• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Problem sa telefonom

ALEKSA1999

Banned
Učlanjen(a)
05.08.2015.
Poruka
125
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD FX 6300
Motherboard:
Gigabyte 970a-ds3p
RAM:
8GB DDR3
Display:
ASUS GTX750 TI 2GB GDDR5 OC Edition
HDD:
1TB Western Digital
PSU:
LC Power 600w
Other:
3dfx Voodoo 5500
Pozdrav imam dva problema sa telefonom u pitanju je Xiaomi Redmi Note 3

1. Prijavljuje mi kao da je sim kartica izvadjenja a u telefonu je. I tako moram da restartujem telefon da bi mi ocitao sim karticu. Ovo se ne desava tako cesto ali po neki put se desi 2-3 puta dnevno u cemu moze da bude problem do telefona ili do katice?

2. Telefon se stalno sam restartuje kaka udjem na Facebook. Kada udjem na FB preko telefona posle 5 sekundi se sam restartuje. Onda moram da ga iskljucim i ponovo ukljucim da se ne bi restartovao kada udjem na FB ali nakon jednog ili dva dana opet pocne da se restartuje.

Zna li neko u cemu moze biti problem?

Hvala unapred! :)
 

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.946
Rezultat reagovanja
142
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
Dva problema koja si naveo nemaju zajednickog uzrocnika..
Prvi ukazuje na oštećen SIM slot a drugi na neku softversku falinku koju možeš probati rešiti na način kao i na računaru.. reinstalacija aplikacije, vracanje na fabričke vrednosti, učitavanje novog softvera i sl...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vrh