• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

POMOC?

ne7_7_a

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
14.12.2019.
Poruka
19
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
Cao,

Evo mene opet :D ovaj put je u pitanju jedan problem... Dakle racunar se danas jako cudno ponasa.. Sinoc kada sam trebao izaci napolje iskljucio sam ga na power taster (sto ne radim gotovo nikada) ali posto sam zurio samo ugasio tako i nisam ga palio do jutros.. Medjutim danas postoji cudno ponasanje.. Elem racunar radi sve vreme i u jednom trenutku kao da se ugasi dakle svi ventilatori prestanu da rade izubi se slika crno sve bude kao da se ugasio, medjutim vidim da sija maticna ploca i lampice napred pored power tastera sija plava lampica a crvena od ssd-a ne sija uopste.. Da li moze mozda neka pomoc pre nego krenem u rasklapanje i provere svega mozda neka ideja sta moze biti ili ne.. Malo pre sam i preuzeo Had Disk Sentinel i vidim da je SSD na kojem je sistem health 80% trenutno..

Hvala na pomoci mnogo!
 
Vrh