• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Problem sa restartovanjem laptopa

Mihajlo027

PCAXE Member
Učlanjen(a)
19.06.2016.
Poruka
109
Rezultat reagovanja
2
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Laptop
CPU & cooler:
Intel Core I3 5005U
RAM:
4GB
HDD:
1TB
OS & Browser:
Windows 7
Imam problem sa Dell vostrom 3558,naime izgleda da sam nekako izbrisao drajvere za bluetooth otisao sam na njihov sajt,skinuo i instalirao.Nije mi ponudio da restartujem uredjaj pa sam ja sam restartovao uredjaj.I evo vrti vec nekih 10 minuta ovako.Kada stisnem dugme za ukljucivanje laptopa on se jednostavno ugasi. Moze pomoc.Hitno


P.S.Kao za inat upali se normalno posle 1 min od posta
 
Poslednja izmena:

rac1958

Newcomer
Učlanjen(a)
27.02.2017.
Poruka
4
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Dell 15 3537 i-7
CPU & cooler:
Intel i-7 4500u
RAM:
8 gb
VGA & cooler:
Amd Radeon HD 8850m
Display:
15.6 inch
HDD:
1 tb
OS & Browser:
Windows-7 ultimate, Windows-10 Pro
Imam problem sa Dell vostrom 3558,naime izgleda da sam nekako izbrisao drajvere za bluetooth otisao sam na njihov sajt,skinuo i instalirao.Nije mi ponudio da restartujem uredjaj pa sam ja sam restartovao uredjaj.I evo vrti vec nekih 10 minuta ovako.Kada stisnem dugme za ukljucivanje laptopa on se jednostavno ugasi. Moze pomoc.Hitno


P.S.Kao za inat upali se normalno posle 1 min od posta
Zdravo, prvo nisi mogao slucajno da izbrises driver za Bluetooth nego si to uradio preko Device manager, ali to nije neki problem, problem je koji si driver skinuo i instalirao. Dell support ima odlicnu aplikaciju za sve drivere za laptop prema OS koji koristis i tu ne moze da se gresi. Sada iskljuci tvoj laptop, ako nece pomocu Os, ti ga iskljuci preko dugmeta za start. Kad ga ponovo ukljucis i startuje, pritisni nekoliko puta na tipku F-8, pojavice se tabela sa vise izbora, ti idi na Safe mode with internet, i enter. Kad uges u Safe modu proveri stanje svih drajvera, kao i izvrsi update istih pomocu Dell support. Mislim da ces na ovaj nacin resiti probleme. Isto na Major Geeks ima jedan program: http://www.majorgeeks.com/files/details/tweaking_com_windows_repair.html, ovaj ce program da proveri sve sto ne valja i popraviti na tvom OS, ovo je za Win-7 ako imas 10 skini za desetku.
 
Vrh