• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Power Saving Mode

Andjelkoo

Newcomer
Učlanjen(a)
04.08.2019.
Poruka
2
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Pozdrav, potrebna mi je pomoć ili savet u vezi Power Saving Moda. Skoro sam sastavio PC I sve je bilo u redu prvih od prilike 3 meseca ali u poslednjih par dana se jako čudno ponaša. Dešava se to da dok sam u nekoj igrici sve radi u redu, nema laga, fps drop-a ali onda od jednom PC upadne u Power Saving Mod. Ponekad lampica na matičnoj sija za Ram, ponekad za grafičku a ponekad i nista ne sija. Ako neko ima neki savet ili rešenje bio bih mu jako zahvalan. Ako su potrebne još neke informacije, pitajte, napisaću.
Komponente
CPU: Ryzen 7 2700x
GPU: AMD Rx 580 /8GB
Matična : Asus B450 F-gaming
RAM : Kingston hyperX 3000Mhz
 

DjoleMecava

Banned
Učlanjen(a)
03.08.2019.
Poruka
58
Rezultat reagovanja
22
Moja konfiguracija
Ako si nesto overklokovo ili tako nesto vrati na fabricko podesavanje. Najbolje bi bilo da resetujes bios pa vidi onda kako ce se racunar na dalje ponasa.
 

Andjelkoo

Newcomer
Učlanjen(a)
04.08.2019.
Poruka
2
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Ako si nesto overklokovo ili tako nesto vrati na fabricko podesavanje. Najbolje bi bilo da resetujes bios pa vidi onda kako ce se racunar na dalje ponasa.
Tad kada sam sastavio PC, OC sam RAM na 3400mhz I radilo je sve normalno 3,4 meseca. Zbog toga mi I nije jasno zašto se to sada dešava.
 

DjoleMecava

Banned
Učlanjen(a)
03.08.2019.
Poruka
58
Rezultat reagovanja
22
Moja konfiguracija
Ne kosta te nista da probas da vratis sve na fabricko stanje pa da vidis hoce se problem opet javljati.
 
Vrh