• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Problem oko slike

Andrej Ilic

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
06.07.2021.
Poruka
52
Rezultat reagovanja
9
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 5 3600X
Motherboard:
Asus A320M-K
RAM:
HyperX Fury RGB 8gb 3200mhz
VGA & cooler:
Asus TUF GeForce GTX 1650 SUPER
HDD:
Toshiba 1TB
Case:
Thermaltake V250 ARGB
OS & Browser:
Windows 10 PRO
Pozdrav,
Pre par dana desilo mi se da kada prikljucim HDMI ništa mi ne prikazuje kao da nisam ni stavio.Računar se lepo upali i svi kuleri se vrte,ali ne mogu da ga izgasim bez da izvucem kabal iz napajanja ili pritisnem ono dugme na napajanju.Odneo sam u servis on mi je rekao da nema pojma do čega je i da ga odnesem u Gigatron(gde sam kupio) da oni pogledaju.
Probao sam da izvadim grafičku i da priključim hdmi u matičnu,ali opet ništa.Ako neko zna do čega je dobro došla bi mi njegova pomoć :)
 

Lazar036

PCAXE Member
Učlanjen(a)
21.04.2020.
Poruka
110
Rezultat reagovanja
25
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 5 5600 & DeepCool AK400 Zero Dark Plus
Motherboard:
Gigabyte B450 Aorus Pro AM4
RAM:
DDR4 2x8gb Kingston Hyperx Predator 3000mhz CL15
VGA & cooler:
ROG-STRIX-GTX1080-O8G-11GBPS
Display:
ASUS TUF VG249Q 24" 144HZ
HDD:
1TB Toshiba 7200rpm + M2 ssd toshiba 256gb
Case:
Fractal Design Meshify s2 + 5 ARCTIC COOLING P14 PWM
PSU:
Seasonic 650W GC 80plus gold
Mice & keyboard:
Steelseries Prime & Steelseries Apex 3 TKL
Internet:
Optika 200/40
OS & Browser:
WIN 10
Other:
Hyperx Cloud II Gaming Headset, Iphone 12
Ocigledno imas neki problem sa grafickom kartom, a to sto si izvadio grafiku, pa si hdmi kabl ubacio u maticnu plocu to ti je greska, nisi morao to ni da radis, zato sto na 3600x nemas integrisani graficki cip. Pozajmi na kratko od nekog drugu graficku kartu, pa probaj, a mozes i sa tvojom da probas na neki tv da vidis da li daje sliku, mozda ti je monitor problem.
 

Andrej Ilic

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
06.07.2021.
Poruka
52
Rezultat reagovanja
9
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 5 3600X
Motherboard:
Asus A320M-K
RAM:
HyperX Fury RGB 8gb 3200mhz
VGA & cooler:
Asus TUF GeForce GTX 1650 SUPER
HDD:
Toshiba 1TB
Case:
Thermaltake V250 ARGB
OS & Browser:
Windows 10 PRO
Ocigledno imas neki problem sa grafickom kartom, a to sto si izvadio grafiku, pa si hdmi kabl ubacio u maticnu plocu to ti je greska, nisi morao to ni da radis, zato sto na 3600x nemas integrisani graficki cip. Pozajmi na kratko od nekog drugu graficku kartu, pa probaj, a mozes i sa tvojom da probas na neki tv da vidis da li daje sliku, mozda ti je monitor problem.
Probao sam da povezem sa ostalim monitorima i ništa.
Čovek iz servisa mi je rekao da je velika mogućnost da je do matične ali nije siguran
 
Vrh