Fever DAC + Altec Lansing 4121 + Microlab FC 330
Case:
MS Cyclops V / 2x Arctic P14 - 2x Arctic F12
PSU:
Corsair RM550x
Mice & keyboard:
HyperX Alloy Origins Core (HX Red) - Logitech K230 - Redragon Mirage - Asus TUF M3
Internet:
Supernova 80/8
OS & Browser:
Windows 11 Pro
Other:
Acer Aspire V3 571g
Ja sam pre par dana imao ovakav bag


Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 

drMare

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
10.10.2018.
Poruka
20
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
amd ryzen5 3600xt / be quiet dark rock 4
Motherboard:
asus rog strix b550-g gaming
RAM:
hyperx fury rgb 2x8gb 3600mhz cl17
VGA & cooler:
asus rog strix 3070 O8G gaming
Display:
asus tuf gaming vg249q 23.8 ips 1080p 144hz 1ms
HDD:
transcend m2 nvme gen3 512gb 220s / toshiba p300 2tb
Case:
be quiet 500dx
PSU:
fractal design ion+ 760p
Mice & keyboard:
logitech g502 hero / asus rog strix scope deluxe rgb
Možeš rešiti problem verovatno tako što odeš u settings (customize and control / one tri tackice s desne strane) - More tools - Clear browsing data.. ali imaj u vidu da ćeš obrisati cache history. Sve u svemu, postoji neki bag sa novim update-om izmedju google chrome-a i google account-a (ili nekog drugog) gde posle logovanja youtube mnogima baguje :)
 

Baja

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
22.09.2017.
Poruka
82
Rezultat reagovanja
9
Moja konfiguracija
Ja imam nvidia 1050 Ti i jos problem nisam resio.. zaista ne znam sta se desava
 
Vrh