• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Problem sa racunarom

mare12

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
02.08.2016.
Poruka
5
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Pre 2 nedelje kupio sam ovaj racunar:http://www.winwin.rs/racunar-a-comp-player-h81-intel-pentium-dual-core-8gb-500gb-radeon-r7-250-dvd-4764603.html (znam da je bolje da sam sam saastavljao,ali nazalost nisam imao tu mogucnost.)

Odradio sam Windows 10 i instalirao sve drajvere.Kada igram zahtevne igrice poput Gta V,PEs 2016,Nba 2k16... nemam nikakvih problema,ali kada igram neke dosta slabije igrice poput CS 1.6,Minecrafta,agar.io... odjednom nestane slika i na ekranu se pojave horizontalne linije i onda moram da restartujem PC.

Pokusao sam da zamenim drajvere za graficku,medjutim to nije pomoglo.Nelogicno mi je da je problem pregrejavanje,jer mi se taj problem ne pojavljuje kod mnogo zahtevnijih igrica.Ima li neko ideju sta bi mogao da bude problem?Unapred hvala!
 

P1raT

PCAXE Member
Učlanjen(a)
24.12.2015.
Poruka
149
Rezultat reagovanja
9
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD FX 8320 Black Edition
Motherboard:
Asus M5A78L-M/USB3
RAM:
HyperX Fury 2x4GB 1866MHz
VGA & cooler:
Asus Nvidia GTX 660
HDD:
SSD HyperX Savage 240GB, Seagate 1TB
PSU:
Chieftec 500W GPA-500S8
OS & Browser:
Windows 10 Pro x64
Pozdrav druže, imao sam isti slučaj, drugar je kupio ovakvu mašinu u WinWin-u, i imao je problem sve novije naslove tera bez problema, ali čim uđe na neku sitnu igricu, iskoče mu linije ili mu se zacrni ekran. Nakon nekoliko instalacija sistema, instalacija raznih drajvera, promene monitora, kabla itd. Odneo ga je na reklamaciju i rekli su mu da je grafika ne kompatibilna sa nekom od komponenti i uzeo je drugi računar(ne isti model). Tako da nosi to, i u buduću sam sastavljaj mašinu, komponente koje oni stavljaju u računare su reparirane i u većini slučajeva noname kompanije. Pozdrav
 
Vrh