• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Pozdrav

MartinTV

Newcomer
Učlanjen(a)
24.10.2015.
Poruka
0
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Pozdrav ljudi ja sam Martin, dolazim iz Skopje Makedonija i pocao sam youtube channel za unboxing i reviews i neke tutorijale :P
Ako hocete da gledate moje klipove ja cu da postavim link ovdje :)
I zainteresiran sam kako mogu ja da skljucim primer sponzore kako neka IT prodavnica mene da mi daje produkte za da ja saljem klipovi na youtube od neke maticne procesore kako ja ih unboxujem:)
Pozz ljudi i izvinite za mojeg Srpskog :D

Evo link iz mojeg channel :
https://www.youtube.com/channel/UCFYh3YDcJvCBaK3aP8vw-Zg
 

Tesla99

PCAXE Member
Učlanjen(a)
22.06.2015.
Poruka
720
Rezultat reagovanja
108
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Jovan
CPU & cooler:
AMD Fx 6300,LC-CC-120
Motherboard:
Gigabyte 970a-ds3p
RAM:
2 x Hyperx Fury black 4gb 1866mhz
VGA & cooler:
NVIDIA GeForce 8600 GT
Display:
21.5" Samsung S22B300B LED
HDD:
1TB WD blue, 1TB WD green, 1TB Samsung 960 EVO
Sound:
Hyperx Cloud 2
Case:
Raidmax narwhal 920
PSU:
Thermaltake Smart SE 630W
Optical drives:
LG
Mice & keyboard:
zowie ec2-a + zowie g-sr podloga, marvo k611
Internet:
CABLE 50Mb/s
OS & Browser:
Win 10 & Mozila

MartinTV

Newcomer
Učlanjen(a)
24.10.2015.
Poruka
0
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Sorry sto sam zgresio ondak, a inace gdje da postavim moje pitanje ?!
 

DR4C0Ni4N

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
20.02.2011.
Poruka
3.005
Rezultat reagovanja
772
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i9-10900F | Cryorig C7
Motherboard:
ASRock Z590M-ITX/ax
RAM:
16GB 3200MHz Vengeance LPX
VGA & cooler:
Zotac GTX 1070
Display:
Dell U2722DE (27" QHD IPS)
HDD:
1TB Samsung 970 EVO Plus
Sound:
Focusrite Scarlett 2i2 | Presonus Eris 3.5 | AKG K550 | SMSL iDEA
Case:
Lian-Li A4-H2O X4
PSU:
Corsair SF750
Mice & keyboard:
MX Master 2S & Thor 300 TKL
Other:
ThinkPad T580 (i5-8250U, 24GB DDR4, 256GB M.2, Intel UHD 620)
Sto se pitanja tice mozes i ovde.

Najbolje ti je da pitas par prodavnica koje su ti najblize - predstavi im neki slican video koji si radio i ponudi im da ti pozajme neku komponentu za unboxing u zamenu za reklamu (pomen u video snimku da su ti oni ustupili komponentu i neki njihov logo u uglu tokom klipa).

Naravno, gledaj da budes ubedljiv i da su ti klipovi kvalitetni. U suprotnom niko nece da ti ustupi komponente da se zezas bezveze.

:wave:
 

MartinTV

Newcomer
Učlanjen(a)
24.10.2015.
Poruka
0
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Sto se pitanja tice mozes i ovde.

Najbolje ti je da pitas par prodavnica koje su ti najblize - predstavi im neki slican video koji si radio i ponudi im da ti pozajme neku komponentu za unboxing u zamenu za reklamu (pomen u video snimku da su ti oni ustupili komponentu i neki njihov logo u uglu tokom klipa).

Naravno, gledaj da budes ubedljiv i da su ti klipovi kvalitetni. U suprotnom niko nece da ti ustupi komponente da se zezas bezveze.

:wave:
E hvala druze, a sta se tice do mene ja mislim da nema da mi daju radi to sta ja sam mal kanal jos nisam razivijan ama probacu po mail ?!
Hvala na tip druze !
 

DR4C0Ni4N

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
20.02.2011.
Poruka
3.005
Rezultat reagovanja
772
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i9-10900F | Cryorig C7
Motherboard:
ASRock Z590M-ITX/ax
RAM:
16GB 3200MHz Vengeance LPX
VGA & cooler:
Zotac GTX 1070
Display:
Dell U2722DE (27" QHD IPS)
HDD:
1TB Samsung 970 EVO Plus
Sound:
Focusrite Scarlett 2i2 | Presonus Eris 3.5 | AKG K550 | SMSL iDEA
Case:
Lian-Li A4-H2O X4
PSU:
Corsair SF750
Mice & keyboard:
MX Master 2S & Thor 300 TKL
Other:
ThinkPad T580 (i5-8250U, 24GB DDR4, 256GB M.2, Intel UHD 620)
Nije samo do velicine kanala, tj. ne mozes ni da ocekujes nesto sa 2 klipa na kanalu, ali pa ne moras ni da imas 100+ klipova da bi trazio tako nesto.

Za pocetak gledaj da ti klipovi budu kvalitetni, u smislu da izlaganje bude razumno i zanimljivo, kao i da takodje ima odredjenu edukativnu vrednost.

Kada napravis 10ak klipova probaj tada da pitas neku prodavnicu, ne moras odmah da trazis nesto veliko - npr. trazi da ti pozajme jedan mis kao za jedan probni unboxing, pa ako im se rezultat dopadne onda mozete pregovarati o necem ozbiljnijem.
 

MartinTV

Newcomer
Učlanjen(a)
24.10.2015.
Poruka
0
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Nije samo do velicine kanala, tj. ne mozes ni da ocekujes nesto sa 2 klipa na kanalu, ali pa ne moras ni da imas 100+ klipova da bi trazio tako nesto.

Za pocetak gledaj da ti klipovi budu kvalitetni, u smislu da izlaganje bude razumno i zanimljivo, kao i da takodje ima odredjenu edukativnu vrednost.

Kada napravis 10ak klipova probaj tada da pitas neku prodavnicu, ne moras odmah da trazis nesto veliko - npr. trazi da ti pozajme jedan mis kao za jedan probni unboxing, pa ako im se rezultat dopadne onda mozete pregovarati o necem ozbiljnijem.
Mnogo ti se zahvaljam za ovo druze dobro napisano + REP :P
 
Vrh