• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Postenje se isplati

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER

Никола

Shop manager
Učlanjen(a)
05.09.2011.
Poruka
848
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Ma svejedno bih vratio. Ako znam ko je izgubio vratio bih mu lično (pod uslovom da nije neki krimos, ako znam da jeste odneo bih u policiju). Meni su jednom ispali dokumenti i dvadesetak evra iz džepa dok sam vozio bajs pa čovek našao i doneo na moju kućnu adresu. Rekao da nije brojao, a sve bilo na broju.
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Ako mogu da ti uđu u trag vratio bi, ako ne mogu ne bi vratio. :troll:
Šalim se. Ako su pare sumnjivog porekla, odneo bih u policiju pa nek on dokazuje kako ih je zaradio. Ne treba mi prljavi ni krvavi novac.
LOL :D Vishe sam mislio na to ako je lik bio drchan i bezobrazan non stop kod mene u smeni, u tom slucaju bi me najiskreno bolelo uvo da mu vratim novac, ne kazem da bih ga i ja uzeo i zdrzao za sebe, ali se ne bih cimao oko toga da mu vratim :first: Mozda bi neko dete u ulici bilo srecnije posle toga, mozda bi PCAXE najednom imao sve uredjaje za testiranje harvera koju su nam na listi zelja, ko zna shta bi se sve desilo :rotf: Naravno, ako je lik cool, ne bi se desilo nista ;)
Radio sam pre u vreme studentskih dana u jednom kazinu i svega sam se nagledao, da budem iskren tamo su se pare gubile samo tako, nekima su bile vracene nekima nisu ;) Secam se jednom da je lik ubacivao po 500 eura na rulet i da mi jednom dao 2x 500 eura. Vratio sam liku novac jer je uvek bio vaspitan i kulturan, cak ga jednom sacekao za skoro 1000 eura da donese, tj pustio da igra na ler. Ali sam video da je momak gospodin ;) Isto tako imao sam jednog profesora u kazinu koji je predavao na nekom fakultetu, covek je ima doktorat iz matematike ja mislim. Matorac je bio panja od coveka, dobrica, posten, ali sa kockarskim porokom... Jednom prilikom mu je ispao novcanik koji sam ja nasao kada sam sredjivao stolice. Nisam brojao novac, ali je sigurno bilo blizu 3k eura i bar 100k din... Naravno, vratio coveku pare, raspitao se za njegov telefon od ostalih u kazinu i pozvao ga, covek se odusevio bio. Hteo da mi da 100 eura, nisam uzeo. Posle je svaki put kada ide do prodavnice pitao, sta ja pijem, jedem i sl...
Ali ponavljam, bilo je i onih za koje me bolelo uvo :) Pa sta da ti pricam kada mi policajac koji je u bio u kazinu i video da sam nasao novac rekao da ga iskuliram i nije trazio deo :D. LOL kad se setim. Mozes da zamislish kakav je to shljam od choveka onda? :D
 

Никола

Shop manager
Učlanjen(a)
05.09.2011.
Poruka
848
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
:) Svako ima svoj stav o tome. Sećam se da mi je deda rekao izreku "što izgubiš ne traži, što nađeš ne kaži" :D Ne držim se toga. :)
 
Vrh