• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Problem sa tastaturom

Daithi2233

Newcomer
Učlanjen(a)
13.02.2016.
Poruka
1
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
PC
CPU & cooler:
AMD Athlon 64 X2 5200+ Brisbane 65nm Technology
Motherboard:
ASUSTeK Computer INC. M3N78 PRO (Socket AM2 )
RAM:
3.00GB Single-Channel DDR2 @ 299MHz (5-5-5-15)
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTS 450
Display:
ACER g195HQV 1366x768@60Hz
HDD:
298GB Western Digital WDC WD3200AUDX-56WNHY0 ATA Device (SATA)
Sound:
Realtek High Definition Audio
Optical drives:
HL-DT-ST DVD-RAM GH22NS30 ATA Device
Mice & keyboard:
YANKEE SHADOW & Gembird kb-umgl-01
OS & Browser:
Windows 8.1 PRO 32bit &Mozilla FireFox&Google Chrome
Imam problem sa tipkovicom,danas tacnije 5-10 min pre ovo posta mi je skroz normalno radila,sada kada sam u igrici npr kada drzim W kako bih isao napred,W radi normalno 1-2 sec ali onda pocne kao tripuje kao da pritiskam W,ne da drzim nego kao konstantno da ga pritiskam,tako je i sa Tab u cs,kada mi se pojavi tabela pocne da se pojavljuje i sklanja u roku od 1 sec kao da sam stisnuo 3-4 puta.E sad ako drzim W kao sto sam vec rekao on ce mi bagovati,ali ako stisnem bilo koje dugme na tastaturi dok drzim W onda radi normano,tako i sa ostalim dugmadima,kada drzim W+A onda mi npr A nece pa moram da stisnem nesto drugo kako bi mi radilo.Ako neko zna kako ovo da resim bi bih mu zahvalan.
- Probao sam da je iskljucim pa ukljucim,i da je ubacujem u drugi slot i tako to,da ga restartujem i sve to. :report:
 
Vrh