• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Preporuka za bluetooth slusalice za telefon

SenpaiNiko

PCAXE Member
Učlanjen(a)
27.08.2018.
Poruka
180
Rezultat reagovanja
9
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
HP Victus 16
CPU & cooler:
Ryzen 3700x
Motherboard:
X470 Taichi
RAM:
G.Skill 2x16gb 3200mhz
VGA & cooler:
EVGA SC Black edition GTX 1080 ti 11gb
Display:
Alienware 27 240hz
HDD:
2tb Toshiba + SX8200 Pro 512Gb
Case:
Lc Power 988B
Mice & keyboard:
Bloody
Internet:
SBB
OS & Browser:
Win 10
Treba mi neka preporuka za slusalice, zelim iskljucivo bubice. Gledao sam huawei freebuds 4i pa me zanima da li ima neko mozda neko iskustvo ili ako moze neko nesto da preporuci do 80e. Slusalice zelim da koristim za muziku, po mogucstvu da ima dobar bass.
 

Bole001

PCAXE Member
Učlanjen(a)
14.07.2017.
Poruka
111
Rezultat reagovanja
23
Moja konfiguracija
Te koje si spomenuo su solidne. Baterija traje od 7-10 sati u zavisnosti da li ti je ukljucena opcija za eliminaciju buke spolja. Imaju solidan bass za taj novac, ali ako hoces bas extra bass da bude to kosta duplo od ove sume koju si napisao...

Jeste da si rekao da zelis iskljucivo bubice (true wireless) da budu, ali bih zeleo da ti skrenem paznju da takve slusalice nisu najzdravije, jer nema nikakvih zica, pa bubice komuniciraju jedna sa drugom pravo kroz tvoju glavu, a nivo zracenja nije zanemarljiv. Zato bih ti predlozio ako vec moraju da budu bezicne (bluetooth), neke kao sto su ove:


Svakako je bolje resenje kada je u pitanju zdravlje...

Medjutim, ako neces da slusalice (true wireless) koristis satima svakog dana, onda je ok, u suprotnom ti preporucujem da razmislis o ovoj drugoj varijanti...
 
Vrh