• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

PRAVILNIK FORUMA "GDE KUPITI?" [OBAVEZNO PROČITATI PRE POSTOVANJA]

PCAXE_Team

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
30
Rezultat reagovanja
2
Moja konfiguracija
• Ovaj podforum služi da nekome od članova pomogne da lakše nađe neku komponentu koju traži, odnosno želi da kupi, a nije se snašao u potrazi za istom. Naravno, kako se na PCAXE forumu okupljaju osobe sličnih interesovanja,vrlo lako se može desiti da je neko od nas već kupio tu neku komponentu, a voljan je da podeli informaciju.

• Ukoliko dođete u situaciju da po "celoj državi" jurite neki proizvod, neophodno je da osmislite precizan naslov pre otvaranja teme. Naslove kao što su primeri ispod izbegavajte:

Potrebno hitno!
Da li neko zna gde ima?
Gde naći ovu matičnu ploču?
Ispravan naslov treba da sadrži samo ime proizvoda, npr:

ASUS Maximus II Formula
ili

Intel Core i7 920 (D0 steping)
Samim tim što se ovaj nalazi u forumu "Gde kupiti?" jasno naglašava da je reč o potražnji.

• Komercijalna upotreba ovog dela foruma će biti prepoznata i sankcionisna, a ukoliko imate potrebe da se na ovaj način oglašavate imajte na umu da takav forum već postoji, a uslove takvog korišćenja PCAXE foruma možete pogledati na OVOM linku.


• Trudite se da date konkretan odgovor tom nekom ko traži neki proizvod, a postovi kao što je primer ispod nisu od pomći:

Ja mislim da sam video, ali nisam siguran...

• U ovom delu foruma se postovi, odnosno poruke korisnika ne broje, tako da je apsurdno spamovati.
 
Poslednja izmena od urednika:
Vrh